Protake - Mobile Cinema
Protake - Mobile Cinema

Protake v2.4.3 APK + MOD (Tüm Paketlerin Kilidi Açık) indir 2022


Protake – Mobil Sinema Kamerası, profesyonel film yapımcılarının çekim çalışmalarını desteklemek için güçlü bir araç olarak bilinir. Sadece bu da değil, günlük bir vloggersanız veya hatta sadece heyecan verici anları yakalamak isteyen bir film tutkun

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 979 puan )
Fiyat: $0
İsim Protake - Mobile Cinema
Yapımcı Beijing Lingguang
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 50MB
Versiyon 2.4.3
MOD Tüm Paketlerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Protake - Mobile Cinema is the most famous version in the Protake - Mobile Cinema series of publisher Beijing Lingguang Zaixian Information Technology
Mod Version 2.4.3
Total installs 100,000+
  • Tüm Abonelik Paketlerinin Kilidi Açıldı
  • Şimdi Giriş Yapmadan Çalışır


İndir (50MB)

Protake – Mobil Sinema Kamerası, profesyonel film yapımcılarının çekim çalışmalarını desteklemek için güçlü bir araç olarak bilinir. Sadece bu da değil, günlük bir vloggersanız veya hatta sadece heyecan verici anları yakalamak isteyen bir film tutkunuysanız, sizi hayal kırıklığına uğratmayacağız. Bu uygulamadaki özellikler, kullanıcılara etkileyici filmler sunmak için en gelişmiş video kameralardan özel gelişmiş araçlara benzetilmiştir.

Protake – Mobil Sinema Kamerası

AKILLI OTOMATİK MOD

Kim olursanız olun Protake’yi kolayca kullanabilir, çünkü buradaki her şey optimize edilmiştir. Özellikle, kamera parametreleri hakkında çok bilgili olmayan bir vlogger iseniz, bu sistemin kullanıcısı otomatik modu seçebilir. Adından da anlaşılacağı gibi, her şey basit ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyacak şekilde otomatikleştirildi. Profesyonel asistan, gözlerinizin önünde görünen arayüzü önceden ayarlamıştır ve işiniz sadece onu kullanmaktır.

Protake – Mobil Sinema Kamerası

PROFESYONEL MOD

Ayrıca burada durmadık, aynı zamanda en profesyonel film yapımcılarına bir pro modu da sunuyoruz. Bu, kamera bilgilerini ve video kayıt parametrelerini özgürce özelleştirmenize izin veren bir imparatorluk olacak. Doğrudan ayar ekranında görünecekler; kullanıcı sadece bir düğmeye dokunarak bağlamı, rengi ve parlaklığı değiştirebilir. Aradığınız tüm özellikler ekranda hazır, sizi bekliyor.

Protake – Mobil Sinema Kamerası

İNANILMAZ RENK ARALIĞI

Mükemmel bir film, etkileyici renk frekans aralıklarını kaçıramaz. Bu özel dünyaya geldiğinizde, yalnızca gama eğrisi sistemi LOG ile değil, endüstri standardı ALEXA Log C ile renk dizileriyle karşılaşacaksınız. Bu, renk uzmanlarının ALEXA için renk çözümlerini kullanmasını kolaylaştırır ve olağanüstü dinamik aralığın iyi bilinen avantajından bahsetmiyorum bile.

Protake bununla da kalmıyor, kullanıcılara farklı sıra dışı stiller de sunuyor. Bir film yapımcısı veya vlogger’dan sadece sizin için onlarca efekt ve ton bizim için önemli değil. Oluşturduğumuz stilleri uygularken kesinlikle son derece memnun kalacaksınız. Nötr stil, Kodak’ın klasik film öykünmesi ve herkesin bir kez kullanmak istediği efsanevi Fuji olabilir.

Protake – Mobil Sinema Kamerası

SON İZLEME ARAÇLARI

Sadece bu değil, Protake, çektiğiniz çekimle ilgili belirli parametreleri ayarlamayı kolaylaştıran izleme araçları da sağlar. Görüntü kalitesini ölçen dalga formu grafikleri tam olarak görüntülenir. Bunun yanında, gerçek filmlerde görünen renklerin frekanslarıyla eşleşen RGB histogramı bulunur. Ayrıca gömülü ses ölçer de bu aileye katıldığınızda vazgeçilmez bir unsurdur.

Protake – Mobil Sinema Kamerası

UYGUN AF VE MARUZ KALMA

Son olarak, kullanıcının görüntü kalitesini karşılamak için pozlama destek modlarından nasıl bahsetmezsiniz? Şu anda, işiniz için Renk Sapması, Pozlama Telafisi, Zebra aralığı ve Otomatik Pozlama arasından seçim yapabileceğiniz birkaç özelliğimiz var. Burada durmamakla birlikte, Protake tarafından iki temel Odaklama ve Otomatik Odaklama seçeneğiyle odak yardımı özelliğini kullanmanıza da izin verilir. Her şey bitmiş olsa da, seçip uygulayabileceğiniz bip, flaş veya tuşlarla da kayıt yapabilirsiniz.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız Protake - Mobile Cinema ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir