Punch Boxing 3D
Punch Boxing 3D

Punch Boxing 3D v1.1.4 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Punch Boxing 3D, sizi fiziksel güç ve beyin stratejisi arasındaki savaşın gerçekleşeceği efsanevi boksa götürür.

Android Android Oyun
5 ( 236 puan )
Fiyat: $0
İsim Punch Boxing 3D
Yapımcı CanaryDroid
Tür Oyun
Boyut 29M
Versiyon 1.1.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Punch Boxing 3D is the most famous version in the Punch Boxing 3D series of publisher CanaryDroid
Mod Version 1.1.4
Total installs 50,000,000+

İndir (29M)

Doğrudan sanal dünyada boksu deneyimleyeceğinizi hiç düşündünüz mü? Boks konusunda tutkuluysanız, Punch Boxing 3D şu anda kozunuz olur. Oyuncular, ağır sıkletlerle savaşta güçlerini sürekli olarak geliştirmek için spor salonunda ağır ağırlıklarla yoğun antrenmanlara daldırılır. Sadece bu da değil, her yükseltme yaptığınızda ve resmi olarak bir savaşa katılmadan önce yeni koruyucu ayakkabılar, şortlar veya eldivenler de deneyimleyebilirsiniz.

Punch Boks 3D

MUHTEŞEM SAÇ SİZE GÜLMEYE ŞEREF VERMEK İÇİN GÖRÜNÜYOR

Her şeyden önce, oyuncuların kaybedecek hiçbir şeyleri olmadığı, yaralanma ve hatta ölümden korkmadıkları zihniyetle savaşmak için arenaya girmelerine izin verilir. Etkileyici bir kişisel yapı oluşturmak için size çeşitli aksesuarlar ve kıyafetler vereceğiz. Spesifik olarak, oyuncunun seçmesine izin verilen ilk şeylerden biri saçtır. Saçsız veya ortada, yanlarda çok az saçtan çok farklı saç stillerini deneyimleyeceksiniz…

Punch Boks 3D

SAÇ İLE EĞLENCELİ ANI UNUTUN; PANTOLON VE ELDİVEN SEÇERKEN CİDDİ OLMALISINIZ

Burada durmayan Punch Boxing 3D, pantolonlar kötü bir fikir olmadığı için size değiştirebileceğiniz daha çok şey sunar. Farklı renklerin yanı sıra farklı uzunluklarda vücudu saran pantolonlar. Sadece bu değil, aynı zamanda sahibinin imajını vurgulayan farklı malzemelerden yapılmış birçok pantolon da sunuluyor. Ayrıca ellerinizi korumanıza yardımcı olan eldivenler de birçok beden, renk ve tasarımda tasarlanmaktadır.

Punch Boks 3D

BÜTÜN HAVA AYAKKABI KOLEKSİYONUNA SAHİP OLMAK

Değiştirdiğiniz aksesuarlar henüz bitmedi çünkü Punch Boxing 3D aksesuar cenneti olarak biliniyor. Ayrıca buraya geldiğinizde size kadın ayakkabı koleksiyonu da sağlıyoruz. Güçlü boksörler için özel olarak tasarlanmış, ringde kaymaları ve düşmeleri önlemelerine yardımcı olacak ayakkabılara hayran kalma ve sahip olma fırsatına sahip olacaksınız. Sınırsızı seçmeye karar vermeden önce denemeniz için oyun verilecektir.

SPOR SALONUNDA AMACISIZ EGZERSİZ

Ancak, dışarıda her şeyi hazırladıktan sonra, en önemli şey hala içeride fiziksel güçtür. Bu yüzden Punch Boxing 3D sizin için bir spor salonu yarattı. Burası halter, şınav gibi çok çeşitli egzersiz ekipmanlarını içeriyor… Her hareketi yaparken karın kaslarınız yükselecek ve oyuncuları aşık edecek ve hiçbir antrenmandan vazgeçemeyecek hale gelecek.

Punch Boks 3D

YÜZÜKTE YETENEK GÖSTER

Hem içeride hem dışarıda her şey hazır olduktan sonra, ringe çıkmadan neyi bekliyorsunuz? Punch Boxing 3D sizi Bangkok, Las Vegas, Londra ve daha pek çok ülkeden efsanevi boks dövüşçüleriyle yüz yüze görüşmenizi sağlar. Bu, ringde kan dökülmesini önlemek için her birine yeteneklerinizi harika çengel yumruklarla gösterme veya atlatma şansınız. Sadece bu değil, aynı zamanda rakibi yenmek için kesin hareketlerle birleştirmeniz ve onları direnemez hale getirmeniz gerekiyor.

Punch Boks 3D

ÖZELLİKLERİ

  • 30’dan fazla efsanevi boksörle şampiyonluk için rekabet etmek için yoğun bir boks maçına katılmak için hayatta bir kez elde edilebilecek bir fırsat.
  • Rakibin yüzüne doğrudan vuruşların yanı sıra hassas kaçınma hareketleriyle birlikte kanca becerilerini kullanın.
  • Farklı malzemeler, renkler ve hatta uzunluklara sahip şortlar, eldivenler arasından zevkinize ve stratejinize uygun olanı seçin.
  • Saç da çok eğlenceli olan tuhaf kan perukları koleksiyonuyla görünümü önemli ölçüde değiştirme seçeneklerinden biridir.
  • Tam donanımlı spor salonu, oyuncuların güç kazanmalarına, becerilerini geliştirmelerine ve ringe adım atmaya hazır olmak için strateji geliştirmelerine olanak tanır.


İndir (29M)

Artık indirmeye hazırsınız Punch Boxing 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir