PUBG: NEW STATE
PUBG: NEW STATE

PUBG v2.2.0 APK + OBB indir (Beta) 2022


Battle Royale türü artık birçok kişiye, özellikle de atıcıları sevenlere pek yabancı gelen bir oyun türü değil. Rakipleri çok olduğunda ve her yerde ortaya çıkabildiğinde onlara yoğun ama eşit derecede heyecan verici maçlar verir. Bu tür oyunlar için

Android Android Oyun
5 ( 822 puan )
Fiyat: $0
İsim PUBG: NEW STATE
Yapımcı KRAFTON
Tür Oyun
Boyut 1.3GB
Versiyon 2.2.0
MOD Config/Aim Bot
Orjinal Google Play
PUBG: NEW STATE is the most famous version in the PUBG: NEW STATE series of publisher KRAFTON, Inc.
Mod Version 2.2.0

İndir (1.3GB)

Battle Royale türü artık birçok kişiye, özellikle de atıcıları sevenlere pek yabancı gelen bir oyun türü değil. Rakipleri çok olduğunda ve her yerde ortaya çıkabildiğinde onlara yoğun ama eşit derecede heyecan verici maçlar verir. Bu tür oyunlar için bahsedebileceğimiz tipik oyunlardan biri de büyük bir haritaya sahip olan PUBG. Peki oyunun bağlamı daha da ileri götürüldüğünde ne düşünüyorsunuz? Cevabı bilmek istiyorsanız, PUBG: YENİ DURUM’u görmezden gelemezsiniz.

GELECEKTE BİR DÜNYA

PUBG: YENİ DURUM size, hükümetin varlığının sona erdiği ve birçok savaşın gerçekleştiği gelecekteki bir savaş bağlamı sunar. Aynı zamanda, 2051’de olmasına rağmen, oyuncular oyunun çevresel unsurlarının çoğunda modernliği hala görebilirler. Evler, eski versiyondan daha etkileyici arabalarla birlikte görünümlerini değiştirdi. Bu nedenle, bu oyuncuların onu deneyimlemek istemesini sağlayacaktır.

PUBG: NEW STATE

Oyun, bu dünyada ortaya çıkmış kurgusal unsurlarla güzel ve etkileyici grafiklere sahiptir. Eşzamanlı olarak, hepsi terk edilmiş olsa da, yeni ortam oyunculara etki alanı önemsendiğinde ve yeni unsurlar eklendiğinde daha fazla bir izlenim ve sevgi verir. Sadece fantezi oyunlarda görünen dronları, efektleri görebilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen atılımlara rağmen, herkesin umursadığı bir konunun oyunun açık dünyası olduğunu unutmadan edemiyoruz. Sevdiğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir dünya ve geniş bir alana sahip. Bu yüzden bazen içinde hızlı hareket etmek için araba kullanmanız gerekir. Ayrıca çevredeki unsurlarla etkileşime girebilir ve gerekli şeyleri alabilirsiniz.

PUBG: NEW STATE

TEK HAYATTA KALAN OLUN

Yukarıdaki etkileyici iyileştirmelerin yanı sıra oyun, önceki sürümle aynı oynanışa sahip ve cesur bir savaş oyunu. Oyuncular 100 oyunculu bir maça katılacak ve küçük bir arazi haritasında alt edilecekler. İlk deneyim için, yukarıdaki arazinin tamamını deneyimlemeyi öğrenmek kolay değil. Ayrıca bir RPG oyununda olduğu gibi gezmeye gitmeden belirli bir alana yönlendirilecekler.

PUGB’nin göz ardı edemeyeceğimiz özelliklerinden biri de Bluezone. Haritaya indikten birkaç dakika sonra, Bluezone, oyuncuların oraya gitmesi için işaretler göstermeye başlar, ki bu herkes için bir zorunluluktur. Büyük bir plan ama sadece 100 kişi ile karşılaşmalar daha küçük oluyor ve bazen maç uzun sürüyor. Bu yüzden herkesin girebileceği bir alan yaratmak mantıklı.

PUBG: NEW STATE

Kalan oyuncu sayısına bağlı olarak Bluezone kapsamını daraltacak ve bir süre sonra küçülmeye devam edecek. Bu, hem gerekli silahları ve ekipmanı bulmanızı hem de hareket etmeye devam etmenizi gerektirecektir. Bu süreçte muhtemelen diğer oyuncularla tanışacak ve onları silahınızla alt etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda, diğer 99 oyuncuyu yendikten sonra Lone Survivor ve oyunun kazananı olacaksınız.

SİZİN İÇİN DOĞRU SİLAHINI BULUN

PUBG: NEW STATE, göz ardı edemeyeceğiniz güzel arabalarla size yeni bir ortam ve yeni deneyimler getiriyor. Ama yine de dikkat etmeniz gereken şey oyunun beraberinde getirdiği silahlar ve ekipmanlar. Tam olarak oyunun başında yeni bir araziye ineceksiniz ve gerekli kan, zırh, kask ve silahlar gibi gerekli eşyaları bulmaya çalışacaksınız. Yavaş yavaş, oynadıkça, farklı ortamlardan ve mağlup edilen rakiplerden daha faydalı şeyler bulacaksınız.

PUBG: NEW STATE

Bir silahlı çatışma için uzaktaki düşmanları alt etmenin birçok yolu vardır. Onlarla doğrudan yüzleşebilir veya uzaktan saldırabilirsiniz. Oyunun geniş ortamıyla, diğer oyunculara zarar veremeyecek kadar görünmeyen alanlarda veya çok uzaklarda saklanabilirsiniz. Bu nedenle, bu her zaman zorlu bir maçtır ve oyuncudan özel taktikler gerektirir.

Silahlar için doğru silahları bulmak oyuncu için tamamen şanslı. Bu nedenle, diğer yükseltilmiş ekipmanlarla birlikte birçok farklı yeni silah türünü deneyimlemek zorunda kalacaklar. Bu öğeler, görünümü daha da etkileyici kılmak için değiştirilmiş namlu veya susturucu olabilir. Oradan kendinize daha isabetli atış işlevine sahip bir silahınız olacak ve bunun için mermi toplamayı unutmayın.

PUBG: NEW STATE

DENEYİM İÇİN YENİ BİR DÜNYA

PUBG: NEW STATE, ortaya çıkan yeni şeylerden gerçekten etkileneceğiniz güzel grafikler sunar. Aynı zamanda oyuncular, gelecekten yararlanabileceğiniz cihazlarla tamamen yeni bir haritayı deneyimleyebilecekler. Ayrıca, bu ölümcül savaşta hayatta kalmanıza yardımcı olmak için ekli teçhizata sahip silahları görmezden gelmeyin.


İndir (1.3GB)

Artık indirmeye hazırsınız PUBG: NEW STATE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKRAFTON, Inc.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir