Racing Transform
Racing Transform

Racing Transform – Sky Race v1.0.4 APK indir (Sınırsız Elmas, Altın) 2022


İndir (50M)

Bu, en heyecan verici oyun alanını yaratmak için her zaman güncellenen yeni özelliklere sahip modern bir yarış oyunudur. Ayrıca bu oyunda yeni oyun alanlarına yönlendirilecek ve yarış pistlerini fethedeceksiniz. Oyun, oyuncunun seviyesine bağlı olara

Android Android Yarış
5 ( 593 puan )
Fiyat: $0
İsim Racing Transform
Yapımcı LQ-GAME
Tür Yarış
Boyut 50M
Versiyon 1.0.4
MOD Bilgisi Sınırsız Pırlanta, Altın
Orjinal Google Play
Racing Transform is the most famous version in the Racing Transform series of publisher LQ-GAME
Mod Version 1.0.4
Total installs 100,000+
  • 1. Sınırsız Altın
  • 2. Sınırsız Pırlanta
  • 3. Reklamsız

Bu, en heyecan verici oyun alanını yaratmak için her zaman güncellenen yeni özelliklere sahip modern bir yarış oyunudur. Ayrıca bu oyunda yeni oyun alanlarına yönlendirilecek ve yarış pistlerini fethedeceksiniz. Oyun, oyuncunun seviyesine bağlı olarak kolaydan zora kadar birçok farklı oyun modunu içerecek, ancak aynı derecede zorlayıcı olacak ve engelleri aşmak için pratik yapmanızı gerektirecek.

Yarış Dönüşümü – Gökyüzü Yarışı Yarış Dönüşümü – Gökyüzü Yarışı

BİRÇOK FARKLI ORTAM İLE DENEY YAPMAYA BAŞLAYIN

Çoğu oyuncu, belirli bir acıya başlarken sadece bir tür araç denediğinde sıkılacaktır, ancak bu oyunun ilginç yanı, burada Arabalar, Uçaklar, Tekneler ve ne istersen dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm araçları içerecektir. Oyun size benzersiz yarış pistleri verecek ve deneyimlemeye başlamak için en sevdiğiniz oyun modunu seçmeniz yeterli. Ayrıca, hepsi ücretsiz, bu yüzden sadece bu oyundaki araçları test etmeniz ve süper arabanızda yeni yolculuklar keşfetmeniz gerekiyor.

BASİT BİR TAŞIMA SİSTEMİ İLE DAHA KOLAY KONTROL

Yarış Dönüşümü – Sky Race, çekici bir oyun ile güzel 3D grafiklere sahiptir, böylece kendinizi heyecan verici yarış anlarına kaptırabilirsiniz. Oyunu kontrol etmeniz sizin için çok zor olmayacak, bu yüzden sadece ekrandaki basit işlemleri kullanın ve arabanızı kontrol edin. Oyun size arabayı kontrol edebilmeniz ve yarış sırasında sorun yaşamamanız için bir fizik sistemi sağlayacak; ayrıca uygun hızı artırmak veya azaltmak için yoldaki her şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Şimdi bu alanın tadını çıkarmanın ve yeni yollardan geçmenin zamanı geldi.

Yarış Dönüşümü – Gökyüzü Yarışı Yarış Dönüşümü – Gökyüzü Yarışı

SEVİYEYE GÖRE YENİ OYUN MODLARINI KEŞFEDİN

Sıkılmaktan korkmayın çünkü bu oyunda oyuncuların gözlerini alamamasına neden olacak birçok heyecan verici şey olacak. Binmek istediğiniz araçları seçmekte özgürsünüz ve oyun size onları hareket ettirmek için doğru bağlamı verecek. Ek olarak, oyun, zengin yarış modu, hız modu ve daha fazlası dahil olmak üzere, oyuncunun ihtiyaçlarına bağlı olarak deneyimi kişiselleştirmeniz için çeşitli oyun modları içerecektir.

Her mod, oyuncuyu desteklemek ve size eşlik eden evcil hayvan da dahil olmak üzere her şeyi yükseltmek için yeni bir teknoloji sistemi ile birlikte kendi cazibe merkezlerini içerecek. Ek olarak, her oyun modunun farklı gereksinimleri ve görevleri olacaktır, bu nedenle hepsi kararınıza bağlıdır.

ŞANSLI SANDIKLARI AVLA VE ETKİNLİKLERE KATILIN

Birçok farklı temaya sahip yarış pistleri ile tasarlanan bu oyunda daha fazla yeni parkur keşfedecek ve lider panosunda en yüksek pozisyonu kazanacaksınız. Buna ek olarak, ödülleri almak için günlük katılım yoluyla birçok farklı eşya alma fırsatınız var. Ayrıca, her seviyede yarışa katılırken, bir dizi değerli hediye ve eşya ile farklı zorluklar yaşayacaksınız.

Yarış Dönüşümü – Gökyüzü Yarışı Yarış Dönüşümü – Gökyüzü Yarışı

Oyuncular serbestçe toplayabilir, ancak her seviyenin eşiğini geçmeleri gerekir çünkü artık başlangıçta olduğu kadar basit olmayacaktır. Başka bir şey de, oyunun düzenli olarak birçok farklı heyecan verici etkinliğe ev sahipliği yapması, böylece oyuncuların katılabilmeleri ve sayısız başka sürprizlerle maceraya atılmaları. Şanslı Sandıklar da keşfetmeniz için sizi bekliyor olacak.

ANA ÖZELLİKLER

  • Süper ilginç ve heyecan verici pistlerle en iyi yarışçı ol; Oyuncular, başlamak için oyun tarafından verilen ve en çok sevdikleri araçlardan birini özgürce seçebilirler.
  • Önümüzdeki yolculuk keşfetmek için seni bekliyor, bu yüzden gökyüzünde uçağı kontrol etmenin, nehirde bir tekne sürmenin veya bir araba ile yarışmanın yanı sıra birçok benzersiz efektle şimdi deneyimle, karar vermek sana kalmış.
  • Heyecan verici özelliklere sahip basit bir oyuna sahip olmak, aracınızı kontrol etmek ve hızı istediğiniz gibi artırmak veya azaltmak için ekranda işlemleri gerçekleştirmeniz yeterlidir.
  • Oyun, deneyime yardımcı olmak için size bir teknoloji işleme sistemi sağlayacaktır; ayrıca mağazada yarış sırasında size eşlik edecek evcil hayvanları da seçebilirsiniz.
  • Katıldığınız her seviyede birçok bağlamla çeşitlilik sağlayın, ayrıca bu yolculuğa katılırken madeni para, aksesuar ve hatta başka sürprizler toplamanıza izin verilir.


İndir (50M)

Artık indirmeye hazırsınız Racing Transform ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanLQ-GAME

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.