Race Max
Race Max

Race Max 2.55 APK + MOD (Sınırsız Para/Kilitsiz) 2022


Race Max, özelleştirilebilir yarış arabalarından oluşan geniş bir koleksiyona sahip profesyonel araba yarışçıları için bir dünyadır. Buraya katıldığınızda, getirdiğimiz her araçtaki muazzam ve cömert oynanabilirlik seviyesi karşısında şaşkına dönecek

Android Android Yarış
5 ( 686 puan )
Fiyat: $0
İsim Race Max
Yapımcı Tiramisu
Tür Yarış
Boyut 110MB
Versiyon 2.51
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Race Max is the most famous version in the Race Max series of publisher Tiramisu
Mod Version 2.51
Total installs 5,000,000+
  •  Sınırsız para
  • Gerçek parayla satın alınan kilitsiz araba


İndir (110MB)

Race Max, özelleştirilebilir yarış arabalarından oluşan geniş bir koleksiyona sahip profesyonel araba yarışçıları için bir dünyadır. Buraya katıldığınızda, getirdiğimiz her araçtaki muazzam ve cömert oynanabilirlik seviyesi karşısında şaşkına döneceksiniz. Ne kadar çok oynarsanız, yeni seviyelere koşan daha fazla yeni arabaya sahip olacaksınız. Ayrıca, her yarış sizi ünlü mekanlara götürür; zengin manzara, yarışı her zamankinden daha yüce kılıyor.

Yarış Maks.

AI YARIŞ ARACI İLE İÇİNİN HUZUR

Şiddetli yarış savaşında düşmanlarınız, ilki yapay zeka arabasının yanındaki gerçek oyuncular olmak üzere iki gruptan gelebilir. Başlangıçta, yapay zeka arabaları hafife alınamayacak bir güce sahiptir; dağlardaki aslanlar kadar vahşidir. Bununla birlikte, Race Max, özellikle en son güncellemede, çarpışmaları sınırlayarak ve doğrudan savaşçılarınıza çarparak savurganlığını dizginledi.

Yarış Maks.

KURTARMA DÜĞMESİ – ACE OF TROMP CARD

Nihai ve en gelişmiş yükseltilmiş arabalar, oyuncuların değerli savaşçılarıdır. Ancak, rakip orta tip değil, bu nedenle kaza yapmanız ve beklenmedik bir şekilde pistte düşmeniz nadir değildir. Böyle zamanlarda Race Max, geri yükleme düğmesi aracılığıyla size yardımcı olabilir. Kullanırken, siz ve yarış arabası yeniden canlanır ve rakiple savaşa devam edebilirsiniz. Ancak, bunları kullanma sayısı sınırlıdır, bu nedenle maksimum seviyeye ulaşmak için mümkün olduğunca çok puan harcayın.

Yarış Maks.

ÜCRETSİZ YARIŞ ARABASININ ÖZELLEŞTİRİLMESİ

Garaja girer girmez, yarış arabası sisteminden fışkıran ihtişam, çok renkli ve en lüks ve lüks karşısında şaşıracaksınız. Bunları özelleştirebilir ve yarış ve savaş stratejinize uygun bir sonraki seviyeye yükseltebilirsiniz. Her hızlanmanız gerektiğinde maksimum hıza ulaşmak için motor parametrelerini değiştirin; çalıştırmadan önce makinenin fren sistemini ve nitrosunu dikkatlice kontrol edin.

Yarış Maks.

ÖZEL GÖRÜNÜM TASARIMI

Orada durmayın, gökkuşağı gibi tüm renkleri olan birçok arabaya hayran kalacaksınız. Sadece bir dokunuşla yarış arabalarını farklı renklere dönüştürebilirsiniz; Race Max bile oyuncuların renkleri karıştırarak dünyada benzeri olmayan renk tonları oluşturmasına olanak tanır. Ek olarak, özel bir kişisel dokunuşun onayını sarmak için benzersiz çıkartmalar kullanabilirsiniz.

XP NOKTALARININ ETKİSİ

Pistte rakiplerinizi yenerek daha fazla XP puanı toplayabilirsiniz. Konum ne kadar yüksek olursa, diğer arabalardan o kadar izole olur, cüzdanınıza otomatik olarak daha fazla puan tahakkuk eder. Muhtemelen en yüksek hızı artırarak daha hızlı sürmenize yardımcı olacaktır. Sadece bu değil, yeni bir seviyeye ulaştığınızda onu daha fazla yeni araba satın almak için de kullanabilirsiniz. Oyuncuların, yarışı karıştıran gürültülü seslere sahip özel parçalar satın almaları için bile kullanılabilir.

Yarış Maks.

HER YERDE MACERA

Her farklı oyun modu ile sıkılmanızı önleyecek özel müziklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda müziğin getirdiği atmosfer, her oyuncunun yarış ruhunu yükseltmeye katkıda bulunur, gerginlikten, hayal kırıklığından, sevinçten tüm duyguları hissetmenize yardımcı olur. Ayrıca Race Max, havaalanları, otoyollar, derin ormanlar vb. gibi sonsuz uzun bir yolculukta güzel manzaraları ziyaret etmenizi sağlar.


İndir (110MB)

Artık indirmeye hazırsınız Race Max ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTiramisu

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir