PSPlay
PSPlay

PSPlay v5.3.0 APK indir (Yamalı) 2022


PS5 ve PS4'ünüzü uzaktan kontrol edebilmek için değerli bir araç mı arıyorsunuz? PSPlay'e geliyor: Sınırsız PS Uzaktan Oynatma (PS5/ PS4), bu araç size sınırsız yardımcı program sağlayacaktır. Mesafe sınırlaması olmadan uzaktan kontrol edilen en heye

Android Android Araçlar
5 ( 734 puan )
Fiyat: $0
İsim PSPlay
Yapımcı Florian Grill
Tür Araçlar
Boyut 43M
Versiyon 5.3.0
MOD ÜCRETLİ\Yamalı
Orjinal Google Play
PSPlay is the most famous version in the PSPlay series of publisher Florian Grill
Mod Version 5.3.0
Total installs 50,000+

İndir (43M)

PS5 ve PS4’ünüzü uzaktan kontrol edebilmek için değerli bir araç mı arıyorsunuz? PSPlay’e geliyor: Sınırsız PS Uzaktan Oynatma (PS5/ PS4), bu araç size sınırsız yardımcı program sağlayacaktır. Mesafe sınırlaması olmadan uzaktan kontrol edilen en heyecan verici oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Cihazınız bu araca bağlı olduğu sürece her şey mümkün. Bu uygulamanın yeni hafif sürümünde, kullanıcılara en kaliteli aracı getirmek için önemli iyileştirmeler yapıldı.

PSPlay: Sınırsız PS Uzaktan Oynatma (PS5/ PS4)

YENİ GÜNCELLENMİŞ VERSİYON ÇOK SICAK ÖZELLİKLERE SAHİPTİR

Bu yeni sürümde PSPlay, özellikle kullanıcılar için sınırsız üstün özelliklere sahip olacak. Özellikle, kullanıcılar için birçok kaliteli destek ve iyilik olacaktır. Bu uygulama, Dualsense ve Dualshock için yeni destek, üçüncü taraf oyun kumandaları için destek ve oyun kumandası düğme eşlemesi için destek sağlayacaktır. Bununla da kalmıyor, bu yeni güncellemede herhangi bir sınırlama olmaksızın istediğiniz kadar PS5 ve PS4 hesabı açabilirsiniz. Ayrıca, ekranınızdaki düzeni özelleştirebilirsiniz. Uygulama ayrıca köklü cihazlarda da kullanılabilir.

Yukarıdaki desteğe ek olarak, uygulamanın bu sürümde ilginç yenilikleri de var. Bu USB Dualsense çift dokunsal geri bildirimidir, sahip olunması gereken bir şeydir ve ayarlarda kolayca etkinleştirilebilir. Ayrıca, USB Dualsense uyarlanabilir tetikleyici de benzerdir ve bu da PS5 ve PS4 için temel ekipmandır. Ayrıca, Manuel Bit Hızı Modu da eklenir, böylece her şeyi manuel olarak özelleştirebilirsiniz.

PSPlay: Sınırsız PS Uzaktan Oynatma (PS5/ PS4)

CİHAZLARINIZIN SINIRSIZ UZAKTAN KONTROLÜ

PSPlay, size PS5 ve PS4 için sınırsız uzaktan kumanda sağlayan harika bir araçtır. Bu kullanışlı araçla, en sevdiğiniz oyunları istediğiniz zaman, hatta evden uzakta olsanız bile uzaktan oynayabilirsiniz. Cihazınız mobil verilere bağlandığı ve ev yönlendiriciniz mobil verilerinize bağlanacak şekilde doğru yapılandırıldığı sürece, mesafe konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Bu uygulama, kullanıcılara mümkün olan en düşük gecikmeyle bir akış deneyimi sunmak için optimize edilmiştir ve bu son derece yararlıdır. Uygulama ayrıca tüm Android cihazlar için üçüncü taraf denetleyicileri de destekler.

KARŞILAŞABİLECEK EN İYİ UYGULAMALAR İÇİN ÖNERİLER

PSPlay ayrıca, bu uygulamanın kullanıcılara en iyi kaliteyi ve deneyimi sunabilmesi için donanım önerir. Bu araç, cihazınızı çift çekirdekli CPU ve 2 GB veya daha fazla ram ile önerir. Bu aracın ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmesi için 1024 × 768 veya daha yüksek ekran çözünürlüğü de önerilir.

PSPlay: Sınırsız PS Uzaktan Oynatma (PS5/ PS4)

Mümkün olan en kararlı ağ için PS5 ve PS4’ünüz kablolu internete bağlı olmalıdır ve hepsinden önemlisi, minimum gecikme için cihazınız 5GHz WiFi’ye bağlı olmalıdır. Bir ağ bağlantısı önemli bir faktördür. Cihazınız bu harika araçla uzaktan kontrol edilebilir, bu nedenle internet bağlantısı ne kadar yüksek olursa, bu uygulama o kadar iyi kullanılabilir ve kontrol kalitesi de daha yumuşak olur. İnternet yükleme ve indirme hızlarınızın en az 15 Mbps olduğundan emin olun.

PS5/PS4’İNİZ İÇİN SANAL BİR DUALSHOCK GAMEPAD YAPMAK İÇİN UYGULAMAYI KULLANABİLİRSİNİZ

Uzaktan Oynatma destekli olduğu sürece, PS5 ve PS4 için herhangi bir oyunu uzaktan kolayca oynamak için bu aracı tamamen kullanabilirsiniz. Veya PS5/PS4’ünüz için sanal bir Dualshock gamepad yapmak için kullanmak istiyorsanız, sorun değil. Bu araç, uzaktan kontrol için uygun ve desteklenen herhangi bir cihaza kolayca bağlanabilir. Daha yüksek Android cihazlarla, size daha fazla destek ve benzersiz modlar sağlanacak, bu nedenle cihazınızın bu aracın sıcak fırsatlarını elde etmek için yeterince yükseltildiğinden emin olun.

Bu, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından yaygın olarak tanınan ve güvenilen harika bir uygulamadır. Bu araç, kullanımı kolay arayüz tasarımı ve rahatlığı ve kullanışlılığı nedeniyle en talepkar kullanıcıları bile fethetmiştir. Lütfen bu uygulamanın en son PS5/PS4 bellenimiyle çalıştığını unutmayın, aracın hala çalıştığı kanıtlanana kadar PS5/PS4 belleniminin daha yeni bir sürümüne yükseltmeyin.

PSPlay: Sınırsız PS Uzaktan Oynatma (PS5/ PS4)

Artık PS5 ve PS4 için en heyecan verici oyunları kontrol etme ve oynama özgürlüğüyle her yerde olabilirsiniz. PSPlay size en iyi desteği sağlayacak ve bu uygulamayı mümkün olan en iyi şekilde kullandığınızdan emin olmak için her zaman sizi dinleyecek ve size eşlik edecektir. Cihazlarınızın evde en sorunsuz kontrolünü istiyorsanız, yönlendiricinizde bağlantı noktası yönlendirmeyi yapılandırmanız gerektiğini unutmayın.


İndir (43M)

Artık indirmeye hazırsınız PSPlay ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir