Project War
Project War

Project War Mobile v1130 APK + OBB indir (Mod Menüsü) 2022


Project War Mobile adlı isyan ve bombardıman dünyasına hoş geldiniz. Bu benzersiz atış aksiyon oyunu, ürkütücü panoramanın bir bölümünü keşfetmenize yardımcı olacak. Oyuncular, bu soğukkanlı zombileri vurma ve durumu tersine çevirme görevine sahip ol

Android Android Aksiyon
4 ( 309 puan )
Fiyat: $0
İsim Project War
Yapımcı Goblin Gamer Company Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 65M
Versiyon 1130
MOD Mega Menü
Orjinal Google Play
Project War is the most famous version in the Project War series of publisher Goblin Gamer Company Ltd
Mod Version 1130
1.Godmode/Dumb AI 2.Sınırsız Cephane 3.Zombie 1 Atış Öldür 4.Zombi Boyutu

İndir (65M)

Project War Mobile adlı isyan ve bombardıman dünyasına hoş geldiniz. Bu benzersiz atış aksiyon oyunu, ürkütücü panoramanın bir bölümünü keşfetmenize yardımcı olacak. Oyuncular, bu soğukkanlı zombileri vurma ve durumu tersine çevirme görevine sahip olacaklar. Oyun her zaman çekici şekiller, karakterlerin büyümesi ve kendi heyecan verici özelliklerini yaratan seslerle izlenimler yaratır. Tüm zorlukların üstesinden gelmek için cesur bir savaşçı olun.

Project War Mobile – çevrimiçi atış oyunu

İYİ BİR İNSAN OLUN

Önceleri ruhsuz bir cesettin ve bu hayatta yavaş yavaş yönünü kaybettin. Ancak bilimin ilerlemesi ve gelişmiş icatlar sayesinde son derece etkili bir ajan haline geldiniz. Şehre dönüyorsunuz ve bir zombi kıyametine tanık oluyorsunuz. Tabii ki bir şehrin çocuğu ile yalnız bırakılmayacaksınız ve tüm insanların zombiler tarafından saldırıya uğradığını göreceksiniz. Zombiler böyle büyür çünkü bir doz aşı bakteri ile enfekte olur ve yavaş yavaş bir dizi zombi oluşturur.

Project War Mobile – çevrimiçi atış oyunu

Bu savaş çok zaman alacak ve zombilerin büyümesi gün geçtikçe gösteriliyor. Bu sayede zombiler çoğaldı ve şehirdeki insanlar yaklaşan tehlikeye tanık oldular. Şehri bu şekilde terk etmeleri için insanları hızla kaçmaya gönderin. Hepsini kurtardıktan sonra siz de bu yıkım bombardımanını gerçekleştirmek için şehre dönmelisiniz.

Project War Mobile – çevrimiçi atış oyunu

YENİDEN MÜCADELE GÜCÜ

Tek başına şehirdeki tüm zombilerle savaşmak için yeterli güce sahip olmayacaksın. Öyleyse sizinle sonuna kadar savaşmak için ölümsüz güce sahip bir grup insan oluşturalım. Şehirdeki insanlar bu orduyu kurmanıza yardım edecekler çünkü zombileri en iyi onlar tanıyor. Oyun, tüm zombileri öldürmek için herkese birinci sınıf silahlar sağlayacak.

Bu savaş birçok yönden gerçekleşecek ve savaşmak için dengelenmesi gerekiyor. Zombiler her geçen gün büyüyor ve hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Project War Mobile, size oluşturdukları zehirli gazı engelleyebilecek zırh plakaları sağlar. Modern bombalar da dahil olmak üzere çeşitli silahlar, cephane savaşa hizmet edecek. İnlerini yakmak için ateş ışınlarını yaymak için helikopterleri kullanın.

Project War Mobile – çevrimiçi atış oyunu

BAŞARILI OLMAK İÇİN BAZI ZORLUKLAR

Şimdiki kadar başarılı olmak için oyuncuların binlerce kritik zorluğun üstesinden gelmeleri gerekiyor. Oyuncular neredeyse kesinlikle kendi inlerinde sıkışıp kalacaklar. Ve kanınızın kokusunu çoktan tespit ettiler. Bir sonraki testle yüzleşmek için hızla saklanmak ve kaçmak için gizliliği kullanmalısınız.

Ya da ipuçları zaten ölümsüz bir güce sahip olduğu için şiddetli saldırılar var. Kana susamışlar ve bizi elde etmek için her türlü aşağılık yola meydan okuyacaklar. Bir de orduyla bağlantımızı kaybettiğimiz bir durum var ve şimdi her şeyle yüzleşmek zorundasın. Onları yok etmek ve sona ermeden önce bir kaçış yapmak için silahı hızlı ateş şeklinde kullanın.

Project War Mobile – çevrimiçi atış oyunu

Project War Mobile, bu sayede size binlerce zorluk ve büyük başarı getiriyor. Herkesin bir görevi olacak ve kazanmak için çok savaşmalıyız. Oyunun bize verdiği hedefin verdiği kötü zombileri tamamen yok edin. Onlarla savaşmak için silah tutabilen cesur bir savaşçı olun.

– Dövüş becerilerinizi test etmek için oyunda bir dizi önemli mücadeleye katılın.
– Müthiş kolektif güçle savaşmak için tüm takım arkadaşlarınızla birleştirin.
– Oyundaki silahları en profesyonel şekilde kullanın.
– Gücü ve beraberindeki silahları yükseltin.
– Oyunun meydan okumasında yer alan tüm zombileri vur ve öldür.


İndir (65M)

Artık indirmeye hazırsınız Project War ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir