Pyramid Of Mahjong
Pyramid Of Mahjong

Pyramid of Mahjong v1.23.2300 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Piramid of Mahjong, benzersiz grafiklere sahip harika bir bulmaca oyunudur. Oyuncunun görevi aynı tuğlaları bulmak ve onları bir araya getirmektir.

Android Android Bulmaca
4 ( 198 puan )
Fiyat: $0
İsim Pyramid of Mahjong
Yapımcı G5 Entertainment
Tür Bulmaca
Boyut 135MB
Versiyon 1.23.2300
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Pyramid of Mahjong is the most famous version in the Pyramid of Mahjong series of publisher G5 Entertainment
Mod Version 1.23.2300
Total installs 100,000+

İndir (135MB)

Piramid of Mahjong, oyuncuların Mahjong Piramidi’nde eski zamanlara seyahat etmelerine yardımcı olan eğlenceli bir eşleştirme bulmaca oyunudur. Tanıdık karakterlerle tanışacak ve ilgi çekici bir hikaye ile seviyeleri çözeceksiniz. Aynı zamanda, oyunun ayarı bozulmamış arazide çarpıcıdır ve bu antik arazide yeni binalar inşa etmek için bulmaca tahtalarını çözmeniz gerekecektir.

Mahjong Piramidi: Karo Maçı

BU EĞLENCELİ BULMACA OYUNUNA KISA BİR GİRİŞ

Nil Deltası’ndaki küçük bir arazi uzun süredir insan varlığından yoksun olduğu için ıssız ve çorak hale geldi. Bu nedenle, büyüleyici Mısır imparatorluğu oyun moduyla ülkeyi eski ihtişamına döndürmek için yardımınıza ihtiyacı var. Oyuncular binlerce farklı tuğla eşleştirme seviyesinin keyfini çıkaracak ve karizmatik karakterlerle tanışacak. Oyunun bulmaca seviyelerini çözerek bu harap bölgeyi refah ve Yeni Krallığın hazinesi için yeniden inşa edeceksiniz. Aynı zamanda sürükleyici hikayelerle beklenmedik durumlarla karşılaşacaksınız.

BASİT OYUN VE KOLAY ERİŞİM

Mahjong Piramidi, Krallık inşası ve klasik yapım parçalarıyla uyumlu benzersiz ve destansı bir karışımdır. Bunun yanı sıra oyundaki karakterlerin şeytani mahkeme entrikaları ve sofistike ve kurnaz planları ile dolu bir arsa var. Puan kazanmak ve yeni binalar inşa etmenize yardımcı olmak için aynı tuğlaları eşleştireceksiniz. Yavaş yavaş, kendi liderliğiniz altındaki toprağa gelişeceksiniz.

Mahjong Piramidi: Karo Maçı Mahjong Piramidi: Karo Maçı

ZOR GÖREVLER VE ZORLUKLARLA BÜYÜLENEN HİKAYE

Nefertiti’ye yakışır tarihi olaylar bu topraklarda yer alacak ve hepsi eski Mısır’ın renkli ve dramatik atmosferi altında geçiyor. Piramid of Mahjong’da, sebepsiz yere kaybolan kız kardeşini arayan üçüncü nesil bir mimar olacaksın. Güçlü Irsu’nun yıkıcı saldırısı ve sinsi yıkımından sonra bölge vatandaşlarına yardım edecek ve topluluğu canlandırmaya kararlısınız.

Daha sonra doğru kişiyi taçlandırmak için aileniz ve diğer büyülü eserler arasında bir bağlantı kurmanız gerekecek. Özetle, göreviniz daha verimli ve daha gelişmiş yeni bir araziyi yenilemek, kız kardeşinizi bulmak ve Krallık’taki insanlara barışı sağlamak için kötü güçlerden uzak dururken güçlü bir eser tutmaktan ibarettir. Refah yolunda, zar hızlandırıcı, Mangal hızlandırıcı ve diğer birçok yenilikçi özellik gibi seviyeleri çözme gücünüzü artırmak için başarılar ve diğer özel araçları toplayacaksınız. Ek olarak, uygulama içi satın alma yoluyla oyun içi ödüllerin kilidini kolayca açabilirsiniz.

ÇEŞİTLİ KARAKTERLERLE TANIŞIN VE BİNLERCE DÜZEYİ GEÇİN

Bu refah yolunda Firavun ve aristokrasi, rahipler, askerler, tüccarlar ve çiftçilerle de tanışacaksınız. Aynı zamanda, keşfetmeniz için binlerce seviye sizi bekliyor. Oyuncuların seviyeleri kolayca geçebilmeleri için güçlendiriciler ve ek güçlendirmeler gibi özel destekler kullanacaksınız.

Mahjong Piramidi: Karo Maçı Mahjong Piramidi: Karo Maçı

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyunun benzersiz bir oynanışı var: blok eşleştirme ve eski Mısır topraklarını inşa etmenin bir kombinasyonu.
  • Eski Mısır mitleriyle dolu ve Firavunlar, soylular, yazıcılar, askerler,…
  • Güçlendiriciler ve diğer güçlendirmelerin bir araya gelmesiyle oyuncuların deneyimlemesi için binlerce farklı zorluk ve yönetilebilir seviye.
  • Bu ücretsiz oyunda uygulama içi satın alımlarla açabileceğiniz, yeniden inşa etmek ve yükseltmek için birçok yeni bina ve simgenin kilidini açın.
  • İnşaat deneyiminden öğrenmek için yerleşik yaratıcı sosyal ağ ile arkadaşlarınızın inşaat ilerlemesini takip edin.


İndir (135MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pyramid of Mahjong ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir