Pretty Makeup
Pretty Makeup

Pretty Makeup v7.11.3.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Bu, hayatınızın gerçeklerini bulmak için mükemmel bir uygulamadır; Pretty Makeup, fotoğraflarınızı rahatça dekore etmeniz için size tamamen yeni deneyimler getirecek ve güzel efektler sağlayacaktır.TAM RENKLİ VE DOĞAL FİLTRELERLE ETKİ YARATINFotoğraf

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 169 puan )
Fiyat: $0
İsim Pretty Makeup
Yapımcı Photo Editor Perfect Corp
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 31M
Versiyon 7.11.3.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Pretty Makeup is the most famous version in the Pretty Makeup series of publisher Photo Editor Perfect Corp
Mod Version 7.11.3.1
Total installs 10,000,000+

İndir (31M)

Bu, hayatınızın gerçeklerini bulmak için mükemmel bir uygulamadır; Pretty Makeup, fotoğraflarınızı rahatça dekore etmeniz için size tamamen yeni deneyimler getirecek ve güzel efektler sağlayacaktır.

Güzel Makyaj – Güzellik Fotoğraf Editörü Selfie Kamera

TAM RENKLİ VE DOĞAL FİLTRELERLE ETKİ YARATIN

Fotoğraflarınızın daha ışıltılı ve güzel olmasını istiyorsanız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan uygulama bu. Sadece en çok beğendiğiniz resmi seçmeniz ve her şeyi beğeninize göre düzenleme sürecine başlamanız gerekiyor. Pretty Makeup, fotoğraf öğelerinize bağlı olarak klasikten moderne değişen çeşitli renk efektleri ve temalar ile keyfiniz için eksiksiz bir özel özellikler yelpazesi sunar. Ayrıca, efekti en iyi şekilde düzenlemek için filtreler ekleyebilirsiniz.

Güzel Makyaj – Güzellik Fotoğraf Editörü Selfie Kamera

MAKYAJ VE SAÇ TARZINI DÜZENLE

Bu uygulama, sanal makyajlı fotoğraflar arasında en iyi şekilde görünmenize yardımcı olacaktır. Sadece birkaç basit adımla, fotoğrafları düzenleme işlemlerini kolayca kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, makyaj yapmaya vaktiniz yoksa ama yine de ışıltılı görünmek istiyorsanız bu uygulamadaki otomatik makyaj özelliğini kullanın. Ayrıca, çeşitli ve modaya uygun bir paletle ruj rengi göz rengini özelleştirebilir ve saç rengini değiştirebilirsiniz; Aceleyle çektiğiniz fotoğraflar olsa bile, Pretty Makeup yine de mükemmel hale getirmek için düzenlenebilir.

Güzel Makyaj – Güzellik Fotoğraf Editörü Selfie Kamera

DAHA FAZLA YENİ ÖZELLİK DENEYİN VE BENZERSİZ AKSESUARLAR EKLEYİN

Modaya uygun ve modaya uygun stiller sunmak için modası geçmiş renkler veya efektler hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca, yalnızca bu uygulamada bulunan birçok yeni özelliği deneyebilir ve benzersiz özçekimler oluşturabilirsiniz. Uygulama, yüzde makyaj yapmanın yanı sıra, fotoğraf çerçevelerinizi süslemek için modaya uygun gözlükler ve kolyeler de dahil olmak üzere son derece gerçekçi aksesuarlar da sunuyor. Fotoğraflarınızda yaratıcı olmanız için canlı hayvan çıkartmaları eklemek de iyi bir fikirdir.

Güzel Makyaj – Güzellik Fotoğraf Editörü Selfie Kamera

ANA ÖZELLİKLER

  • Çekici özelliklere sahip benzersiz güzellik uygulamasını deneyimleyin; fotoğraflarınızın efektlerle daha etkileyici olmasını istiyorsanız, bu sizin için doğru uygulama
  • Bu uygulama, renkleri fotoğrafa uyacak şekilde özgürce özelleştirebilmeniz için klasikten moderne kadar çok çeşitli efektler sunacaktır.
  • Dudak rengi, gözler, kaşlar ve daha fazlası dahil olmak üzere ek makyaj katmanları oluşturmak için basit hareketleri kullanın ve en doğal görünüm için makyaj görünümlerini düzenleyin
  • Daha trend ve şık olmak için saç stilinizi ve saç renginizi özgürce değiştirin ve güncel trendlere ayak uydurarak resimlerinize hayat vermek için çok çeşitli aksesuarlar ekleyin
  • Fotoğraflarınıza çıkartmalar ekleyerek daha fazla yeni özellik keşfedin; bu, en iyi fotoğraflara sahip olmanıza yardımcı olacak mükemmel bir uygulama.


İndir (31M)

Artık indirmeye hazırsınız Pretty Makeup ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir