Pulive TV
Pulive TV

Pulive TV v92 APK MOD Canlı Maç izle 2023

  

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 530 puan )
Fiyat: $0
İsim Pulive TV
Yapımcı Pulibet
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 13MB
Versiyon 59.0
MOD Şifresiz  
Orjinal Google Play
Pulive TV is the most famous version in the Pulive TV series of publisher
Mod Version 59.0
   
   
   

Pulive TV APK Son Sürüm

Pulive TV kanallarını hem canlı hem de geriye dönük olarak izleyebileceğiniz bir uygulama. Artık sevdiğiniz TV programlarını kaçırmayacaksınız. Çünkü Pulive TV APK desteklediği kanalların yayınlarının son 24 saatini gösterebilme özelliğine sahip. Desteklenen kanallar 24DVR etiketi ile işaretlenmiştir. Diğer kanalların ise sadece canlı yayınını izleyebilirsiniz.

Maç Rehberi canlı olarak yayınlanan Futbol, Basketbol ve Voleybol Pulibet Canlı Maç İzle Pulive TV bir uygulamadır.

Kanal, Takım ve Tarihe göre maç arayabilir, yorum yapabilir, iddaa tahminlerini görebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş spor arkadaşınız olan Pulibet Canlı Maç İzle Pulive TV hoş geldiniz.

Pulive TV APK Canlı Maç izle

World of Champions’ınızın dünya sporunun en iyilerini içeren rakipsiz yayın kapsamına mükemmel bir tamamlayıcıdır ve tam istediğinizi istediğiniz zaman size vermek için tasarlanmıştır.

Birincil odak noktaları futbol, ​​kriket, ragbi, golf, tenis ve motor sporlarıdır, ancak mobil cihazınıza bağlı kalmanızı sağlayacak pek çok başka içerik vardır.

Öne çıkan videolar, en son haberler, canlı skorlar, sonuçlar, fikstürler / programlar, tablolar, en iyi golcüler, sıralamalar ve çok daha fazlası, spor fanatiği için mükemmel bir uygulamaya eklenir.

Gerçek zamanlı bildirimler, hatırlatıcılar ayarlamanıza ve Pulive TV izle canlı rekabet ederken seçtiğiniz favorilerinizle güncel kalmanıza olanak tanır.

Pulive TV APK indir

Pulive TV izle aynı zamanda DStv uygulamasındaki canlı akışa bağlanır. Canlı izleme, Connect ID’lerini kullanan DStv aboneleri tarafından yalnızca Sahra Altı Afrika’da ve çevresindeki alanlarda mevcuttur.

★ 24 saat DVR (Geriye Al İzle)
★ İzlerken yayın akışını görebilme
★ Aboneliği 3 farklı cihaza (Android veya iPhone/iPad farketmez) aktarabilme

Pulive TV nasıl izlerim?
Sadece logosunda 24DVR etiketi olan kanalların son 24 saati izlenebilir. TV yayınını izlerken ekrana dokunulduğunda kontrol menüsü gelir. Bu menude TV ikonuna tıklandığında kanalın yayın akışı getirilir. Yayın akışından son 24 saat içinde yayınlanmış bir programa tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğer program istenen yerden başlamazsa en üstteki çubuk (slider) veya 60s ileri/geri butonları ile ince ayar yapılır.

Pulive TV ABONELİĞİ: 24 saat geriye sarma özelliğini kullanabilmeniz için bu servise uygulama içerisinden abone olmanız gerekmektedir. Ayrıca uygulama içindeki reklamları görmezsiniz ve Pulive Tv 34 tüm fonksiyonları ile kullanabilirsiniz.

 


İndir (13MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pulive TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir