Quran Majeed
Quran Majeed

Quran Majeed v6.0.5 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Kuran Majeed, kullanıcılarının harika dini deneyimler yaşamalarına yardımcı olabilecek bir uygulamadır. İslam'a inancınız ve inancınız büyükse, bu temel dua görevleriniz için mükemmel bir destek uygulaması olacaktır. Bu uygulamaya gelen kullanıcılar,

Android Android Kitaplar ve Referans
4 ( 124 puan )
Fiyat: $0
İsim Quran Majeed
Yapımcı Pakdata
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut 100MB
Versiyon 6.0.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Quran Majeed is the most famous version in the Quran Majeed series of publisher Pakdata
Mod Version 6.0.5
Total installs 10,000,000+

İndir (100MB)

Kuran Majeed, kullanıcılarının harika dini deneyimler yaşamalarına yardımcı olabilecek bir uygulamadır. İslam’a inancınız ve inancınız büyükse, bu temel dua görevleriniz için mükemmel bir destek uygulaması olacaktır. Bu uygulamaya gelen kullanıcılar, cihazlarıyla her yerde, her zaman olağanüstü hızlı bir şekilde dua edebilecekler.

ÜNLÜ SUTRA OKUYUCULARINDAN YENİDEN OKUYUN

Her Müslüman, kutsal kitabı güzel sesle okuyan ve işitilmesi kolay bir kişiye sahip olmak ister. Namaza yeni başlayanlar veya uzun süredir namaz kılanlar için bile güzel bir kıraat okumak her zaman büyük bir avantaj olacaktır. Ve bu uygulama ile, size Şeyh Abdul Basit, Şeyh As Sudays & As Shrym, Mishari Rashid, Saad Al Ghamdi ve daha birçok dünya çapında ünlü tilavetlerin seslerini sunmak mümkün olacak.

Kuran Majeed - Kuran-ı Kerim: Namaz Vakitleri ve Ezan Kuran Majeed - Kuran-ı Kerim: Namaz Vakitleri ve Ezan

KUTSAL KİTAPLARI KOLAYCA ARAMA YETENEĞİ

Duaya yeni başlayan biriyseniz, uzun metinleri ezberlemek imkansız gibi görünecektir. Peki yeni başlayanlar çok uzun metinlerdeki pasajları nasıl bulabilir? Uygulama, bu sorunu en iyi şekilde çözmek için kullanıcılarına ezberleyebilecekleri tek kelime ile kutsal metinleri arama olanağı vermiştir.

BİRÇOK FARKLI DİL ÇEVİRİ YAPILMIŞTIR

Kullanıcılar, kutsal yazıları kendi dillerinde alabileceklerini uygulama ile bilmek isterler mi? Ve uygulamanın yapımcıları, dünyanın en yaygın dili olan İngilizce ile dört çeviri ile kullanıcılarını desteklemek için çok uğraştılar. Ayrıca kullanıcılar dünyanın farklı dillerinde 45 çeviri ile uygulamayı rahatlıkla kullanacaklardır.

DUA SAAT SAAT

En etkili namaz seanslarına sahip olmak için namaz vakti de göz ardı edemeyeceğiniz bir faktör olacaktır. Ve bu uygulama ile, Ezan alarm seçenekleriyle Dünya Çapında Namaz Vakitleri (Salah/Namaz) saati alacaksınız. Namaz toplantınıza uygulayacağınız farklı namaz vakitleri yöntemlerine de yer verilmiştir.

UZUN SÜRELİ BELLEK İÇİN SES SEÇENEĞİ

Dualarınızı yapmanın yanı sıra, kutsal metinleri ezberlemek son derece önemli olacaktır. Bu nedenle uygulama, kutsal metinleri ezberlemenizi optimize etmek için kullanıcılarına farklı ses yöntemleri araştırdı ve getirdi. Ayet, sûre tekrarı, tekrar sayısı, aralık, kıraat hızı gibi modlar, ayetleri en iyi şekilde ezberlemenize yardımcı olacak anahtar olacaktır.

Kuran Majeed - Kuran-ı Kerim: Namaz Vakitleri ve Ezan Kuran Majeed - Kuran-ı Kerim: Namaz Vakitleri ve Ezan

SEÇİM İÇİN ÇEŞİTLİ TEMA MODLARI

Sonunda en iyi dua uygulamasını getirebilmek için arayüz özelliği olmazsa olmaz bir özellik olacaktır. Çünkü iyi bir görsel ve arayüz deneyimi, kullanıcılarınızın dua konusunda heyecanlanmasına yardımcı olacaktır. Bu nedenle uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz Yeşil, Klasik Yeşil, Gece Modu, Mavi, Açık ve Kahverengi gibi birçok farklı tema modu ekledi.

ANA ÖZELLİKLER

  • Dünyanın en güzel ve ilham verici seslerinin canlı olarak kaydedildiği bir dua uygulaması.
  • 45 dile kadar birçok farklı dil, anında kullanım için tercüme edilmiştir.
  • Sutraların ezberlenmesini en üst düzeye çıkarmak için çeşitli ses seçenekleri.
  • Duadaki ilham seviyesini artırmak için farklı modlar, temalar, renkler seçilecektir.
  • Filtre ve arama özelliği sayesinde, tek bir kelime için bile olağanüstü hızlı bir şekilde kutsal metinleri arayın.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Quran Majeed ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir