PrinterShare Mobile Print
PrinterShare Mobile Print

PrinterShare Mobile Print v12.12.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

PrinterShare Mobile Print, cihazda ve bulut depolamada bulunan herhangi bir belgeyi PC olmadan yazdırmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Kaliteyi sağlamak için baskı öğelerini ayarlayarak bağlantı işlemiyle baskıyı tamamen kolaylaştırabileceksiniz.

Android Android Araçlar
5 ( 203 puan )
Fiyat: $0
İsim PrinterShare Mobile Print
Yapımcı Mobile Dynamix
Tür Araçlar
Boyut 2MB
Versiyon 12.12.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
PrinterShare Mobile Print is the most famous version in the PrinterShare Mobile Print series of publisher Mobile Dynamix
Mod Version 12.12.1
Total installs 10,000,000+
● Premium özelliklerin Kilidi Açıldı ● Mesaj özelliği çalışıyor ● Çağrı kaydı özelliği çalışıyor ● Gereksiz İzinler ve Etkinlikler kaldırıldı ● Hata ayıklama kodu kaldırıldı ● Apk imzası değiştirildi ➡ Diller: Çoklu Diller ➡ CPU mimarileri: Evrensel Google Drive'a nasıl bağlanılır: ● Önce el değmemiş sürümü yükleyin > Başlat > Oturum Aç > Kaldır. ● Ardından bu değiştirilmiş sürümü yükleyin > Başlat > Oturum Aç.

PrinterShare Mobile Print, cihazda ve bulut depolamada bulunan herhangi bir belgeyi PC olmadan yazdırmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Kaliteyi sağlamak için baskı öğelerini ayarlayarak bağlantı işlemiyle baskıyı tamamen kolaylaştırabileceksiniz. Aynı zamanda, yazdırabileceğiniz birden fazla belge depolama kaynağı olacak, böylece uygulamayı kullanırken çok zaman kazanacaksınız.

ANDROID CİHAZINIZDAN BASKI YAPIN

Sürekli hareket halindeyseniz ve kağıtla ilgili görevlerle uğraşıyorsanız, PrinterShare Mobile Print uygulamasını görmezden gelemezsiniz. Bu uygulamanın özelliği, belgelerinizi farklı depolama kaynaklarından tamamen kolayca yazdırabileceğiniz için anlaşılabilir. Böylece, yalnızca bir Android cihazla yazdırma işleminizi gerçekleştirebilir ve yazıcınızın uygulamanın desteklenenler listesinde olduğundan emin olabilirsiniz.

PrinterShare Mobil Baskı PrinterShare Mobil Baskı

YAZICIYLA BİRDEN ÇOK YOLUYLA BAĞLANTI KURUN

PrinterShare Mobile Print’i kullanmaya başladığınızda işiniz, yazdırma aygıtınızla bağlantı kurmanızdır. Özellikle, uygulama size bazı bağlantı yöntemleri sağlayacaktır. Yakındaki wifi, OTG kullanan USB bağlantısı ve daha pek çok şekilde kullanabilirsiniz. Böylece yazıcının bilgilerini öğrenip başarılı bir şekilde bağlantı kurduktan sonra kolayca baskı işleminize başlayacaksınız. Ayrıca uygulamanın listesinden yazıcıyı seçerek bağlantıyı manuel olarak da seçebilirsiniz.

BASİT BİR BELGE YAZDIRIN

Yapmanız gereken aşağıdaki iş, yazdırmak için uygulamanın önerilen kaynaklarından bir belge seçmektir. Her öneri, belirli bir dosya kaynağına karşılık gelir ve kullanıcıların istedikleri dosya türünü kendi başlarına aramasına olanak tanır. Ayrıca dosyayı seçtikten sonra, yazdırmak istediğiniz dosya türü için ilgili yazdırma seçeneğini seçmeniz gerekir. PC platformundaki seçenekle aynı seçeneklerin tümüne sahiptir, böylece dosyanızın yazdırılmasına, estetik ve kalite açısından garanti altına alınmasına yardımcı olabilirsiniz.

PrinterShare Mobil Baskı PrinterShare Mobil Baskı

UYGULAMANIN DESTEKLEDİĞİ ÇEŞİTLİ DOSYA TÜRLERİ

PrinterShare Mobile Print’in desteklediği dosya kaynaklarını gördüğünüzde, yazdırabileceğiniz dosya türlerini kesinlikle tanıyacaksınız. Özellikle, Microsoft ve PDF gibi tüm ofis dosyaları, resimler, kişiler ve diğerleri dahil edilecektir. Kesinlikle kullanışlı olacak ve cihazınızın içinde görünen herhangi bir öğeyi başka bir platforma aktarmadan yazdırabileceksiniz. Bu nedenle, birçok kişi ofiste çalışırken baskı almanın rahatlığının nedeni budur.

ÇEŞİTLİ YAZICILARI DESTEKLER

Yazıcıya bağlandıktan sonra, PrinterShare Mobile Print’in desteklediği yazıcı türlerini dikkate alacaksınız. HP, Dell, Canon ve daha pek çok tanınmış markaya ait çok çeşitli desteklenen yazıcılar bulabilirsiniz. Aynı zamanda, bazı önceki nesil yazıcılar desteklenir ve yayıncı, kullanıcıya bir liste sağlar. Bu nedenle, kullandığınız yazıcının türünü bu listede bulmanız gerekir.

PrinterShare Mobil Baskı PrinterShare Mobil Baskı

E-POSTA VE GOOGLE DRIVE’DAN YAZDIRIN

E-posta ve Google Drive, bu uygulamanın yazdırmanız için desteklediği kaynaklardır ve bunlar da birçok kullanıcı tarafından fark edilen ve kullanılan iki kaynaktır. E-postada veya Google Drive’da görünen dosyaları indirmek yerine doğrudan bu kaynaklardan yazdırabilirsiniz. Böylece bağlı bir bilgisayar ararken size zaman kazandıracak. Ayrıca, uygulama basılı belgelerle ilgili acil görevlerde size kesinlikle yardımcı olabilir.


İndir (2MB)

Artık indirmeye hazırsınız PrinterShare Mobile Print ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir