Real Speed Supercars
Real Speed Supercars

Real Speed Supercars Drive v1.2.27 APK indir (Sınırsız Para, Kilitsiz) 2022


Racing Car Simulator Mod APK sizi tarihi yarışları fethetmeye götürür ve kötü şöhretli yarışçı sizsiniz. Kendinize bunun gibi bir sürü süper ürün toplamalı ve oyunun düzenlediği büyük yarışmalara katılmalısınız.

Android Android Yarış
5 ( 432 puan )
Fiyat: $0
İsim Real Speed Supercars
Yapımcı Cerebellium Apps
Tür Yarış
Boyut 174M
Versiyon 1.2.27
MOD Sınırsız Para, Kilitsiz
Orjinal Google Play
Real Speed Supercars is the most famous version in the Real Speed Supercars series of publisher Cerebellium Apps
Mod Version 1.2.27
Total installs 500,000+

İndir (174M)

Hız tutkusu ve araba koleksiyonu tutkusu, Yarış Arabası Simülatörü en beğenilen seçimdir. Oyuncular tarihteki devasa yarış ekranlarını sergileyecek ve büyük yarışmalara katılacak. Bu maceralı yarış oyunu çok rağbet görüyor ve buna bağlı olarak yeni maceralar yaşıyorsunuz. En önemli yarış arabalarıyla birlikte zengin deneyime sahip kötü şöhretli bir yarışçı olarak yarışacaksınız. En büyük ödülü kazanalım ve bu sezonun şampiyonu olalım.

Araba Yarışı Simülatörü

İSTEDİĞİNİZ ARABA SEÇİN

Bu oyunda oyuncular, oyunun sunduğu devasa araba filosundan beğendikleri bir arabayı seçme hakkına sahip olacaklar. Arabaların kendine has bir görünümü olacak ve bu da tüm gözleri cezbeden nokta. Oyuncular, her yarışın amacına uygun olarak seçme ve geliştirme hakkına sahip olacaklar. Gerçekleşen her yarış, bir dizi hedefin yanı sıra karar vermeden önce anlamanız gereken dikkati gerektirecektir.

O arabayı seçerek büyük yarışlara katılabilecek gerçek bir yarışçı olacaksınız. Oyuncular büyük yarışlarda her zaman benzersiz izlenimler yaratırlar çünkü tüm yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Binlerce aday turlardan geçecek ve oyuna katılmak için mükemmel sürücüleri seçecek. Bu tarihi yarışta olması gereken tohumlardan birisin.

Araba Yarışı Simülatörü

KAZANMA ÖDÜLLERİ GERÇEKLEŞTİRİN

Yarışla ilgili her şeyi tamamladıktan sonra artık savaşmaya başlıyorsunuz. Sizinle yarışanlar zorlu faktörlerdir ve aynı zamanda dünyadaki birçok ünlü yarışçıdan biridir. Bu yüzden her yarışta denediyseniz, hareket sırasında sorun yaşamamak için ustaca ele almanız yardımcı olacaktır. Daha spesifik olarak, beklenmedik sorunlardan kaçınmak için hareket etmeden önce araç kontrol özelliğini kullanmanız gerekir.

Her parkurda bir gezinme oku göreceksiniz ve oyunun gerektirdiği kurallara uymanız gerekiyor. Hızın düzenlendiği yol bölümlerine giderken yolda puan kesintisi yapılmamasına riayet etmeniz gerekmektedir. Ancak, diğer arabalar size acele etmek istiyor gibi görünüyor, yaralanmamaya dikkat edin. Ve dikkat etmeniz gereken asıl nokta, büyük engelleri aşmak için birkaç ıssız yerde hızlanmaktır.

Araba Yarışı Simülatörü

YARIŞ ARABALARINI YÜKSELT

Yarışları fethettikten sonra kendi arabalarınızı yükseltmeniz gerekecek. Oyuncular en yeni araba renklerini kullanabilirler ve bu da hayranları cezbeden noktadır. İlginç olan nokta, Yarış Arabası Simülatörünün size arabanın rengini değiştirme, motoru ve hatta gerekli parçaları değiştirme ayrıcalığı vermesidir. Oyuncular ayrıca arabanın olağanüstü yeteneklerini ve arabanızda istediğiniz her şeyi yükseltme hakkına sahiptir.

Yarış Arabası Simülatörü burada hem siz hem de diğer oyuncular için dramatik anlar getirdi. Tüm potansiyelinizi gösterdiniz ve nihai unvan için büyük yarışa katıldınız. Görüntülerin ve seslerin mükemmel kombinasyonu da heyecan verici bir oyun yarattı. Daha spesifik olarak, deneyiminiz tamamen istismar edildi ve bu oyunda büyük yarışlardan zevk alıyor gibisiniz.

Araba Yarışı Simülatörü

ÖZELLİKLERİ

  • Dünyanın en iyileri olarak kabul edilen arabalarla en kapsamlı yarış arabaları koleksiyonuna sahip olacaksınız.
  • Bir araba seçin ve oyun tarihindeki en büyük kupayı kazanmak için yarışa girin.
  • Arkadaşlarınızla tanışın ve ardından yoldaki engellerle harika bir yarışa katılın.
  • Yorumları toplayın ve yarış arabasını oyunun gereksinimlerine göre geliştirin.
  • Yarışı kazanmaya ve bu sezonun şampiyonu unvanını kazanmaya çalışın.


İndir (174M)

Artık indirmeye hazırsınız Real Speed Supercars ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir