Project Drift 2.0
Project Drift 2.0

Project Drift 2.0 v9 APK + MOD (Tüm Öğelerin Kilidi Açıldı) indir 2022


Project Drift 2.0, drift becerilerinizi puanlarla gösterebileceğiniz geniş ve gerçekçi bir dünyanın kapılarını açar. Karşılaşmanız gereken zorluk, drifti koruyarak çok puan kazanmak ve çeşitli arabalara ve aksesuarlara ilgi duyacaksınız.

Android Android Oyun
5 ( 373 puan )
Fiyat: $0
İsim Project Drift 2.0
Yapımcı Bycodec Games
Tür Oyun
Boyut 115MB
Versiyon 9
MOD Ücretsiz Satın Alma/Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Project Drift 2.0 is the most famous version in the Project Drift 2.0 series of publisher Bycodec Games
Mod Version 9
Total installs 500,000+
MOD 1
 • Gerçek parayla ücretsiz satın alma;
 • Özelleştir bölümünde tüm yedek parçalar açıktır.

MOD 2
 • Harcama ile para ve puan artar

Mod 3
 • Özelleştir bölümünde tüm yedek parçalar açıktır.


İndir (115MB)

Project Drift 2.0, büyük bir dünyaya seyahat ederken ve içinde ne istersen onu yaparken, hayranlık uyandıran bir drift deneyimi sunuyor. Alabileceğiniz puan sayısını artırmaya çalışacaksınız ve gerçekten de herkes daha yüksek bir puan elde etmek istiyor. Aynı zamanda yedek parçası olan birçok araç kilidini açmanız için sizi bekliyor.

Proje Drift 2.0

GÜNCELLEME VERİ DEPOLAMA ÖZELLİĞİ

Project Drift 2.0’ın yeni sürümünü deneyimlediğinizde, yeni arşivleme özelliğini kesinlikle göz ardı edemeyeceksiniz. Özellikle, oyun verilerinizi daha güvenli bir şekilde yedekleyebileceğiniz bir bulut depolama özelliği bulabileceksiniz. Bunun erken erişimli bir oyun olması tamamen anlaşılabilir ve bu oyunu deneyimlerken kendinizi güvende hissetmenize de yardımcı oluyor. Ayrıca özelleştirdiğiniz güzel arabaları diğer oyunculardan önce de gösterebilirsiniz.

TAMAMEN ETKİLEYİCİ BİR SÜRÜKLENEN DÜNYAYA GİRİN

Project Drift 2.0’ı deneyimlediğinizde, içinde bulunduğunuz ortamı kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Burası bir yarış pisti ve farklı binalarla dolu bir alan. Aynı zamanda çeşitli binalar ile her sürüşte merakınızı bulabilecek ve oyunda neler olduğunu keşfetmek için zaman ayırabileceksiniz. Ayrıca tamamen sizin drift amaçlarınıza hizmet etmek ve oyunda puan kazanmak için yaratılmışlardır.

Proje Drift 2.0

YÜKSEK DRIFT SONUÇLARINA ULAŞIN VE BECERİLERİNİZİ GÖSTERİN

Project Drift 2.0’da oyuncular çevrimdışı ve çevrimiçi olmak üzere iki mod bulacaklar ve herkes bu iki modun oynanış biçimini biliyor. Diğer sürüş oyunları gibi, arabanızı iki elinizle kontrol edecek ve mümkün olduğunca çok puan kazanmak için drift dizileri gerçekleştireceksiniz. Drift türü, birçok nedenden dolayı oyuncuların işini her zaman zorlaştırır ve bunlardan biri de drift sürecini sürdürmek ve doğru sürüş için çevreyi gözlemlemek zorunda kalmaktır.

Çevrimdışı mod için tek başına engin ortamı deneyimleyecek ve istediğiniz yere gidebilirsiniz. Aynı zamanda ekranın üst kısmında sahip olduğunuz çarpanı göreceksiniz ve bu çarpan artarsa ​​alacağınız puan sayısı da artabilir. Bu özelliği artırmak da tamamen zordur çünkü yalnızca drift yaptığınızda artar. Aynı zamanda, bazı öğeler önünüzde belirecek ve sahip olduğunuz puanları artırmanıza yardımcı olacak.

Proje Drift 2.0

Bir sonraki mod, arkadaşlarınız veya diğer oyuncularla büyük dünyayı deneyimleyeceğiniz çevrimiçi moddur. Tamamen özgür bir dünya ve ne istersen yapabilirsin. Aynı zamanda, herkes drifti kimin daha uzun yapabileceğini görmek için birbiriyle yarışacak. Bu, oyunculara çok fazla eğlence ve her driftte rekabet etme dürtüsü getirecek.

ARACINIZI İSTEDİĞİNİZ GİBİ ÖZELLEŞTİRİN

Project Drift 2.0’da sürebileceğiniz arabalar tamamen çeşitlidir ve kilidini açmak için zaman harcayacaktır. Tabii ki, işler burada bitmiyor çünkü bazı parçaları ayarladığınızda, tasarımı değiştirdiğinizde ve arabanız için farklı bir renk boyadığınızda onları özelleştirebilirsiniz.

Proje Drift 2.0

Bu oyunda Drift deneyimi birçok nedenden dolayı eğlencelidir:

 • Oyundaki sürüş ortamı, isterseniz sürüklenip keşfedebileceğiniz alanlarla birlikte geniş ve çeşitlidir.
 • Puan sistemi, oyuncunun drift seviyesini yansıtır ve oyuncu daha yüksek bir puan almaya çalışırken zorluklar sunar.
 • Oyun modları, tek başına oynamaktan diğer oyuncularla rekabet etmeye kadar değişir ve oyun kayması etrafında döner.
 • Aracınıza ekleyebileceğiniz araç ve parça sayısı tamamen çeşitlidir ve onlara yeni bir görünüm kazandıracaktır.
 • Oyunun yeni sürümü bulut yedekleme özelliğini günceller, böylece veri kaybı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.


İndir (115MB)

Artık indirmeye hazırsınız Project Drift 2.0 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBycodec Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir