QuitNow PRO
QuitNow PRO

QuitNow PRO: Stop smoking v6.14.16 APK (Ücretli) indir 2022


QuitNow PRO, sağlık izleme, yaşam yönetimi veya kullanıcılara iyi ipuçları vererek sigarayı daha kolay bırakmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır. Ayrıca sigarayı birlikte bırakan bir topluluk var; Burası, durmanın zor zamanlarında ruhunuzu rahatlat

Android Android Sağlık
4 ( 518 puan )
Fiyat: $0
İsim QuitNow PRO
Yapımcı Fewlaps
Tür Sağlık
Boyut 17M
Versiyon 6.16.0
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
QuitNow PRO is the most famous version in the QuitNow PRO series of publisher Fewlaps
Mod Version 6.16.0
Total installs 50,000+

İndir (17M)

Hepimiz sigara içmenin sağlığımız için çok zararlı olduğunu biliyoruz, ancak bırakmak çok zordur, bu yüzden QuitNow PRO bunu yapmanıza yardımcı olmak için doğmuş bir uygulamadır. Sigarayı bırakmak sadece sizin için değil çevrenizdekiler için de faydalıdır, bu nedenle herkesin sağlığını korumak için bu uygulama ile hemen harekete geçmeye başlayın.

QuitNow PRO: Sigarayı bırakın QuitNow PRO: Sigarayı bırakın

BIRAKIRKEN SAĞLIĞINIZI İZLEMEK İÇİN ARAÇ

Ortalama bir insanın kendi sağlığının nasıl düzeldiğini anlaması zordur. Yavaş yavaş ve yavaşça değişir; bir veya iki gün değil açıkça görülebilir, ancak QuitNow PRO her şeyi ayrıntılı olarak gösterecektir. Vücudunuzun dişlerinin günden güne nasıl geliştiğini size göstermek için sağlık göstergelerini listeler. Bu sağlık göstergeleri, sağlık durumunuzu doğru bir şekilde yansıtan Dünya Sağlık Örgütü’nden alınmıştır.

Bıraktıktan sonra hayatınızın nasıl olduğunu bilmek istiyorsanız, bu uygulamaya gelin, aksi takdirde unutabileceğiniz tüm bilgileri size verir. Sigarayı bırakmaya başladığınız ilk günü, bir süre sonra ne kadar para biriktireceğinizi veya kaç sigarayı bıraktığınızı kaydetmenize yardımcı olacaktır; hepsi tam olarak not edilecektir.

HEDEFLERİNİZİ ŞİMDİ KOYUN VE BAŞARILARINIZI BEKLEYİN

Neyle başlarsanız başlayın, yapmanız gereken ilk şey bir hedef belirlemektir. Hedef belirlemek, bir şey yaptığınızda ne istediğinizi gösterir ve sizi doğru yöne götürür. Sigarayı da bırakmak, bundan ne gibi faydalar bekliyorsunuz? Kendinize hedefler yazın ve planınızı şu anda yavaşça mükemmelleştirin ve QuitNow PRO’ya bildirin; Sana yardım edecektir.

Bu uygulama size sigarayı bıraktığınız günlerde elde ettiğiniz 70 başarıya dayalı hedef verecektir. Bıraktığınız sigara sayısı, içmediğiniz gün sayısı ve tasarruf ettiğiniz para miktarı… Bu uygulamanın ihtiyacınız olan hedefleri belirlemeye başlayacağı veriler.

QuitNow PRO: Sigarayı bırakın QuitNow PRO: Sigarayı bırakın

BİRLİKTE SİGARA İÇMEYENLER TOPLULUĞU

QuitNow PRO, sigarayı bırakacak insan topluluğunun doğduğu yerdir. Sigarayı bırakmak kolay değildir; zihinsel olarak değişebilir ve daha üzgün olabilirsiniz. Bu yüzden hayatınızda ne tür sorunlar olursa olsun, paylaşmaktan çekinmeyin; daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

Buna ek olarak, bu sigarayı bırakma topluluğu size yararlı tavsiyeler verecek, iyi sigarayı bırakma ipuçları veya burası aynı zamanda değiş tokuş yapabileceğiniz, öğrenebileceğiniz ve arkadaş edinebileceğiniz bir yerdir. Siz ve buradaki insanların ortak bir yanı var, bu yüzden birbirinizi anlamak kolaydır, oturup sigarayı bırakma sürecinde olanları herkesle paylaşmaktan ve paylaşmaktan çekinmeyin.

SİGARA İÇMEYİ KOLAYCA BIRAKMAK İÇİN İPUÇLARI

Sigarayı bırakmaya başlamak istiyorsunuz ve hala nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz ve internetteki bilgilerin sahte olduğundan korkuyorsanız, QuitNow PRO’ya gelin; burada hevesli ve deneyimli danışmanlardan oluşan bir ekip var ve size sigarayı bırakmanızı kolaylaştıracak doğru bilgiler veriyor. Bu uygulamanın botundan doğru bilgileri almasını isteyebilirsiniz; bot bilmiyorsa, en iyi cevap için lütfen doğrudan uygulama ekibiyle iletişime geçin.

Ayrıca uygulamada sigarayı bırakmak için kitap hazinesi bulunmaktadır. Okumak herkes için çok faydalıdır, her durumda, sadece bırakanlar için değil, bu uygulama insanların detokslarının sorunsuz bir şekilde yapılmasına yardımcı olmak için sigarayı bırakmaları için hangi kitapların gerçekten uygun olduğunu araştıracaktır.

Bu uygulama size sigarayı bırakmanızı kolaylaştırmak için en iyi bilgileri, ipuçlarını ve akıllı yönetim özelliklerini sunar. Hiçbir şey kolay değildir, bu yüzden her şey sizin çabanıza ve çabanıza bağlıdır. Sigarayı hemen bırakarak kendinizi ve çevrenizdekileri koruyun.

QuitNow PRO: Sigarayı bırakın QuitNow PRO: Sigarayı bırakın

ANA ÖZELLİKLER

  • Tüm bırakmalarınızı kaydeden ve hayatınızın nasıl değiştiğini size bildiren bir uygulama.
  • Uygulama, değişikliklerinizi açıkça görmenizi sağlayacak Dünya Sağlık Örgütü’nün sağlık izleme göstergelerini tanıdı.
  • Birlikte sigarayı bırakan insanlar topluluğu burada doğdu; aynı zamanda değiş tokuş yapabileceğiniz ve arkadaş edinebileceğiniz bir yerdir.
  • Uygulama, uygulamanın kaydettiği bilgilere dayanarak sigarayı bırakmak için ulaşmak için 70 hedefin bir listesini yapmanıza yardımcı olabilir.
  • Hevesli ve deneyimli danışmanlar sistemi size sigarayı bırakmanız için harika ipuçları verecektir.


İndir (17M)

Artık indirmeye hazırsınız QuitNow PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir