[Project : Offroad]
[Project : Offroad]

[PROJECT:OFFROAD] v185 APK + MOD (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2022


[PROJE:OFFROAD] size benzersiz ve yeni sürüş deneyimleri getirecek. Off-road sürüş sporuna özel bir tutkusu olan biriyseniz ve bu harika duyguları yaşamak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Oyun size benzersiz arabalar ve arazi ile tamamen yeni dene

Android Android Oyun
4 ( 898 puan )
Fiyat: $0
İsim [Project : Offroad]
Yapımcı Bycodec Games
Tür Oyun
Boyut 100MB
Versiyon 185
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
[Project : Offroad] is the most famous version in the [Project : Offroad] series of publisher Bycodec Games
Mod Version 185
Total installs 10,000,000+
  • Sınırsız para;
  • Tüm arabaların ve haritaların kilidi açıldı
  • Reklamsız.


İndir (100MB)

[PROJE:OFFROAD] size benzersiz ve yeni sürüş deneyimleri getirecek. Off-road sürüş sporuna özel bir tutkusu olan biriyseniz ve bu harika duyguları yaşamak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Oyun size benzersiz arabalar ve arazi ile tamamen yeni deneyimler getirecek. Araçlarınızla en iyi hissi elde etmek için oyuna başlamayı deneyin.

 

[PROJE:OFFROAD]

MACERA OYUNCULARINA ÖZEL ARABA MODELLERİ

Bir off-road tutkununun en çok sevdiği şeylerden biri de arabalarıdır. Oyunun oyuncularının sevgisini anlayan üretici, oyuncuları özgürce seçebilecekleri birçok farklı benzersiz araba modeli hazırlarken çok ince davrandı. Artık oyuncular, seçtikleri oyuna entegre edilmiş birçok araç türüyle bir araba deposunu ziyaret edebilecekler.

Birbirinden farklı tür ve renklerde birçok farklı araba modelini deneyimleyeceksiniz. Kompaktlık tutkunuysanız 4×4 modelleri muhtemelen sizi tatmin edecektir ancak arabanızın daha şık olmasını istiyorsanız 6×6 fena fikir değil. Güçlü bir sürüş hissi yaşayacak olsanız bile, çekiciler ve kamyonlar heyecan verici bir seçim olacaktır. Ayrıca her farklı araba modeli ile arabanız için ana rengi de seçebileceksiniz.

[PROJE:OFFROAD]

El becerinize meydan okumak için OYNA MODLARI

Offroad araçlarını oynama konusunda tutkuluysanız, o zaman gerçekten de kendinize ait ilginç özelliklere sahipsiniz. Çünkü bu sporu seven oyuncuların çoğu, her zaman benzersiz tutkularını seçen kişiliklere sahiptir. Ayrıca, off-road sürüşü için güçlü bir tutkusu olan ve arabalarını zorlu görevlere götürmek isteyenleri memnun etmek için üretici, farklı seviyeler de hazırladı.

[PROJE:OFFROAD]’a geldiğinizde, uygulamanın size adadığı birçok benzersiz zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. Her tura bağlı olarak birçok farklı seviyede zorluklar yaşayacaksınız. Bu aynı zamanda bir önceki oyunu geçmenin kolay olabileceğini, ancak bir sonraki zorluğun üstesinden gelmenin kolay olmayacağını da hatırlatabilir. Ama hepsi önde, cesurların arabalarını en zorlu araziden geçirmesini bekliyor.

[PROJE:OFFROAD]

GRAFİK OYUNUN GÜÇLÜ GÜCÜDİR

Ve bir oyunun başarısını yaratabilmek için grafikler belirleyici bir faktör olacaktır. Özellikle bu bir off-road yarış oyunu olduğu için kullanıcıya iletilen çizimler de üreticilerin dikkat etmesi gereken bir konu olacaktır. Bu nedenle üreticiler, zorlu arazi yollarında sürücülere en iyi ilhamı vermek için kullanıcıların benzersiz arazilerini hazırladı.

Kullanıcıya sürmek için nihai ilhamı veren ve geçmekten mutluluk duyan bir arazi uygundur. Ve tasarımcılar araştırma yapabilmek, öğrenmek ve oyunculara seviyelere uygun farklı manzaralar vermek için çok çaba sarf ettiler. Oyunun oyunculara sunduğu grafiklerin kalitesi, oyuncunun duyguları her zaman en iyi durumda elde edildiğinde de oldukça takdir edilmektedir.

[PROJE:OFFROAD]

Kokpitte oturabilmeyi, arabalarınızı kontrol edebilmeyi ve engebeli arazinin üstesinden gelmeyi dilersiniz, ancak gerçeklik buna izin vermiyor. O zaman [PROJE:OFFROAD], arzularınızla ilgili size en iyi hissi vermek için harika bir araç olacaktır. Eşsiz arabalardan oyun modlarına ve grafiklere kadar size mükemmel arazi sürüşü sunacak.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız [Project : Offroad] ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBycodec Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir