Producer
Producer

Producer: Choose Your Star v1.98 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Yapımcı: Yıldızınızı Seçin, yıldız üreten ve kariyerlerini en iyi şekilde geliştiren bir oyundur. Her oyuncunun hem yetenekli hem de yakışıklı bir yıldız yapma şansı vardır. Karakterinizi eğitmek ve yenilemek için yaratıcı yeteneğinizi ve bilgi birik

Android Android Simülasyon
4 ( 721 puan )
Fiyat: $0
İsim Producer
Yapımcı Amrita Studio
Tür Simülasyon
Boyut 160MB
Versiyon 1.98
MOD Sınırsız Para/Token/Spin
Orjinal Google Play
Producer is the most famous version in the Producer series of publisher Amrita Studio
Mod Version 1.98
Total installs 1,000,000+
  • – Sınırsız para
  • – Sınırsız Elmas
  • – Sınırsız Jeton
  • – Sınırsız Döndürme
  • * Bunları azaltmadan kullanırsınız.

Yapımcı: Yıldızınızı Seçin, yıldız üreten ve kariyerlerini en iyi şekilde geliştiren bir oyundur. Her oyuncunun hem yetenekli hem de yakışıklı bir yıldız yapma şansı vardır. Karakterinizi eğitmek ve yenilemek için yaratıcı yeteneğinizi ve bilgi birikiminizi göstermek için bundan sonra ona katılın! Eşsiz ünlünüzü tasarlamak ve üretmek için birçok farklı yöntem veya özellik kullanabilirsiniz.

YENİ VE YARATICI AKILLI BİR ÜRETİCİ OLUN

Yapımcıya Gelmek: Yıldızlarınızı seçin, oyuncular ünlü, yetenekli, sevilen ve birçok kişi tarafından beğenilen bir karakterin imajını kendileri oluşturmak zorunda kalacaklar. Mankenler, aktörler, şarkıcılar, hatta komedyenler ve çok daha fazlası olabilirler. Bunları yapmak için, yaratıcı bir oyuncu olmalı, karakteri değiştirmeyi ve yenilemeyi düşünmeli ve onları en iyi imaja dönüştürmek için güçlü yönleri bulmalısınız. Sadece bu değil, her zaman izleyicileri ve hayranları çeken içerik ve görsellerle olağanüstü işler ortaya çıkarın. Böylece karakterin ünü tüm dünyada yankı uyandıracak.

Yapımcı: Yıldızınızı seçin Yapımcı: Yıldızınızı seçin

MESLEKİ EĞİTİM KURSLARINA GÖNDERİN

Halkın idolü olmak kolay değil. Onları birçok farklı dersle eğitmek ve öğretmek zorundasınız. En unutulmaz şey, kendiniz için birkaç beceri daha öğrenmek ve geliştirmek için onları profesyonel model eğitim kurslarına göndermektir. Aynı zamanda, birçok insanın hayran olduğu mükemmel insan olmak için güçlü yönlerini geliştirmelerine ve bazı zayıf yönlerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olun.

ONLARA HEDİYE VERİN VE ONLAR İÇİN HER ZAMAN DİKKATLİ VE İLGİLENİN

Yetiştirdiğiniz karakterlerin size daha yakın olmasına yardımcı olmak için ve onlara en ayrıcalıklı hediyeleri vermişsiniz. Yakın ve iyi bir ilişki geliştirmek için düzenli olarak dışarı çıkmaları, seyahat etmeleri, eğlenceli eğlence etkinliklerine katılmaları için koşullar yaratın. Ayrıca kursiyerlerinize kayıtsız ve kayıtsız kalmamalı, tam tersine onlara dikkat etmeli ve onlara en düşünceli şekilde bakmalısınız.

Yapımcı: Yıldızınızı seçin Yapımcı: Yıldızınızı seçin Yapımcı: Yıldızınızı seçin

AYRICA GÜNLÜK GÖREVİ TAMAMLAYIN

Yapımcı’da: Yıldızınızı seçin, her gün çekici görevler alacaksınız ve bunları zamanında tamamlamanızı isteyeceksiniz. Her görev sizin için bir meydan okumadır; zorlu olacak ve yıldıza giden yolda birçok engelle karşılaşacaksınız. Ancak hiçbir zaman yarı yolda bırakmayan, her zaman çaba göstermeyi ve denemeyi bilen, son derece ısrarcı bir yapımcısınız. Bunun sayesinde, atanan tüm görevleri tamamladınız. Bundan sonra, oyunun getirdiği en değerli çekici ödülleri alacaksınız.

HERKESE EĞLENCE GETİRMEK

Bu, aynı zamanda nispeten hafif ve kullanımı kolay olduğu için oyunculara en fazla neşe getiren bir oyun olabilir. Bu sayede oyuncular rahatlatıcı ve sağlıklı bir eğlence alanının keyfini çıkardılar. Sadece bu değil, nasıl üretileceğini bilmek, iş düzenlemek ve idolleriniz için dikkatlice planlama yapmak gibi daha çekici beceriler de öğreneceksiniz. Oyunun size getirdiği yeni ve benzersiz şeyleri deneyimlemek ve bulmak için bu eğlenceli oyunu çevrenizdeki herkese tanıtmayı unutmayın.


İndir (160MB)

Artık indirmeye hazırsınız Producer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAmrita Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir