Pteranodon Simulator
Pteranodon Simulator

Pteranodon Simulator v1.0.8 MOD APK (Para, Ücretsiz Yükseltme Becerileri) indir 2022

Pteranodon Simulator, büyük bir dinozor adasında yaşamı sürdürmek zorunda olduğunuz bir hayatta kalma oyunudur. Oyuncular göbek doldurma, savaşma ve en güçlü pozisyonu kazanma görevini yerine getirmelidir.

Android Android Simülasyon
5 ( 174 puan )
Fiyat: $0
İsim Pteranodon Simulator
Yapımcı Julia Qian
Tür Simülasyon
Boyut 110M
Versiyon 1.0.8
MOD Para, Ücretsiz Yükseltme Becerileri
Orjinal Google Play
Pteranodon Simulator is the most famous version in the Pteranodon Simulator series of publisher Julia Qian
Mod Version 1.0.8
Total installs 100,000+
Bir sürü altın para, isteğe bağlı olarak yükseltme becerileri ve savaşta enerji geri kazanımı hızlandırılır. Oyunda reklam yok

Pteranodon Simulator, zorlu ortamlarda hayatta kalabilmek için herhangi bir dinozor gibi oynamanıza ve farklı aktiviteler gerçekleştirmenize olanak tanır. Her gün, hayatın sadece savaşmak, et yemek ve büyümek için yetersiz su kaynakları toplamak. En yüksek seviyeye ulaşıldığında, yeni oyuncular gerçekten en üstte durma fırsatına sahip oluyorlar. Vahşi doğada güçlü olmak için büyüme yolculuğunuz yine de zor olacak, pes etmeyin ama acımasız olun!

Pteranodon Simülatörü

İSTEDİĞİNİZ DİNOZORU ÖZELLEŞTİRİN

Pteranodon Simulator’da geçen maça girerken öncelikle özel bir dinozor olmanız gerekiyor. Sistem, görünümünüzü değiştirmenize ve güç kaynaklarını seçmenize olanak tanır. Her türün kendine özgü becerileri vardır, istisna değilsiniz. Güncellenmiş sürümde kullanıma sunulan ten rengi koleksiyonu size daha fazla seçenek sunacak. Karakterin aktivitelerini kontrol etmek için oyuncuların sanal bir klavyenin desteğine ihtiyacı olacak.

Pteranodon Simülatörü

SON DERECE GERÇEKÇİ UZAY SİMÜLASYONU

Son derece geniş doğal alana dönersek, Pteranodon Simulator sizi dinozorların ilkel yaşamına götürmeye çalışıyor gibi görünüyor. Bunlar onların şanlı günleri, hiçbir tür en üst sırayı değiştiremez. Özel ormanlar, devasa güç kaynaklarının sırlarının saklandığı yerdir. Savaşarak içeri girip çıkın. Render tekniklerinin desteği, canlı ses efektleri, çevreleyen sahneyi daha gerçekçi hale getirecektir.

Pteranodon Simülatörü

MÜHÜRÜN KİLİDİNİ AÇIN VE DİĞERLERİNİ AŞIN

Mistik orman hakkında daha fazla bilgi edindikten sonra Pteranodon Simulator sizi bir sonraki seviyeye taşımaya devam ediyor. Birçok sefalet ve endişe resmen su yüzüne çıktı. Savaşlar bitmez, zaferden daha fazlasına sahipsiniz. Mühürlü güç taşının hikayesine devam edin ve laneti kırmanın bir yolunu bulun. Dinozorlar, ani düşman saldırılarıyla güçlenir. Sonunda, kişi seninle kaldı mı? Acil durumlarda uygulanabilecek güç taşları? Bu toprakların hegemonya konumu tam size göre!

Pteranodon Simülatörü

YETENEK YÜKSELTME ETKİNLİĞİ YAPIN

Pteranodon Simulator, cesur, zeki ve her zaman görevine kendini adamış bir savaşçıya ihtiyaç duyar. En iyi aday sensin! Bu ormandaki hayatta kalma günleri serisinde yapılması gereken en büyük görev, en güçlü olmak. Herhangi bir hayvan, sahip olduğunuz avlanma becerilerine hayran olmalı. Neşeli hayatınızın efsanevi hikayesi kaydedilecek. Oyuncular, bu 3D grafik tekniğinin desteğine dayalı olarak gerçekçi bir alanın tadını çıkarmalıdır.

Pteranodon Simülatörü

ANA ÖZELLİKLER

  • Sistem tarafından yürütülen kanlı savaştan önce, oyuncular deriden dinozor vücuduna kadar en eksiksiz görünümü kendileri inşa etmelidir.
  • Yeni gelen biri olarak çok dikkat çekin, ancak başkalarının size zorbalık etmesine izin vermeyin, amacınız hayatta kalmak ve güçlü olmaktır.
  • Canlı görüntüler ve seslerle desteklenen canlı bir alanın keyfini çıkarın, sistem sizi heyecanlandırmak için birçok güzel efekt uygular.
  • Pek çok beceri türü güç taşı tarafından mühürlenir, korumayı kırar ve karakterinizi anında en iyi becerilere sahip kılar.
  • Savaşlarda her zaman kazanan siz olun, aynı tür hayvanlarla yaşam için savaşın ve bölgenin sonuna kadar bol etle hayatta kalması için savaşın.


İndir (110M)

Artık indirmeye hazırsınız Pteranodon Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir