Property Brothers Home Design
 Property Brothers Home Design

Property Brothers Home Design v2.6.6g MOD APK (Sınırsız Para/Elmas) indir 2022


Konut ve gayrimenkul konularında danışman olmak istiyorsanız, Property Brothers Home Design APK 'ya bakın . Bu, konutla ilgili güzel içeriğe sahip heyecan verici bir oyundur. Oyuncular bu oyuna katıldıktan sonra eğlenecek ve rahatlama fırsatına sahip

Android Android Simülasyon
4 ( 949 puan )
Fiyat: $0
İsim Property Brothers Home Design
Yapımcı Storm8 Studios
Tür Simülasyon
Boyut 148MB
Versiyon 2.6.6g
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
Property Brothers Home Design is the most famous version in the Property Brothers Home Design series of publisher
Mod Version 2.6.6g

İndir (148MB)

Konut ve gayrimenkul konularında danışman olmak istiyorsanız, Property Brothers Home Design APK ‘ya bakın . Bu, konutla ilgili güzel içeriğe sahip heyecan verici bir oyundur. Oyuncular bu oyuna katıldıktan sonra eğlenecek ve rahatlama fırsatına sahip olacaklar.

property brothers home design modkiwi com 1

ESKİ EVLERİ ESNEK EVLERE DÖNÜŞTÜRMEK

Property Brothers Home Design’a katılırken, oyuncular yaratıcı olma ve eski evleri en güzel alanlara tasarlama ve düzenleme hakkına sahip olacaklar. Üst düzey apartmanları, eski evleri düşük fiyatlarla geri alacaksınız. Sonra yeniden tasarladınız ve düzenlediniz, her şeyi düzgün ve harika bir şekilde düzenlediniz. Orijinal kirli kara evden lüks ve görkemli bir daire haline geldi. Müşterilere memnun kalacakları bir ürün sunmak için bunları en benzersiz ve çekici renklerle tamamlayın.

property brothers home design modkiwi com 2

RAHATLAYIN VE BİRÇOK SORU DENEYİMİ

Yaratılış ve tasarımda oyun, oyunculara heyecan verici bulmacalar ve benzersiz içerik sağladı. Burada birçok farklı seviye olacak; Yeteneğinize ve seviyenize uyacak şekilde oynamak için yönetilebilir bir seviye seçebilirsiniz. Zekanız ve birikmiş tecrübeniz ile bulmacaları basit bir şekilde düşünebilir ve çözebilirsiniz. Bu bulmacalar sayesinde evinizi tasarlama ve dekore etme sürecinde rahatlama ve eğlenme, daha fazla eğlenmenize yardımcı olma, stresi azaltma fırsatına sahip olacaksınız.

property brothers home design modkiwi com 3

CANLI VE GERÇEK ARAYÜZ

Bu oyundaki tüm tasarım çizimleri tasarlanmış ve her ayrıntıda net bir şekilde gösterilmiştir; görüntüler gerçeğe benzer şekilde son derece gerçekçi bir şekilde çizilmiştir; belki burada yarattıkları stillerden bazılarını gelecekteki hayalinizdeki ev tasarımına uygulayabilirsiniz. İç mekanı dekore edin ve düzenleyin, aynı zamanda yaratıcı ve güzel tasarlanmış, çekici ve tüm oyuncular için çekici. Sadece bu da değil, tasarımlar yaratan ve muhteşem evler yaratan iki ana karakter Drew ve Jonathan Scott. Yapımcı ayrıca onları olgun ve cesur bir şekilde, parlak yüzler ve zeka dolu olarak tanımlıyor.

property brothers home design modkiwi com 4

POPÜLER SES KARAKTERLERİNİN EĞLENCELİ SES PARÇALARI

Filmdeki gibi karakterleri birbirinizle oynayacağınız diğer oyunların aksine. Evi yaratma ve tasarlama konusunda özgürce ve özgürce hikayeler anlatır veya fikir ve düşüncelerini ifade ederler. Profesyonel seslendirme sanatçılarının güzel seslendirmeleri ile oyunculara güçlü bir izlenim bırakmışlardır. İş yerindeki çabalarına ve kararlılığına bakmak size daha fazla motivasyon verdi. Bu güç, sizi dünyanın önde gelen mimari tasarım alanlarında başarılı olmak için her gün denemeye teşvik ediyor.

Property brothers home design apk indir

ÇEVRİMDIŞI MODDA OYNAYABİLİRSİNİZ

Diğer birçok oyun için, oynamak için internet veya wifi ağını kullanmanız gerekir. Ancak bu oyun için çevrimdışı modda da kullanabilirsiniz. Bu oldukça kullanışlıdır ve istediğiniz zaman rahatça kullanmanıza yardımcı olur. Lütfen bu büyüleyici oyunu tavsiye edin ve arkadaşlarınızla ve aile üyelerinizle paylaşın, böylece mimari ve binalar hakkında biraz bilgi katabilirler. Bu aynı zamanda herkes için ücretsiz bir oyundur; Görkemli ve lüks daireleri deneyimlemek ve keyfini çıkarmak istediğiniz sürece bu oyuna gelin.


İndir (148MB)

Artık indirmeye hazırsınız Property Brothers Home Design ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir