Ragdoll Fall
Ragdoll Fall

Ragdoll Fall: Break the Bones! v0.1.487 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Ragdoll Fall: Break the Bones, oyuncunun benzersiz bir kuklayı kontrol etme görevine sahip olduğu ilginç bir süper üründür. Bu eğlenceli bir simülasyon oyunudur; oyuncular kontrol yeteneklerini gösterecekler. Daha spesifik olarak, görevinize sadık ka

Android Android Simülasyon
4 ( 413 puan )
Fiyat: $0
İsim Ragdoll Fall
Yapımcı CASUAL AZUR GAMES
Tür Simülasyon
Boyut 86M
Versiyon 0.1.487
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Ragdoll Fall is the most famous version in the Ragdoll Fall series of publisher CASUAL AZUR GAMES
Mod Version 0.1.487
Total installs 1,000,000+

İndir (86M)

Ragdoll Fall: Break the Bones, oyuncunun benzersiz bir kuklayı kontrol etme görevine sahip olduğu ilginç bir süper üründür. Bu eğlenceli bir simülasyon oyunudur; oyuncular kontrol yeteneklerini gösterecekler. Daha spesifik olarak, görevinize sadık kalması için kemikleri kırmayı kolaylaştırmak için kuklanızı en hayati pozisyonlara getirmeniz gerekir. Oyun, oyun sürecinizi takip etmek için drama ve eğlence yaratmak için birçok yeni güncelleme alıyor. Önemli zorlukları fethedin ve oyunun sunduğu seviyeleri tamamlayın.

Ragdoll Fall: Kemikleri Kırın!

ÖZELLİKLİ DUMMY SEÇİMİ

Bu simülasyon oyunuyla ilgili heyecan verici şey, meydan okumaya katılmak için tatmin edici bir kukla bulmak. Ragdoll Fall: Break the Bones, kuklayı yere düşürmenizi ve kemik yapısını kırmanızı gerektirir. Gereksinimlere bağlı olarak, oyun için kırık bir kol veya kırık bir boyun gerekebilir. Bu büyüleyici oyunda karakterinizi esnek bir şekilde kontrol etmeniz ve gerçek yeteneğinizi göstermeniz gerekiyor.

Ragdoll Fall: Kemikleri Kırın!

BELİRLENEN AMACA ULAŞMAK

Depending on the level in Ragdoll Fall: Break the Bones! that players need to show their full potential. The game wants you to masterfully control your dummy to fall into the points that you have predefined. It would help if you had the ingenuity and the perfect combination to be able to show all your abilities. The goal of each level will be different, and you also need to perform all the tasks included in that level, including the overwhelming challenges.

Ragdoll Fall: Kemikleri Kırın!

TAKE ADVANTAGE OF OPPORTUNITIES

Ragdoll Fall: Break the Bones’daki fırsatlardan da yararlanmak zorunda kalsaydınız, bu size yardımcı olurdu, çünkü bunlar yalnızca başarınıza katkıda bulunabilirler. Ayrıca çok sayıda rakibi yenebilmek ve doğrudan bir sonraki tura geçme hakkını kazanmak için çok sayıda puan toplamanız gerekiyor. Daha spesifik olarak, oyuncuların ayrıca özel destek özellikleri toplaması gerekir ve bunu saklamanız gerekir. Özel destek özelliklerini yakalamanız ve büyük kazanmanız gerekiyor.

Ragdoll Fall: Kemikleri Kırın!

ANA ÖZELLİKLER

  • Herhangi bir kuklayı seçebilecek ve onları oyunun gerektirdiği şekilde kontrol edebileceksiniz.
  • Her bir hedefe ve göreve bağlı olarak, bu büyük mücadeleyi gerçekleştirmek için stratejiler geliştirebiliriz.
  • Oyunun gerektirdiği kemiği kırabilmek için kuklanın sabit noktalara düşmesine izin verin.
  • Her zaman seviyeyi kademeli olarak artırın ve her seviyede kendinize istediğiniz destek özelliklerini getirmeniz gerekir.
  • Doğru sayıda puanı toplayın ve her mücadelede büyük kazanın.


İndir (86M)

Artık indirmeye hazırsınız Ragdoll Fall ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCASUAL AZUR GAMES

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir