ProtonMail
ProtonMail

ProtonMail v3.0.6 APK indir (Ücretli Özellikler Kilitsiz) 2022


ProtonMail, dünyanın her yerinden iletişimin genişlemesini tamamlar. Burada kişisel bir hesap oluşturarak başlayabilir ve onları İsviçre tarafından yapılan en önemli güvenlik katmanlarıyla koruyabilirsiniz. Arkadaşlardan veya akrabalardan gelen her m

Android Android İletişim
5 ( 467 puan )
Fiyat: $0
İsim ProtonMail
Yapımcı Proton AG
Tür İletişim
Boyut 23MB
Versiyon 3.0.6
MOD Ücretli Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
ProtonMail is the most famous version in the ProtonMail series of publisher Proton AG
Mod Version 3.0.6
Total installs 1,000,000+

İndir (23MB)

ProtonMail, dünyanın her yerinden iletişimin genişlemesini tamamlar. Burada kişisel bir hesap oluşturarak başlayabilir ve onları İsviçre tarafından yapılan en önemli güvenlik katmanlarıyla koruyabilirsiniz. Arkadaşlardan veya akrabalardan gelen her mesaj kesinlikle ana klasörde yönetilecektir; size cihazla ilgili farklı bildirimler göndereceklerdir. Güncelleme, biri hatalı biçimlendirilmiş dosya eklerinin hızlı işlenmesi olan hataları iyileştirecektir.

ProtonMail – Şifreli E-posta ProtonMail – Şifreli E-posta

YENİ BİR E-POSTA ADRESİ OLUŞTURUN

ProtonMail kullanıcılarına, arkadaşlarıyla iletişimi tamamlamak için e-posta adresleri oluşturmanın en kolay yolu sağlanacaktır. Uygulamanın yönetimi altındaki tüm hesaplar, protonmail.com’un ortak bir uzantısı ile şifrelenecektir. Aynı uygulamayı paylaşan ve benzer sonlara sahip olan kullanıcılar, kişisel bilgilerini ve paylaşılan içerikleri İsviçre’deki ortak bir evde yönetebilecekler.

ÖNEMLİ BİLGİLERİ GÖNDER VE AL

Uygulamayı bilgi göndermek ve almak için kullanırken en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için onları şifreleme katmanlarıyla koruyoruz. Güvenlik ekibinin profesyonelliği ile gönderilen eklerin, sohbet çerçevesine yüklendiğinde güvenli ve geçerli olduklarından emin olmak için kontrollerden geçmesi gerekecektir. Dosya boyutunda herhangi bir sınırlama olmaksızın, iş ve eğlence bilgilerini rahatlıkla değiş tokuş edebilirsiniz.

ProtonMail – Şifreli E-posta ProtonMail – Şifreli E-posta

TEK CİHAZDAN BİRDEN ÇOK HESABA ERİŞİM

Kullanıcılar aynı cihazda birden fazla hesaba erişebilir. ProtonMail, oturum açma bilgilerini kaydetmenize ve hesaplar arasında hızla geçiş yapmanıza olanak tanır. Bazen, önceden kaydettiyseniz, erişebilmek için bilgileri şifre olmadan onaylamanız yeterlidir. Onları ayırt etmek için işaretler misiniz?

GELEN KUTUSUNDAKİ SINIFLANDIRMA

Gelen kutuları her zaman ProtonMail tarafından olabildiğince temiz ve düzenli tutulacaktır. Arkadaşlardan ve ortaklardan gelen mesajlar, paylaşılan iletişim kutuları veya klasörler olarak sınıflandırılır. Sistem, önemli mesajları işaretlemenize ve çalışma ekranını farklı dizilere bölmek için özel çıkartmalarla açıklama eklemenize yardımcı olur. Bilgileri aldıktan sonra, kullanıcı bunları istediği konuma taşımak için dokunabilir ve kaydırabilir.

HER GÜN YENİ BİLDİRİMLER ALIN

Önemli içeriği hatırlatma kolaylığı için uygulama, yeni bir bildiriminiz olduğu bilgisini içeren bir alarm ile cihaza push mesajları gönderir. Bu sayede kullanıcılar hiçbir e-postayı asla kaçırmazlar.

ProtonMail – Şifreli E-posta ProtonMail – Şifreli E-posta

YÜKSEK GÜVENLİK

Tüm içerik, uygulamaya ait format uzantısına sahip bir hesap kullanılarak oluşturulacak ve gönderilecektir. Kullanıcıların bilgi güvenliğini sağlamak için diğer ticaret hesapları için birkaç güvenlik adımı atması gerekir. Ayrıca diğer e-postalar, hesap bilgileri ve sahip olduğu içerikler ile yüksek güvenlikli bir şifre dizisi ile korunacaktır.

ProtonMailis, yeni başlayanlar için bile güvenilir ve kullanımı kolaydı. Güvenlik katmanı altında tamamen ücretsiz bilgi gönderme, alma ve değiş tokuş etme işlevleri, onu daha fazla kullanıcı için çekici hale getirdi. Kullanıcılar bunları daha gelişmiş işlevlerle kullanmak isterlerse, mağazada daha fazla yükseltme satın alırken yükseltme yapabilir ve ödeme yapabilirsiniz. Özel kod türleri, arkadaşlarınızla ve ortaklarınızla görüşmelerinizi daha güvenli hale getirecektir. Deneyin ve ne düşündüğünüzü bize bildirin!

ANA ÖZELLİKLER

  • Kişisel bir hesap oluşturarak ve bir parola belirleyerek iş ortaklarıyla iş bilgilerini paylaşın.
  • Mesaj kutusu aracılığıyla arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla sohbet edin, arkadaşlarınızı her yerde kolayca bağlayın.
  • Uygulamanın yüksek güvenliği ile güvenliği sağlayın, posta göndermeden önce doğruluğunu isteyin.
  • Yeni bir mesaj geldiğinde cihazınıza anında iletme bildirimleri alın, tüm bilgileri kontrol edin ve artık arama yapmak için zaman kaybetmeyin.
  • Mesajları sınıflandırın, hesapları ayırt edin, birçok farklı hesap için uygulamaya hızlıca giriş yapın.


İndir (23MB)

Artık indirmeye hazırsınız ProtonMail ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir