PREQUEL
PREQUEL

PREQUEL v1.42.2 APK MOD (Premium) indir 2022


PREQUEL: Aesthetic Editor, yararlanmanız için tamamen çeşitli özelliklere sahip bir video düzenleme uygulamasıdır. Birçok kişinin kullandığı trendleri güncelleyebilir ve videolarınıza ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, çeşitli ve zamanla artan miktarla,

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 258 puan )
Fiyat: $0
İsim PREQUEL
Yapımcı Prequel Inc
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 175MB
Versiyon 1.42.2
MOD Premium
Orjinal Google Play
PREQUEL is the most famous version in the PREQUEL series of publisher Prequel Inc
Mod Version 1.42.2
Total installs 10,000,000+

İndir (175MB)

PREQUEL: Aesthetic Editor, yararlanmanız için tamamen çeşitli özelliklere sahip bir video düzenleme uygulamasıdır. Birçok kişinin kullandığı trendleri güncelleyebilir ve videolarınıza ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, çeşitli ve zamanla artan miktarla, getirebileceklerinden yararlanmak için zaman ayıracaksınız. Gerçekten de bu, sosyal ağ sitelerinde trend videolar oluşturmak için bir araçtır.

PREQUEL: Estetik Editör PREQUEL: Estetik Editör

ÇEŞİTLİ ETKİLER VE FİLTRELERLE VİDEOLARI DÜZENLE

Filtreler ve efektler, her zaman PREQUEL’e benzer düzenleme uygulamalarının bir özelliği olmuştur. Bu nedenle, yeni özellikleri güncellemek heyecan verici bir şeydir ve kullanıcıları deneyime çeker. Bu sürümde, kullanıcılar videonuzu ilgili renk gamına dönüştürmek için Buz ve Ateş filtreleri bulacaklar. İki yeni efekt, Fog ve Midnight, tamamen etkileyici olan gizemli ve sinematik efektler eklemenize yardımcı olacak.

Uygulama, öğrenmek için zaman ayıracağınız etkileyici sayıda filtre ve efekte sahiptir. Ortak noktaları, bir filtre veya efekt uyguladıktan sonra sonuçları görebilmenizdir. Aynı zamanda getirdikleri öğeler bazen beklentilerinizi aşıyor ve renkleri videoya daha uygun hale getirmek için bunları kendiniz ayarlayabileceksiniz. Yani her öğede yoğunluk düğmesini görüyorsunuz.

Filtrelerin ve efektlerin getirdiği öğelerin yoğunluğunu artırabileceğiniz veya azaltabileceğiniz için yoğunluk özelliği basittir, diğer izleyicileri rahatsız etmez. Aynı zamanda kullanım sırasında, pozlama özelliği sayesinde videonun rengine kendiniz karar verebileceksiniz. Bu özellik, videonun renk öğelerini temel sürümünden daha ayırt edici hale getirmek için manuel olarak ayarlayabildiğiniz diğer birçok heyecan verici özelliği içerir.

PREQUEL: Estetik Editör PREQUEL: Estetik Editör PREQUEL: Estetik Editör

ÜRÜNLERDE KİŞİLİĞİNİZİ İFADE EDİN

PREQUEL tarafından sağlanan renk öğelerinden, o zaman gerçekten de, sosyal ağlarda popüler trendler olabileceğinden, zaman zaman yeni öğeleri güncellemeniz gerekecektir. Aynı zamanda trendler bölümüne bakarken de hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca, kaçırılmaması gereken ilginç metinler veya şarkılar gibi efektler ve filtrelerle birleştirmek için benzersiz içerikler de düzenleyebilirsiniz. Her öğenin izleyiciyi etkileme yolu vardır.

Metin, heyecan verici ve son derece dekoratif metin içeriği getirmeye yardımcı olmak için kullanıcıların uygulamanın en son sürümünde bulabilecekleri yeni bir araçtır. Bunu yukarıdaki unsurlarla birleştirmenin yollarını bulacaksınız ve sizden deneyim talep edeceksiniz. Aynı zamanda, videonun havasına uyan bir şarkı eklemek, sonuçta videodaki içeriği izleyicilere aktarmanın etkinliğini artırabilir. Kullanmayı düşünmeniz gereken diğer bazı eğlenceli çıkartmalar.

VİDEOLARI İSTEDİĞİNİZ GİBİ KOLAYCA İHRACAT YAPIN

PREQUEL APK ile videolarınıza bolca eğlence ekledikten sonra yapmanız gereken son şey yapımlarınızı dışa aktarmak ve kendi yönteminize göre kullanmaktır. İşlemin tamamlanması için birkaç dakika beklemeniz gerekecek ve bundan sonra birçok seçenek görünecektir. Bu seçenekler genellikle paylaşmak istediğiniz platformlar olacaktır; örneğin, bu videoyu istediğiniz gibi barındırabilir veya farklı sosyal ağ platformlarına koyabilirsiniz.


İndir (175MB)

Artık indirmeye hazırsınız PREQUEL ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir