Real Boxing 2
Real Boxing 2

Real Boxing 2 v1.16.1 APK + OBB (MOD, Sınırsız Para) indir 2022

Real Boxing 2, oyuncuların farklı tarzlarda boks maçlarına dahil olacağı bir dövüş oyunudur. Bu oyuna katılan oyuncular, dünya şampiyonu boksörlerin yanı sıra son derece elit oyuncularla dövüş deneyimi yaşayacaklar. Gündüz veya gece, kaç kişi savaşır

Android Android Spor
4 ( 644 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Boxing 2
Yapımcı Vivid Games S A
Tür Spor
Boyut 629M
Versiyon 1.16.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Real Boxing 2 is the most famous version in the Real Boxing 2 series of publisher Vivid Games S A
Mod Version 1.16.1
Total installs 10,000,000+

Real Boxing 2, oyuncuların farklı tarzlarda boks maçlarına dahil olacağı bir dövüş oyunudur. Bu oyuna katılan oyuncular, dünya şampiyonu boksörlerin yanı sıra son derece elit oyuncularla dövüş deneyimi yaşayacaklar. Gündüz veya gece, kaç kişi savaşırsa savaşsın, oyuncular heyecan verici etkinliklere katılabilir. Üstelik oyuncuların katılacağı savaşlar, gerçek hayattan hiçbir farkı olmayan, farklı ve son derece profesyonel içeriklere sahip olacak.

Gerçek Boks 2

BİRÇOK HIZLI Boks Duruşu İÇERİR

Oyun, oyuncuları oldukça profesyonel bir boks sahasına taşıyacak. Çünkü oyuncular, oyunun fethedebileceği mükemmel oyuncularla savaşabilmek için teknik hareketlerin yanı sıra jablar, çapraz kancalar, ters kancalar ve yan yumruklarla ustalaşacak. Aynı zamanda, oyuncuların oynarken konsantre olmaları gerekir ve rakibi yenmenin bir anda biteceğini hissedeceklerdir.

Gerçek Boks 2

BOXING STİLLERİ SEÇİLEBİLİR

Gerçek Boks 2, oyunculara daha hızlı kazanabilmeleri için birçok boks pozisyonu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda oyuncular her bir farklı maç için uygun olan ayrı boks stilleri seçebilirler. Oyuncular beğendikleri karakteri seçecek ve gücü, hızı ve dayanıklılığı artırmak için daha fazla öğe donatacaklar. Oradan oyuncular, daha fazla oyuncuyla savaşabilmek için kendi boks stillerini oluşturacaklar.

Gerçek Boks 2

BİRÇOK ÜCRETSİZ ŞEY ALABİLİRSİNİZ

Oyuncu rakipleri kazanırsa, oyuncu terfi edecek ve birçok ücretsiz eşya alacaktır. Oyuncunun aldığı eşya, karakterinin güçlenmesine yardımcı olacak bir savaş aracı olacaktır. Daha spesifik olarak, oyuncular mevcut karakterleri seçmek yerine kendilerine istedikleri bir karakteri yaratabilecekler. Yüz, vücut ağırlığı, kas şekli, oyuncuların yarattıkları karakteri sevecek şekilde seçme hakkı vardır.

Gerçek Boks 2

ARKADAŞLARINLA OYNA

Real Boxing 2, oyuncuların arkadaşlarıyla oynamasını da destekler. Arkadaşlarıyla birbirlerine yumruk atmak isteyen ancak incinmekten korkan oyuncular için gerçekten harika, bu yüzden arkadaşlarınızı rekabet etmeye davet edin ve korkmadan tüm gücünüzle boks yapabilmek için. Oyuncular, hadi savaşalım. Oyunun skor tablosunda en yüksek puanları elde etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Birkaç maç kaybettiğinizde asla cesaretinizin kırılmadığını unutmayın çünkü bu, oyuncuların şampiyonluğu kazanmaları için birikmiş deneyimdir.

Gerçek Boks 2

DÜZENLİ YENİ ÖZELLİKLER EKLENMEKTEDİR

Henüz bir şey biliyor musun? Oyun çok özel bir zamanda efsanevi Lord MayWinner etkinliğinde düzenlenip yakın zamanda canlı yayınlanacak. Oyuncular oyunu indirmek için bile hızlı değiller, karakterlerini mücadeleye hazırlamak için tam olarak donatıyorlar ve değerli ödüller kazanma fırsatına sahipler. Ayrıca Los Angeles’tan yeni gelen Lando Phil de bu dramatik maça boks disiplininin yeni bir üyesi olarak katılacak.

Real Boxing 2’de çok sayıda boks sahnesi bulunduğundan oyun sadece 16 yaş ve üzeri oyunculara açıktır. Oyuncunun savaşının sorunsuz ilerlemesi için, oyuncuların sabit bir İnternet bağlantısına sahip üst düzey cihazlarda oynamaları önerilir. Oyun ayrıca günlük piyangoda her gün çekici hediyelere sahiptir ve oyuncular şanslarını deneyebilir; belki de karakterlerini şarj edebilecek değerli eşyalar alacaklar.


İndir (629M)

Artık indirmeye hazırsınız Real Boxing 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVivid Games S A

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir