RAR
RAR

RAR v6.10 b104 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

RAR'a gelince, kullanıcılar yoğun verileri küçük bir dosyaya özgürce sıkıştırarak cihaz belleğinde daha az yer kaplama fırsatına sahip olacaklar. Çalışma sürecindeyseniz, iş arkadaşlarınıza birçok farklı çalışma dosyası kaydetmeniz ve göndermeniz ger

Android Android Araçlar
4 ( 836 puan )
Fiyat: $0
İsim RAR
Yapımcı RARLAB (published by win rar GmbH)
Tür Araçlar
Boyut 3.3M
Versiyon 6.10.build104
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
RAR is the most famous version in the RAR series of publisher RARLAB (published by win rar GmbH)
Mod Version 6.10.build104
Total installs 100,000,000+

RAR’a gelince, kullanıcılar yoğun verileri küçük bir dosyaya özgürce sıkıştırarak cihaz belleğinde daha az yer kaplama fırsatına sahip olacaklar. Çalışma sürecindeyseniz, iş arkadaşlarınıza birçok farklı çalışma dosyası kaydetmeniz ve göndermeniz gerekir. Zamandan tasarruf etmek için, tüm bu dosyaları en basit ve en hızlı şekilde aktarmanız gereken tüm içeriklerle başka bir dosyaya sıkıştırmalısınız. Bu, bu dosyaları herkese göndermeyi daha uygun hale getirecektir. Ayrıca, son derece etkili belge yönetimi için bir dizi özel arşivleme programı ve aracı da bulunmaktadır.

RAR RAR

KULLANICILARA BÜYÜK BİR YEDEKLEME ARACI SAĞLAYIN

Bilgileri bir belgeden diğerine yedeklemenin hızlı bir yolunu arıyorsanız, RAR sizin için orada. Belirli bir yedekleme işlevine sahip mükemmel bir araçla tanışmanızı kolaylaştıracaktır. Yalnızca birkaç dakika sürer ve belgeleriniz eksiksiz ve doğru bir şekilde yedeklenir. Herkesin tercihlerine bağlı olarak farklı bir yedekleme yöntemi vardır. Ancak şunu bilmelisiniz ki, yedekleme yaparak değerli zamanınızdan çok tasarruf edeceksiniz.

LEZZETLİ VE GÜVENLİ BİR DEPOLAMA SİSTEMİ VAR

RAR, yaşamınızdaki veya işinizdeki tüm önemli bilgileri ve verileri saklamanıza ve korumanıza olanak tanır. Uygulamamız her zaman itibarlı olduğu ve olağanüstü güvenli ve mükemmel bir koruma sistemini garanti ettiği için haberlerinizin yayılması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu uygulamanın özellikleri ile korunma ve tüm bilgileri gizli tutma hakkına sahip olacaksınız.

RAR RAR

TEMEL DOSYALARI YÖNETEBİLİR

RAR, veri dosyalarını yönetmenin zorlu sürecinde daha güvenli ve rahat olmanıza yardımcı olacaktır. En minyatür hikayelerden gerçek hayattaki eylemlerinize kadar dikkatli ve hevesli bir şekilde yönetilir ve denetlenir. Lütfen her şeyi düzgün, güzel ve en titiz şekilde düzenleyin. Üstelik dosyalar aynı içeriğe sahiptir ve kolayca ayırt etmek ve yönetmek için onları aynı kategoriye koymalısınız. Ayrıca, sohbete mutlu bir şekilde devam etmek için ilginç konuları listeleme ve gündeme getirme işlevine sahip olabilirsiniz.

SON DERECE BASİT KULLANIMI İLE ÜCRETSİZ UYGULAMA

Kullanıcılar, RAR’a katılırken telefonlarına basit ve ücretsiz olarak indirebilirler. Ayrıca, özgürce ve rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. Ayrıca kullanıcıların tüm ihtiyaç ve isteklerine en iyi şekilde hizmet edecek ve karşılayacaktır. İster çocuk ister yetişkin olun, işi en verimli ve kaliteli bir şekilde halletmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanmaya katılma hakkına sahipsiniz.

RAR RAR

ANA ÖZELLİKLER

  • Çok az yer kaplayarak büyük veri dosyalarını hafif ve basit bir zip biçiminde sıkıştırabilir.
  • Kullanıcılara hızlı ve verimli yedekleme araçları sağlayın.
  • Her dosyayı veya veriyi en düşünceli şekilde yönetmenize ve kontrol etmenize yardımcı olun.
  • Tüm içeriği bir yerden başka bir yere kolayca yedekleme hakkına sahip olun.
  • Ofiste çalışma sürecinde size birçok önemli fayda ve daha fazla kolaylık getiriyor.


İndir (3.3M)

Artık indirmeye hazırsınız RAR ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir