Programming Hub
Programming Hub

Programming Hub v5.1.57 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


aaProgramming Hub, öğrenmenizin hızla gelişmesine yardımcı olacak bir uygulama olacaktır. Kendinize bir programlama dili öğrenmeye başlamak istiyorsanız, bu kesinlikle koleksiyonunuz için göz ardı edemeyeceğiniz bir uygulama olacaktır. Bu uygulamaya

Android Android Eğitim
4 ( 747 puan )
Fiyat: $0
İsim Programming Hub
Yapımcı Coding and Programming
Tür Eğitim
Boyut 21M
Versiyon 5.1.57
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Programming Hub is the most famous version in the Programming Hub series of publisher Coding and Programming
Mod Version 5.1.57

İndir (21M)

aaProgramming Hub, öğrenmenizin hızla gelişmesine yardımcı olacak bir uygulama olacaktır. Kendinize bir programlama dili öğrenmeye başlamak istiyorsanız, bu kesinlikle koleksiyonunuz için göz ardı edemeyeceğiniz bir uygulama olacaktır. Bu uygulamaya geldiğinizde, programlamayı sizin için son derece basit hale getiren özel özellikler için maksimum destek alacaksınız.

Programlama Merkezi: Kodlamayı öğrenin

PROFESYONEL PROGRAMLAMA KURSLARI

Programlama Merkezine geldiyseniz, programlama çalışmaları için kendinize kurslar almanız gerekir. Birçok insan için programlama işi, yalnızca en iyi uzmanların yapabileceği zorlu bir iş gibi görünüyor. Ancak, en iyi programlama eğitmenleri tarafından tasarlanan uygulamada 20’den fazla ayrıntılı ders yaşıyorsanız, bu sizin için kolay bir iş gibi görünecek. Yeni öğrenme yöntemlerinin bir kombinasyonu ile bilgi size hızlı bir şekilde gönderilecektir.

BİRÇOK PROGRAMLAMA DİLİ DESTEKLENMEKTEDİR

Programlama dillerini öğreten uygulamalar ile kullanıcıların önemsediği şeylerden biri de dil sayısı olacaktır. Yapılarına göre farklı amaçlar ve işler için kullanılacak olan programlama çalışmaları için birçok farklı programlama dili olacaktır. Ve kullanıcılarını memnun edebilmek için uygulama Java, C, C++, Javascript, HTML ve daha fazlası gibi günümüzün programlama dillerinin çoğunu destekleyecektir.

Programlama Merkezi: Kodlamayı öğrenin

DETAYLI PROGRAMLAMA VE KODLAMA ÖRNEKLERİ

Tüm farklı konular için, öğrenicilerin bilgiyi anlamalarının en hızlı yolu kesinlikle ayrıntılı örnekler kullanmaları gerekecektir. Araştırılan modern öğretim yöntemleri ile birlikte öğrenenlerin psikolojisini anlamak için birçok örnek de hazırlanmıştır. Programming Hub’a gelince, önde gelen uzmanlar tarafından yapılmış, 100’den fazla programlama dilinde 5000’den fazla program ile son derece detaylı bir şekilde öğrenebileceksiniz.

EN MUHTEŞEM EDİTÖR

Ayrıca uygulamanın, öğrenmeyi kolaylaştırmak için kullanıcılarını en iyi derleyicilerle desteklemesi gerekecek. Bu kadar farklı çalışma ile uygulama aynı zamanda öğrencilerinin kullanabilecekleri kendi mükemmel editörüne sahiptir. Bu nedenle uygulama, 20’den fazla programlama dilini son derece sorunsuz bir şekilde derleme ve çalıştırma desteği ile Android’de dünyanın en hızlı derleyicisi olarak kabul edilir.

Programlama Merkezi: Kodlamayı öğrenin

CANLI ÇİZİMLER

Öğretim elemanının derslerinin öğrencilere en iyi bilgiyi aktarabilmesi için birçok öğretim seçeneği önerilmiştir. Ve programlama diline yeni başlayan tüm kullanıcılar için son derece yararlı olduğu düşünülen bir tanesi de bir illüstrasyon olacaktır. Bu uygulama beni, kavram teorisini doğrudan gösteren resimlerle donattı, böylece kodlama öğrenmeniz birçok kez daha ilgi çekici ve heyecan verici hale gelecek.

İNTERAKTİF ÖĞRENME ÇOK İLGİLENDİRİCİDİR

Çok sayıda çalışma, etkileşimli yöntemlerle birleştirilmiş öğrenmenin son derece etkili olduğunu göstermiştir. Öğrenciler, eğitmenlerle doğrudan etkileşim kurabilir; dersler, onların net ve derin bir şekilde anlamalarına ve öğretilen bilgileri daha uzun süre muhafaza etmelerine yardımcı olabilecektir. Bu nedenle, bu uygulamanın içindeki dersler de olağanüstü ilgili ve benzersiz etkileşimli öğretim yöntemleriyle entegre edilmiştir.

Programlama Merkezi: Kodlamayı öğrenin

PERİYODİK GÜNCELLEME OLASILIĞI

Son bir özellik, aynı zamanda önemli bir özellik olarak kabul edilen uygulamayı güncellemektir. Programming Hub, kullanıcılara en iyi öğrenme deneyimini sunabilmek için kullanıcılarının düzenli olarak güncellenmesini destekleyecektir. Güncellenen her sürüm için, kullanıcılar yeni programlama örneklerine ve kendileri için önemli ek bilgi kurslarına sahip olacaklar. Bu nedenle güncellenmiş sürümler her zaman öğrenciler için yeni ve heyecan verici bir şeyler içerecektir.

Programlama Merkezi: Kodlamayı öğrenin

ANA ÖZELLİKLER

  • Genel olarak, özel uygulamalar çoğunlukla kullanıcıların bir şekilde tanışmalarına ve temel olarak programlar için kodlamayı öğrenmeye başlamalarına yardımcı olabilir.
  • 20’den fazla farklı, özellikle uygulamalı kurslar, yaygın inanışın aksine, tüm amaç ve amaçlar için kodlamayı her zamankinden daha erişilebilir hale getirmek için özellikle eklenmiştir.
  • 5000’e kadar örnek içeren büyük bir Programlama ve Kodlama örnekleri deposu, kelimenin tam anlamıyla en hızlı öğrencinin bilgi edinmesini destekleyecektir, bu da çoğu zaman oldukça önemlidir.
  • Çoğunlukla birçok farklı programlama dili yaygın olarak kullanılmaktadır ve genellikle özellikle belirli kurslarda özellikle büyük bir şekilde desteklenecektir.
  • Bilgiyi öğretme ve aktarma yöntemleri özel olarak araştırılır ve ayrıntılı ve bilimsel olarak planlanır.


İndir (21M)

Artık indirmeye hazırsınız Programming Hub ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir