Professional Resume Builder
Professional Resume Builder

Professional Resume Builder v1.13 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Özgeçmişin tamamını nasıl oluşturacağınızı düşünmek için çok zaman alıcı ve sürekli mücadele ediyorsanız, bu uygulama sizin kurtarıcınız olacaktır. Deneyimi başlatın ve size özel benzersiz özelliklerin keyfini çıkarın.İŞİNİZİ DAHA KOLAY YÖNETİNGenell

Android Android Araçlar
4 ( 61 puan )
Fiyat: $0
İsim Professional Resume Builder
Yapımcı Hightech Solution
Tür Araçlar
Boyut 7MB
Versiyon 1.13
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Professional Resume Builder is the most famous version in the Professional Resume Builder series of publisher Hightech Solution
Mod Version 1.13
Total installs 500,000+

İndir (7MB)

Özgeçmişin tamamını nasıl oluşturacağınızı düşünmek için çok zaman alıcı ve sürekli mücadele ediyorsanız, bu uygulama sizin kurtarıcınız olacaktır. Deneyimi başlatın ve size özel benzersiz özelliklerin keyfini çıkarın.

Profesyonel Özgeçmiş Oluşturucu – Özgeçmiş Özgeçmiş Şablonları Profesyonel Özgeçmiş Oluşturucu – Özgeçmiş Özgeçmiş Şablonları

İŞİNİZİ DAHA KOLAY YÖNETİN

Genellikle bir CV, sizinle ilgili her şeyi yakalayabilmesi için iletişim bilgileri, iş deneyimi ve hatta daha fazlası gibi önemli bilgileri içerir. Bu sayede, mükemmel bir CV oluşturmak ve okuyucuları etkilemek için çok zaman harcamanız gerekecek. Uygulama size ileri eğitiminizin tüm ayrıntılarını sağlayacak, ayrıca zamanında yakalamanız ve özgeçmişinize eklemeyi unutmamanız için gerekli hedefleri belirleyecektir. Ek olarak, uygulamanın özgeçmişinizi tamamlamanıza yardımcı olabilmesi için iş deneyiminizi tamamen güncellemeniz gerekir.

Profesyonel Özgeçmiş Oluşturucu – Özgeçmiş Özgeçmiş Şablonları Profesyonel Özgeçmiş Oluşturucu – Özgeçmiş Özgeçmiş Şablonları

FARKLI DİLLERLE ÖZELLEŞTİRİN

Profesyonel Özgeçmiş Oluşturucu size yepyeni bir deneyim alanı getirecek ve size bu uygulamanın sunduğu çekici özelliklerin keyfini çıkarmanız gerekiyor. Ayrıca, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için kullanmak istediğiniz dili ayarlamakta ve tanıdık dillerinizi kurmakta özgür olacaksınız. Profesyonel bir özgeçmiş oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı çünkü tüm başvuru sorunları sizin için çözülecek. Ayrıca etkileyici bir özgeçmiş oluşturmak, puan kazanmanın ve iş bulma şansınızın daha yüksek olmasının bir yoludur.

DAHA FAZLA AKTİVİTE EKLE VE OTOGRAF İLE RESİM EKLE

Eksiksiz bir özgeçmiş, tüm temel unsurlara sahip olmanızı gerektirir, bu nedenle, uygulamanıza uyum sağlamanıza yardımcı olması için yeterli bilgiyi yüklemeniz gerekir. Ayrıca yükleme yaparken birçok farklı bölüm ekleyebilir, ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilir, eksik kısımları düzenleyebilirsiniz. Ayrıca özgeçmişinize inandırıcılık kazandırmak için kişisel fotoğrafınızı ve imzanızı ekleyebilir, özgeçmişinizi alan şirketi etkilemek için ders dışı etkinlikler ve hobiler ekleyebilirsiniz. Ek olarak, CV’nizi PDF olarak yazdırabilir ve önizleyebilirsiniz.

Profesyonel Özgeçmiş Oluşturucu – Özgeçmiş Özgeçmiş Şablonları Profesyonel Özgeçmiş Oluşturucu – Özgeçmiş Özgeçmiş Şablonları

ANA ÖZELLİKLER

  • Çok fazla zaman harcamadan etkileyici bir CV oluşturmak istiyorsunuz; Bu, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak, hemen deneyimlemek ve mükemmel CV’yi oluşturmak için uygulamadır.
  • Sadece birkaç basit adımla kullanımı kolay olan uygulama, hedefler sunacak ve eksik bilgileri eklemenizi ve özgeçmişinizi hızlı bir şekilde tamamlamanızı hatırlatacaktır.
  • Etkileyici özelliklerinizi CV’nize ekleyebileceğiniz, kullanıcıların özgürce ayarlayabilmeleri için çeşitli dillerle özelleştirin
  • Özgeçmişi daha eksiksiz hale getirmek için kişisel ilgi alanları ve ders dışı etkinlikler ekleyin, ayrıca fotoğrafınızı ve imzanızı özgeçmişin standartlarına göre yüklemeniz gerekir.
  • Birçok benzersiz özellik ile ücretsiz deneyim, önizleme için istenmeyen kısımları gizleyebilir veya PDF’yi indirerek ve isterseniz sosyal ağlarda paylaşarak şablonu yazdırabilirsiniz.


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız Professional Resume Builder ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir