QR Code Reader & Generator
QR Code Reader & Generator

QR Code Reader v1.0.68.00 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

QR Code Reader & Generator, bugün piyasadaki en iyi QR kod ve barkod okuyucu ve oluşturucudur. Herhangi bir kodu tarayabilirsiniz; uygulama hemen sonucu verecektir.

Android Android Araçlar
4 ( 868 puan )
Fiyat: $0
İsim QR Code Reader & Generator
Yapımcı MMedia Tech
Tür Araçlar
Boyut 7M,B
Versiyon 1.0.68.00
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
QR Code Reader & Generator is the most famous version in the QR Code Reader & Generator series of publisher MMedia Tech
Mod Version 1.0.68.00
Total installs 1,000,000+

Hizmet endüstrilerinde faaliyet göstermek için bilgi alışverişi artık çok gelişmiştir. Günümüz teknoloji çağında özellikle QR Kod Okuyucu & Jeneratör desteğine sahip olduğunuzda çok zor değil. Bu uygulama ile iş için farklı türlerde QR kodları oluşturabilirsiniz. Bu uygulamadan QR kodları ve barkodları tararken en doğru ve hızlı bilgiyi alacaksınız.

QR Kod Okuyucu ve Oluşturucu / Barkod Tarayıcı

DOĞRU VE HIZLI QR KOD OKUYUCU

Şu anda piyasada birçok kod tarama uygulaması dolaşmaktadır, ancak QR Code Reader & Generator birçok kişi tarafından en çok kullanılan araçtır. Belki de yardımcı programların tanınması ve çeşitliliği sayesinde bu uygulama aramızda popüler hale geldi. Kullanıcılar ister QR kod ister barkod olsun verilen tüm kodları tarayabilir ve kodları her okuttuğunuzda en hızlı ve en doğru sonuçları alırsınız.

HIZLI VE KOLAY QR KOD OLUŞTURMA

Bu uygulama ile aynı anda birden fazla QR hesabı oluşturabilirsiniz. QR Code Reader & Generator’dan QR kodları oluşturmanız çok fazla zaman almaz. Normalde, bu uygulamadan bir kod oluşturmak birkaç saniye sürer ve bir dakikadan az sürer. Bu hız ve doğruluk sayesinde birçok kişi bu uygulamayı seçiyor ve güveniyor. Bu özelliği ile iş adamlarının ürünler için doğru kodları oluşturmaları için çok uygundur.

İNSANLARLA BAĞLANIN VE İLETİŞİM PAYLAŞIN

Bu uygulamayı kullanarak maksimum zaman kazanabilirsiniz. İster okulda ister çalışıyor olun, bu uygulama iletişim kurmanız için en iyi araç olacaktır. Bunu söylemem için bir çok sebep var ama öncelikle QR kod ile kişi paylaşımının hızlı bir şekilde yapıldığını görebilirsiniz. Tek bir kod ile bilgilerinizi aynı anda birden fazla kişiyle paylaşabilirsiniz. Veya onun sayesinde insanlarla bağlantı kurmak her zamankinden daha hızlı.

QR Kod Okuyucu ve Oluşturucu / Barkod Tarayıcı QR Kod Okuyucu ve Oluşturucu / Barkod Tarayıcı

DÜŞÜK IŞIK ALANLAR İÇİN DESTEKLENEN EL LAMBASI

Kullanıcılar, birçok farklı işte yardımcı olmak için QR Code Reader & Generator’ı kullanabilir. Karanlık olsa bile her zaman, her yerde kullanabilirsiniz. Bu uygulama her yer için el fenerini desteklediğinde, esas olarak karanlıkta ışığı destekler. Bu sayede ışık sınırlamaları konusunda endişelenmeden uygulamayı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Böylece sahip olduğunuz kodları net bir şekilde görebilir ve tarayabilirsiniz.

TARANAN KOİ’NİN GÜVENİLİRLİĞİNİ DOĞRULAYIN

Bu kadar çok ürün ile piyasadaki birçok farklı model, hangi ürüne güveneceğinizi merak etmenize neden olacaktır. Bu uygulamanın size yardımcı olmasına izin verin; sadece uygulamayı indirin ve şüphe duyduğunuz herhangi bir ürünü tarayın. Uygulama hızlı sonuç verecek ve kullandığınız ürünlerin orijinal olup olmadığını teyit edecektir. Tarama kodlarının güvenilir bir şekilde doğrulanması sayesinde, bugün piyasadaki tuhaf ürünler için gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

KOD TARANIRKEN İŞLEM GEÇMİŞİ OLUŞTUR

İşin ihtiyaçlarını karşılamak için muhtemelen birçok farklı QR kodu ile işlem yapmışsınızdır. Her işlemin veya kod taramasının kaydedilmesini sağlayan QR Code Reader & Generator, kodları tararken geçmiş oluşturur. Sahip olduğunuz herhangi bir kodu tarayın; uygulama, o gün aldığınız bilgileri ve kod numarasını anında kaydeder. Daha sonra tekrar kontrol edebilir veya herkese göndermek için kodu kopyalayabilirsiniz.

QR Kod Okuyucu ve Oluşturucu / Barkod Tarayıcı QR Kod Okuyucu ve Oluşturucu / Barkod Tarayıcı

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama her tür kodu tarar; Uygulamayı hem QR kodları hem de barkodları taramak için kullanabilirsiniz, uygulama yüksek doğrulukla hızlı sonuçlar verecektir.
  • Her türlü QR kodunu oluşturmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz; Sonuçlar hemen hazır olacak, iş yapanlar için çok uygun, çok sayıda QR koduna ihtiyacı var.
  • Uygulamadan QR kodlarını bağlarken, kişilerinizi arkadaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz; bilgilerinize hemen ulaşırlar.
  • Uygulama, düşük ışıklı alanlar için bir el fenerini destekleyecek, böylece karanlık olsa bile nerede ve herhangi bir zaman diliminde kodu taramak için kullanabilirsiniz.
  • Az önce taradığınız kodlardan güvenilirliği doğrulayın. Piyasada dolandırıcılık satın alma korkusu olmadan uygulamanın bilgileri aracılığıyla gerçeği sahteden ayırt edebilirsiniz.


İndir (7M,B)

Artık indirmeye hazırsınız QR Code Reader & Generator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMMedia Tech

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir