Random Rush
Random Rush

Random Rush v1.2.1 APK (Sınırsız Para) indir

Random Rush MOD APK (sonsuz nakit), bugünlerde 10.000'den fazla indirme ile tamamen ücretsiz ve popüler bir kule güvenlik yöntemi çevrimiçi oyunudur. Bu çevrimiçi oyunda göreviniz, krallığınızı kötü amaçlara sahip davalara karşı korumak için takım ar

Android Android Oyun
5 ( 952 puan )
Fiyat: $0
İsim Random Rush
Yapımcı DalaDev - Defense & Clash
Tür Oyun
Boyut 104.2 M
Versiyon 1.2.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Random Rush is the most famous version in the Random Rush series of publisher DalaDev - Defense & Clash
Mod Version 1.2.1
  • Sınırsız Altın
  • Sınırsız Elmas
  • Sınırsız Enerji
  • Harcarken asla azalma, önce yeteri kadar lazım

Random Rush MOD APK (sonsuz nakit), bugünlerde 10.000’den fazla indirme ile tamamen ücretsiz ve popüler bir kule güvenlik yöntemi çevrimiçi oyunudur. Bu çevrimiçi oyunda göreviniz, krallığınızı kötü amaçlara sahip davalara karşı korumak için takım arkadaşlarınızla birlikte makul taktikler kullanmaktır. Becerilerinizi geliştirin, savaşta daha fazla başarı elde etmek için savaş tasarımınızı geliştirin ve kendi klanınızı yaratın.

Mükemmel bir temel oluşturun

üssünüzün canavarların yok edilmesi sonucu kısa sürede çökmesini önlemek için, girerken harika bir üs oluşturmak için takım arkadaşlarınızla birlikte yönlendirmeniz ve koordine etmeniz gerekecek. Sunulan araçları kullanın ve inşaatı desteklemek için çok sayıda şey toplayın ve mücadele sırasında kulenizi dalgalardan önce daha sağlam ve hazırlıklı olacak şekilde sürekli olarak güncellemelisiniz. Canavarların güçlü saldırısı.

random rush tower defense td 1 random rush tower defense td 2

Canavarları fethet, dibi koru

Bu video oyununa katılarak, korumaya çalıştığınız üssü yok etmek ve ele geçirmek için bir araya gelen sayısız yaratıktan oluşan rastgele rakiplerle savaşacaksınız. Her canavarın çeşitli özel yetenekleri ve yetenekleri olacak, bu yüzden hepsini yenmenin en hızlı çözümü, belirli zayıflıklarından yararlanmak ve karşı saldırı için başlangıç olanaklarından en iyi şekilde yararlanmak olacaktır. Her derecede canavar sayısı daha da artacak ve aynı zamanda online oyunun hızı da artabilecek, rakibin saldırıları daha yoğun ve daha güçlü olacak. Sonuç olarak, ordunuz rakibe kıyasla bağlı olduğundan, maçı hızlı bir şekilde çözebilmek için çoğu yeteneğe sahip olmanız ve kabul edilebilir bir dövüşü nasıl düzenleyeceğinizi bilmeniz gerekir.

random rush tower defense td 3 random rush tower defense td 4

Mücadeleye yardım etmek için birçok kahraman toplayın

Ordunun gücünü ve gücünü artırmak dileğiyle, kazançları kullanarak daha fazla kahraman kiralamak için çaba gösterin. Oyunda görünen her kahramanın farklı becerileri ve becerileri olabilir, hepsi ordunuzu gerçekleştirmek için harika parçalardır. Kullandığınız stratejiye göre, birliklerinizin mevzilenme eğilimi nedeniyle her kahraman kendi özel gücünü en üst düzeye çıkaracaktır, bu nedenle akıllıca seçimler yapın. Ayrıca, cephaneliğinizi tamamen donatmak ve genişletmek için oyun içinde daha fazla şey toplayabilirsiniz. Kahramanlar gibi, onu nasıl kullanacağınızı anladığınızda ve doğru koşullarda kullandığınızda, her silah da sonuna kadar çalışabilir.


İndir (104.2 M)

Artık indirmeye hazırsınız Random Rush ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir