Pure Tuber
Pure Tuber

Pure Tuber v3.2.8.001 APK MOD (Premium/ADS Yok) indir 2022


İndir (14MB)

Günümüzde ücretsiz uygulamalar her yerde ama onlarla birlikte zamanınızı ve ilginizi boşa harcayan bir dizi tanıtım videosu da geliyor. Pure Tuber: Videodaki Reklamları Engelle, reklamlardan rahatsız olduğunuzda sizin için en uygun çözümdür. Olağanüs

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 233 puan )
Fiyat: $0
İsim Pure Tuber
Yapımcı Pure Tuber Studio
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 14MB
Versiyon 3.2.8.001
MOD Bilgisi Premium/ADS Yok
Orjinal Google Play
Pure Tuber is the most famous version in the Pure Tuber series of publisher Pure Tuber Studio
Mod Version 3.2.8.001
Total installs 10,000,000+

Günümüzde ücretsiz uygulamalar her yerde ama onlarla birlikte zamanınızı ve ilginizi boşa harcayan bir dizi tanıtım videosu da geliyor. Pure Tuber: Videodaki Reklamları Engelle, reklamlardan rahatsız olduğunuzda sizin için en uygun çözümdür. Olağanüstü özellikleri ile bu uygulama, video ve uygulamalardaki tüm reklamları en sonunda kaldırmanıza yardımcı olur ve videoları en keyifli deneyimle izlemenizi destekler.

VİDEODA REKLAM SEÇİN

Uygulamanın kontrol edemediği video yok. Çevrimiçi videolardan yüklenen tüm reklamlar engellenerek en sorunsuz video izleme deneyimi sağlanır.

WEB TARAYICILARDA REKLAM SEÇİN

Herhangi bir web sitesine girerken bazen can sıkıcı ve kafa karıştırıcı reklamlarla, bazen de daha az incelikli 18+ reklamla karşılaşırsınız. Bu sıkıntılar sadece can sıkıcı değil aynı zamanda cihazın pil performansını da etkiliyor. Pure Tuber ile uygulama, tarayıcılardaki tüm gereksiz reklamları engelleyecek ve kaldıracak ve uygulama ayrıca açılır pencereleri engellemeyi de destekliyor.

Pure Tuber: Videodaki Reklamları Engelleyin Pure Tuber: Videodaki Reklamları Engelleyin

OYNATMA ARKA PLAN VİDEOLARINI DESTEKLE

Hiç Facebook, Youtube, WhatsApp gibi sosyal paylaşım sitelerinde video izlerken ortasındayken başka bir uygulamaya geçmeniz gereken bir durumla karşılaştınız mı? Şimdi, bu uygulamanın kullanımıyla, izlediğiniz herhangi bir videoyu en aza indirebilir, ardından aynı anda izleyip başka bir uygulamaya geçebilirsiniz. Bu, iyi videolarınızı kaçırmayı kabul etmenizi sağlayacaktır.

ESNEK AYARLANABİLİR BOYUT

Video pencereleri ekranın köşesinde simge durumuna küçülür; uygun boyutlarını da kolayca ayarlayabilirsiniz. Lütfen doğru boyutu seçin, ardından uygun herhangi bir ekran köşesine taşıyın; bu size diğer uygulamaları görüntüleme ve kullanma konusunda daha fazla esneklik sağlayacaktır.

VİDEO KALİTESİNİ GELİŞTİRİN

Cihazınızın güçlü bir konfigürasyona sahip olması garanti edilirse, Pure Tuber videolarınızı 8K kalitesinde oynatabilecektir. Tabii internetin stabil olması veya düşük konfigürasyon olması durumunda 144p, 360p veya 480p çözünürlüğü de seçebilirsiniz,…

ŞİMDİ İNDİR VE KULLAN

Uygulama herhangi bir ek destek uygulaması gerektirmez ve çok fazla cihaz işlevine erişmesi gerekmez. Uygulamanın işleyişini anlamak kolaydır; hemen kullanabilmek için talimatları gözden geçirmeniz yeterlidir.

Pure Tuber: Videodaki Reklamları Engelleyin Pure Tuber: Videodaki Reklamları Engelleyin Pure Tuber: Videodaki Reklamları Engelleyin

MAKİNE KAYNAKLARINDAN TASARRUF

Can sıkıcı reklamların kaldırılması, yalnızca video izlerken veya uygulamalara erişirken size çok zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda cihazınızı önemli ölçüde destekler. Tanıtım videoları izlemezsiniz, bu nedenle bu tanıtım videolarının önbelleği olmaz ve cihazın kullanılabilir belleğinden tasarruf edilir. Kaldırılan arka plan reklamları ayrıca pil tasarrufu yapmanıza, cihaz verilerinden tasarruf etmenize yardımcı olur.

BÜYÜK VİDEO MAĞAZASI

Pure Tuber APK ayrıca size farklı konularda ve özellikle tamamen reklamsız büyük bir video mağazası sunar. Bu videolar müzik, film, bilim vb. hakkında olabilir ve en son bilgilere göre sürekli olarak güncellenir.

DEPOLAMAYA GİRİŞ YAP

Hesabınıza giriş yapın. Bu, tüm video izleme işlemlerinizi uygulamaya kaydetmenize yardımcı olacaktır. Bu, eski videoları izlemeye geri dönerken size çok zaman kazandırır. Cihazları değiştirseniz bile, bu görüntüleme hatırlanacak.


İndir (14MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pure Tuber ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanPure Tuber Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.