Project Drag Racing
Project Drag Racing

Project Drag Racing v2.2.2 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Project Drag Racing, oyunculara çok sayıda heyecan verici görev ve çarpıcı ayrıntılı grafikler sunan bir yarış oyunudur. Ayrıca, lüks ve güzel yarış arabalarından oluşan bir koleksiyona sahip olma fırsatınız var. Rahatlatıcı eğlence, yarış zorlukları

Android Android Yarış
5 ( 273 puan )
Fiyat: $0
İsim Project Drag Racing
Yapımcı R U S Y A
Tür Yarış
Boyut 81M
Versiyon 2.2.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Project Drag Racing is the most famous version in the Project Drag Racing series of publisher R U S Y A
Mod Version 2.2.2
Total installs 100,000+
  • Sınırsız para.
  • Mod bazı cihazlarda çalışmıyor!


İndir (81M)

Project Drag Racing, oyunculara çok sayıda heyecan verici görev ve çarpıcı ayrıntılı grafikler sunan bir yarış oyunudur. Ayrıca, lüks ve güzel yarış arabalarından oluşan bir koleksiyona sahip olma fırsatınız var. Rahatlatıcı eğlence, yarış zorlukları için bu heyecan verici oyuna gelin ve kendi arabalarınızı tasarlayın.

Proje Sürükle Yarışı

KENDİ STİLİNİZİ YAPIN

Project Drag Racing’e gelirken, arabalarınız için manuel olarak boya renklerini seçerek yarış arabaları için aksesuar takma ve değiştirme deneyimi yaşayacaksınız. Kişiliğinizle kesinlikle güzel “atlara” sahip olabilirsiniz.

Proje Sürükle Yarışı

OYNAMASI KOLAY, SEVMESİ KOLAY

Diğer yarış oyunları gibi, bu oyun da kolay oynanışa sahip ve her izleyici için uygundur. Ancak bu oyunun özel yanı, oyuncuların ne zaman yavaşlayacaklarını ve ne zaman hızlanacaklarını bilmelerine yardımcı olan çok işlevli uyarı sistemidir. Yarış arabanızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için pistteki uyarılara dikkat edin. Oynanış oldukça kolay olduğu için ancak yine de yeterince zorluğa sahip olduğundan, dünyadaki çoğu oyuncu için bağımlılık yapan bir oyun olarak kabul edilir.

Proje Sürükle Yarışı

GÜZEL YOLLAR

Keskin ve bakımlı grafiklerle oyundaki yollar, oyuncuların yarış sırasında kendilerini tatmin ve rahat hissetmelerini sağlayabilir. Bir şehir, bir çöl veya bir ev olabilir; geçtiğin her yol sana farklı güzel duygular yaşatacak. Her yolun farklı zorluk seviyeleri olacak ve senin görevin bu yolları aşmak ve ödülleri toplamak.

Proje Sürükle Yarışı

PERFORMANS ARAÇ BAKIMI

Yarış arabaları her yarışın ruhudur, bu yüzden onlara iyi bakın. Her yarıştan sonra “atınız” zayıflayacak ve hasar görecek ve bileşenleri manuel olarak değiştirebilir, arabayı yükseltebilir ve onlar için arabanın rengini değiştirebilirsiniz. Yükseltilmiş arabalar sonraki yarışlarda size yardımcı olacak ve yenilik, görünüme yeni bir görünüm kazandıracak.

Project Drag Racing, ilk bakışta diğer yarış oyunlarına benziyor ama bir deneyin; normal bir yarış oyunundan daha fazlası. Bu oyun, gerçek hayatın yorgunluğu ve stresinden sonra ihtiyacınız olan sonsuz eğlenceyi sağlar; Onları bir kenara koyun ve bu harika oyunla rahatlayın.


İndir (81M)

Artık indirmeye hazırsınız Project Drag Racing ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir