Rad Dude
Rad Dude

Rad Dude v0.820 APK (Ücretsiz Alışveriş) indir

Rad Dude Mod APK, oyuncuları kıyamet sonrası bir çorak araziye sürükleyecek sıra tabanlı bir Android işletim sistemi RPG'sidir. Oyunda oyuncular, mutasyona uğramış yaratıklarla savaşmakla görevli bir Rad Dude'un bir parçasını alır. Oyun, her biri ken

Android Android Oyun
4 ( 635 puan )
Fiyat: $0
İsim Rad Dude
Yapımcı Iron Horse Games LLC
Tür Oyun
Boyut 28.12 M
Versiyon 0.820
MOD Ücretsiz alışveriş
Orjinal Google Play
Rad Dude is the most famous version in the Rad Dude series of publisher Iron Horse Games LLC
Mod Version 0.820

Rad Dude Mod APK, oyuncuları kıyamet sonrası bir çorak araziye sürükleyecek sıra tabanlı bir Android işletim sistemi RPG’sidir. Oyunda oyuncular, mutasyona uğramış yaratıklarla savaşmakla görevli bir Rad Dude’un bir parçasını alır. Oyun, her biri kendi özel yeteneklerini ve saldırılarını kullanan çok sayıda farklı mutasyona uğramış yaratığa sahip olacak. Rad Dude, çöllerden ormanlık alanlara ve terk edilmiş şehir manzaralarına kadar bir dizi farklı koşula bile sahip olacak.

rad dude 1 rad dude 2

Rad guy: Doomsday Survival, Radiated çorak arazide son kez araçlar yaratmanıza ve hayatta kalmanıza izin veren benzersiz bir RPG boşta hayatta kalma çevrimiçi oyunudur. Sadece yumruklarınızla başlarsınız ve Rad adam şöhretine giden yolda Prestij yapmak için yetenek puanlarını kullanmalısınız. Yiyecek yetiştirmek için Radyasyonlu Bitkileri, akşam yemeğini yakalamak için Radyasyonlu Balıkları ve sığınak oluşturmak için Radyasyonlu Tomrukları kullanın. Rad adamınızı diğer oyuncularla birlikte mutantlardan, akıncılardan koruyun.

rad dude 3 rad dude 4

Becerilerinizi zanaat yapmak için kullandığınız ve yolunuza sonuna kadar dokunduğunuz yer. Hedef, katlanılan bu felaket niteliğindeki çöküşün sezyum temizleyici suçlularını yok etmek olacaktır. Çevrimiçi oyunda ilerlemek için, yeteneğinizi kullanmak üzere ortamdaki belirli nesnelere dokunmalısınız. Bu, bir duvarı yıkmaktan sığınak inşa etmeye kadar her şey. Oyun içinde ne kadar ilerlerseniz, ortamlar ve rakipler o kadar zorlu hale gelir.


İndir (28.12 M)

Artık indirmeye hazırsınız Rad Dude ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanIron Horse Games LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir