Radio.net PRIME
Radio.net PRIME

radio.net PRIME v5.9.2.2 APK indir (Ücretli Tam Sürüm) 2022


radio.net PRIME, birçok radyo istasyonunu, kullanıcıların deneyimleyebileceği inanılmaz sayıda ve sayıda podcast ile bir araya getiren bir uygulamadır. İstediğiniz istasyonu rahatlıkla arayabilir veya beğendiğiniz podcast yaratıcılarını takip etmeyi

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 564 puan )
Fiyat: $0
İsim radio.net PRIME
Yapımcı Webradio
Tür Müzik ve Ses
Boyut 13M
Versiyon 5.9.2.2
MOD Ücretli Tam Sürüm
Orjinal Google Play
radio.net PRIME is the most famous version in the radio.net PRIME series of publisher radio net - Webradio News & Podcasts
Mod Version 5.9.2.2
Total installs 100,000+

İndir (13M)

radio.net PRIME, birçok radyo istasyonunu, kullanıcıların deneyimleyebileceği inanılmaz sayıda ve sayıda podcast ile bir araya getiren bir uygulamadır. İstediğiniz istasyonu rahatlıkla arayabilir veya beğendiğiniz podcast yaratıcılarını takip etmeyi seçebilirsiniz. Aynı zamanda, deneyiminizi mükemmelleştiren özellikler de bulabilirsiniz.

radyo.net BAŞLANGIÇ radyo.net BAŞLANGIÇ

PODCAST’LARIN ALINMA YÖNÜNÜ AYARLAYIN

radio.net PRIME’ın yeni versiyonunda, kullanıcılar yeni ayarlanan podcast bildirimlerini bulacaklar. Yeni bölümleri hızla almak ve hemen dinlemek için podcast yaratıcılarını kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca artık sık dinlemediğiniz kanallardan bildirim almak istemiyorsanız bildirimleri kolayca kapatabilirsiniz. Yani tüm kararlar size kalmış.

YOLUNUZDA BİRÇOK RADYO İSTASYONUNU DİNLEYİN

radio.net PRIME’a gittiğinizde, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı radyo istasyonunun bir listesini bulacaksınız. Aynı zamanda, binlerce farklı radyo istasyonuyla, hangi istasyonu dinlemek istediğinize siz karar vereceğinizden, size tamamen özel bir deneyim sunacaklarından emin olabilirsiniz. İstediğiniz istasyona dokunun ve dinleme işlemine başlayın. Bu nedenle kullanıcılar uygulamayı kullanırken çok fazla zorlukla karşılaşmazlar.

radyo.net BAŞLANGIÇ radyo.net BAŞLANGIÇ

UYGULAMAYI KENDİ ŞEKİLİNİZDE DENEYİN

Herhangi bir radyo istasyonunu dinledikten sonra, radyo.net PRIME’da dinlemenizi daha alakalı ve optimize hale getirmek için ek özellikler bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Kullanıcılar için dikkat çekici ve tamamen tanıdık olan özellik uyku zamanlayıcı özelliğidir. Kullanıcılar genellikle radyo istasyonlarını rahat bir şekilde dinler ve bazen kolayca uykuya dalarlar. Bu nedenle, uyku zamanlayıcısı, cihaz için güç tasarrufu sağlamak için uygulamayı durdurmalarına yardımcı olacaktır.

PODCAST’LARI BASİT BİR ŞEKİLDE DİNLEYİN

radio.net PRIME’da bulabileceğiniz çeşitli radyo içeriğinin yanı sıra, aynı derecede heyecan verici içeriğe sahip podcast’leri kaçırmayacaksınız. Spesifik olarak, podcast’ler size hazırlanmış içerik ve bunun üstesinden gelebileceğiniz değerli bilgilerle eğlence sağlayacaktır. Radyo ve podcast dinlemenin istediğiniz zaman sizi eğlendirecek iki deneyim olacağı ve yararlanabileceğiniz farklı özelliklere sahip olduğu söylenebilir.

BÜYÜK BİR DENEYİM İÇİN CHROMECAST’I BAĞLAYIN

Diğer platformlarda radyo veya podcast dinlemeyi sevenler için de uygulama, Chromecast veya farklı TV’lere bağlanabildiği için hızlı bir şekilde yardımcı olabilir. Aynı zamanda sesi bu cihaza bağladığınızda daha benzersiz, daha etkileyici bir deneyim yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilginç içerikler dinlemek veya evde bir şeyler yaparken dinlemek için de mükemmel şekilde uygundur.

radyo.net BAŞLANGIÇ radyo.net BAŞLANGIÇ

BİRÇOK KULLANICI İLE KOLAY KULLANIM UYGULAMASI

Bu uygulamanın getirdiği sadelik nedeniyle birçok farklı kitleye tamamen erişilebilir olduğu söylenebilir. Aynı zamanda, kompakt kapasitesi ile çeşitli cihazlarda kolayca çalıştırılabilir ve göz ardı edemeyeceğiniz çok çeşitli bir eğlence kaynağı sağlar.

Uygulama etkileyici bir eğlence kaynağına sahiptir ve kullanıcıları cezbeder:

  • Kullanıcılar, farklı türlere sahip çok sayıda radyo istasyonu bulabilir, böylece onları istediğiniz şekilde deneyimleyebilirsiniz.
  • Radyo istasyonlarının yanı sıra özenle hazırlanmış ve ilgi alanlarınıza göre hazırlanmış içerik ve bilgi birikimine sahip podcast’ler de bulabilirsiniz.
  • Uygulama, uyku zamanlayıcısı gibi deneyiminizin istikrarlı ve optimal olması için size bazı kontrol özellikleri sunar.
  • Kullanıcılar, Chromecast ile cihazlarda istedikleri içeriği oynatabilir ve başkalarının heyecan verici içerikleri duymasını sağlayabilir.
  • Yeni sürümde kullanıcılar, takip ederek veya izlemeyerek podcast kanalları ile takiplerini optimize edebilecekler.


İndir (13M)

Artık indirmeye hazırsınız radio.net PRIME ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir