Property Brothers Home Design
Property Brothers Home Design

Property Brothers Home Design v2.7.9g APK indir (Sınırsız Para) 2022


Property Brothers Home Design, oyuncuların herhangi bir iç unsur olmadan bir odayı yenilemeyi deneyimleyecekleri bir oyundur. Üçlü eşleştirme oyunlarında kazandığınız parayı yeni eşyalar satın almak için kullanacaksınız. Aynı zamanda, görünen her öğe

Android Android Simülasyon
4 ( 348 puan )
Fiyat: $0
İsim Property Brothers Home Design
Yapımcı Storm8 Studios
Tür Simülasyon
Boyut 155M
Versiyon 2.7.9g
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Property Brothers Home Design is the most famous version in the Property Brothers Home Design series of publisher Storm8 Studios
Mod Version 2.7.9g
Total installs 10,000,000+

İndir (155M)

Property Brothers Home Design, oyuncuların herhangi bir iç unsur olmadan bir odayı yenilemeyi deneyimleyecekleri bir oyundur. Üçlü eşleştirme oyunlarında kazandığınız parayı yeni eşyalar satın almak için kullanacaksınız. Aynı zamanda, görünen her öğe için oda da değişir; Oyuncunun önünüzde ortaya çıkan zorlukları tamamlaması için belirli bir motivasyon getirecektir.

Emlak Kardeşler Ev Tasarımı

MÜŞTERİ ODASINA YENİ ŞEYLER EKLE

Oyuncular Jonathan ve Drew adlı iki karakterle birlikte olacaklar ve görevleri Property Brothers Home Design’da müşterilerin odaları için yenileme projeleri yapmak. Böylece kesinlikle hiçbir iç unsur içermeyen yeni inşa edilmiş bir alan elde edeceksiniz. Yeni eşyalar satın almak için parayı kullanma konusunda onlara katılacaksınız ve her eşya ile odaya belirli bir değişiklik getirecekler. Tabii ki, çizimi daha önce görmüş olsanız bile hayal bile edemezsiniz.

Emlak Kardeşler Ev Tasarımı

OYUNCULAR İÇİN BİRÇOK İYİLEŞTİRME SEÇENEĞİ SUNUN

Property Brothers Home Design’da çalışmaya başlamadan önce, iki karakter arasında üzerinde anlaşmaya varılmış bir çizim göreceksiniz. Bundan sonra yeni elemanlar ekleme süreci olacak ve değiştirmeyi yapacağınız ilk eleman bir kanepe. Eski bir dış cephesi var ve bazı noktaları yırtılmış. Yani belirli bir yenileme düğmesi olacak ve onu kanepenin yanındaki daireye doğru sürüklemeniz gerekiyor. Yakında cismin değişimini göreceksiniz ve diğer cisimlerle devam edeceksiniz.

Kanepenin görünümü, uygulamayı düşünmeniz için üç seçeneğe sahip olacak, böylece sevdiğinizi seçeceksiniz. Böylece yeni kanepe hemen size getirilecek, ancak sahip olduğunuz miktar azaltıldı. Simgeyi daireye doğru sürüklediğinizde de karşılık gelen fiyatı görürsünüz ve yeterli paranız yoksa çok fazla endişelenmenize gerek yoktur. Başka bir oyun, bunu yapmanızı kolaylaştıracak, ki bu üçlü maç oyunudur.

Emlak Kardeşler Ev Tasarımı

ÇOK PARA KAZANMAK İÇİN BİRÇOK MAÇ-ÜÇ OYUNU GEÇİN

Bir Property Brothers Ev Tasarımı nesnesini yeniledikten sonra, odayı daha etkileyici hale getirmek isteyeceksiniz. Çok para kazanırsanız oldukça kolaydır. Bu nedenle, üç eşleştirme seviyeleri, yalnızca size verdikleri gereksinimleri belirli bir sayıda karşılamanız gerektiğinde size bir fırsat verecektir. Bir nesneyi hareket ettirmeniz gerekmeyecek; aynı renkteki birçok kareye tıklayın.

Her seviyenin gereksinimleri, belirli bir kareyi ortadan kaldırmak veya belirli nesneleri yok etmek gibi oldukça çeşitlidir. Bu nedenle, çok kareli bir alana dokunmak, bombalar gibi benzersiz öğeler oluşturmanıza veya sol tarafta kolayca görebileceğiniz bir havai fişek için enerji depolamanıza yardımcı olacaktır. Bu faktörler, birçok eşleşme öğesini ortadan kaldırmanıza yardımcı olarak seviyeyi hızlı bir şekilde tamamlamanıza ve belirli bir dönüşü kaydetmenize katkıda bulunur.

Emlak Kardeşler Ev Tasarımı

SATIN ALMANIZ GEREKEN BİRÇOK ÜRÜN

Oyuncuların karşılaşacağı heyecan verici ama zorlu bir nokta, Property Brothers Home Design’ın mobilyalarının tamamen çeşitli olması ve hepsini satın almak için çok para gerektirmesidir. Yani, bunu başarmak için, üçlü eşleştirme seviyeleri, belirli bir miktarda para kazanma şansınızdır. Seviyelerin gerektirdiği zorluk da artacak ve daha karmaşık hale gelecektir. Bu, her turda özel bir hesaplama gerektirir.


İndir (155M)

Artık indirmeye hazırsınız Property Brothers Home Design ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanStorm8 Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir