Questland
Questland

Questland: Turn Based RPG v3.57.3 MOD APK (Hız Çarpanı) indir 2022


Questland Mod APK – en iyi destansı savaş RPG oyunu. Karakterinizi çeşitli eski moda silah cihazlarıyla özelleştirin. Siz karakterinizi geliştirirken, liderlik tablosunda lider olarak güçleri yükseltilecektir.

Android Android Rol Oyunu
4 ( 669 puan )
Fiyat: $0
İsim Questland
Yapımcı Gamesture sp z o o
Tür Rol Oyunu
Boyut 150MB
Versiyon 3.57.3
MOD Hız Çarpanı
Orjinal Google Play
Questland is the most famous version in the Questland series of publisher Gamesture sp z o o
Mod Version 3.57.3
Total installs 5,000,000+

Questland gibi mükemmel bir rol yapma oyununu görmezden gelemezsiniz ve her yönüyle çok iyi derecelendirilmiştir. Oyuncu karakterini istediği gibi özelleştirebildiğinde, nihai amaç kahraman karakterinizi en güçlü hale getirmektir. Bunu yapabilmek için, yetenekleriyle takdir edilen destansı silahları toplamanız ve donatmanız gerekir. Sadece bu değil, zindanlarda canavarlarla savaşmayı da unutmayın. Skor tablosunun zirvesine yükselmek için güç gösterin.

Questland: Dönüş Tabanlı RPG

KENDİNİZE EN GÜÇLÜ EPİK SAVAŞÇIYI YARATIN

Diğer birçok rol yapma aksiyon oyunu gibi, Questland’deki savaşlara girebilmek için kendinize bir kahraman savaşçı yaratmalısınız. Karakteriniz, toplanmış tüm savaşçıların en güçlü destansı savaşçısı olacak. Bu oyuna adım atmak istediğinizde en baştan kendi karakterinizi yaratın. Dışarıdan gelen güce kadar güçlü bir savaşçı yaratabilmek için, kalan tüm eşyaları kullanmalısınız.

Kahramanınızdan, o zırhın gerçek gücüne kadar görkemli bir görünüme sahip bir zırha sahip olmalısınız. Düşmanı yenmek istiyorsanız vazgeçilmez olan ek silahlar donatmayı unutmayın. Savaşçıların görünüşlerini kolayca kişiselleştirmeleri ve hayatlarını korumaları için kalkanlar ekleyin. Katılım sürecinde oyuncunun karakteri binlerce farklı görünümle özelleştirmesine izin verildiğini unutmamalısınız.

Questland: Dönüş Tabanlı RPG

DENEYİM İÇİN DÜŞÜK SEVİYELİ CANAVARLARI TOPLA

Bu oyundaki savaşları tamamlamak çok zor değil. Patronları çabucak yenmek istiyorsanız, Questland’de daha yüksek savaşlara geçme şansınız. Oyuncular, savaş deneyimi kazanmak için her bir düşük seviyeli canavar sınıfını yenmelidir. Cesur bir ruhla maçlara resmi olarak girerken en özgün destansı savaşları deneyimleyin.

GÜÇ GELİŞTİRMEK İÇİN SİLAHLAR VE BÜYÜ TOPLA

Bu oyunda zorlu savaş yolculuğunuz sırasında, savaşçınızın gücünü en iyi şekilde nasıl geliştireceğinizi bilmelisiniz. Oyunda görünen tüm öğeleri toplayın – altın gibi donanımınızı yükseltebilecek şeyler… Silah geliştirirken kendinize süper güçlü dövüş becerileri kazanmayı veya onları her türlü sihir olarak toplamayı unutmayın. Mükemmel savaş kombosunu oluşturmak için savaş becerilerinin ve silahların gücünü birleştirin.

Questland: Dönüş Tabanlı RPG

HAREKETLİ SAVAŞLARA KATILIN

Questland’in heyecanlı savaşlarında kendiniz olacaksınız. İster acemi olun, ister savaşta zengin bir deneyime sahip olun, bu oyundan getirilen savaşlar size ilk dakikadaki heyecanı yaşatacak. Skor tablosunda daha fazla ilerlemek için yarışan diğer birçok oyuncuya meydan okurken tüm gücünüzle savaşın. Canavarlara karşı olsa bile, birden fazla savaşa katılarak çok fazla DP toplayın.

KARANLIK VE KÖTÜ CANAVARLARI FETHETMEK İÇİN YOLCULUĞA GELİN

Kendi ellerinle yarattığın en güçlü kahraman savaşçı olarak oyna. Size getirdiğimiz tüm heyecanın tadını çıkarın. Karanlığı ve kötü canavar güçlerini fethetme yolculuğu daha yeni başladı. Daha fazla beklemeyin ve başarıya giden en kısa yolu, şiddetli patronları yenmenin yolunu bulun.

Questland: Dönüş Tabanlı RPG

DÜNYAYI YÖNETMEK İÇİN DİĞER SAVAŞÇILARLA TAKIM YAPIN

Kahramanınız, tarihte çok uzun süredir devam eden savaşı başlatmaya ve bitirmeye cesaret eden lider destansı karakter olacak. O efsane Questland hayranlarının kalbinde asla ölmeyecek. Bir efsane bittiğinde yeni bir başlangıç ​​olacak ve aynı zamanda ortaya çıkan karakter de sizsiniz. Böyle bir tarihte birçok kötü canavar var. Ancak daha güvenli bir şekilde savaşmak için oyuncular, diğer birçok oyuncuyla güçlerini birleştirebilir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu oyunda kanlı savaşları başlatmak için kendi kahraman savaşçınızı yaratmalısınız.
  • Hiçbir fırsatı kaçırmadan, daha fazla savaş deneyimi kazanmak için bir dizi düşük seviyeli canavarı yenebilir ve yakalayabilirsiniz.
  • Silahları ve büyü türlerini toplamak için vazgeçilmez olan, doğru şekilde şarj edildiğinde gücünüzü maksimuma yükseltin.
  • XP kazanmak için heyecan verici birçok heyecan verici savaşa katılın, düşmanlarla veya birçok kötü canavarla savaşın.
  • Vahşi savaşlarla canavarları fethetme yolculuğuna başlayın, karanlık dünyayı ve bir dizi agresif patronu fethedin.


İndir (150MB)

Artık indirmeye hazırsınız Questland ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanGamesture sp z o o

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir