Powerful Cleaner Pro
Powerful Cleaner Pro

Powerful Cleaner Pro v8.6.0 APK (Tam Ücretli) indir 2022


Powerful Cleaner Pro, günlük bellek tüketimini gözlemlemenin ve yönetmenin yanı sıra iş ve yaşam için gerekli bilgileri depolamanın mümkün olduğu durumlarda daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.

Android Android Araçlar
5 ( 564 puan )
Fiyat: $0
İsim Powerful Cleaner Pro
Yapımcı System monitor tools lab - Cpu Ram Battery
Tür Araçlar
Boyut 7.4M
Versiyon 8.6.0
MOD TAM\ÜCRETLİ
Orjinal Google Play
Powerful Cleaner Pro is the most famous version in the Powerful Cleaner Pro series of publisher System monitor tools lab - Cpu Ram Battery
Mod Version 8.6.0
Total installs 5,000+

İndir (7.4M)

Powerful Cleaner Pro, yazılım arayüzünün tamamen değiştirilmiş bir versiyonu ve geliştirilmiş performans ile geri döndü. Kullanıcılar, depolamayı otomatik olarak temizleyen ve bu özel işlev için en iyi arşivi oluşturan bir pakete erişebilecekler. Ayrıca kullanıcı, parçalar üzerindeki termal arka planı da kolayca yönetebilir ve bunları eğrisel bir grafik üzerinde görüntüleyebilir. Beğendiğiniz bir ram güçlendirici seçin ve istediğiniz açık veya koyu temayı uygulayın.

Güçlü Temizleyici Pro

GENİŞLEŞTİRİLEN BİLGİ DEPOLAMA

Profesyonel temizlik, Powerful Cleaner Pro’nun geliştirmeye odaklandığı özel işlevlerden biridir. Teknik çöpler, eski ürünler ve kullanılmayan klasörler dikkate alınacak ve bir bekleme listesine alınacaktır. Bunları arşivde arayabilir ve anında telefonunuzdan kolayca kaldırabilirsiniz. Bu hızlı temizleme işlemleriyle hem sistem hem de uygulama önbellekleri test edilebilir.

Güçlü Temizleyici Pro

RAM SORUNLARININ TANIMI

Belirli gereksinimlere bağlı olarak kullanıcı, performansı iyileştirmesi gereken uygulamaların bir listesini alacaktır. Erişim süresini iyileştirmeye odaklanan RAM, daha fazla dikkat edilmesi gereken kısımdır. Telefonunuza uygulama tarafından yeni bir temizleme katmanı verilecek ve RAM’i daha hızlı temizleyecektir. RAM’i artırma veya performansı iyileştirme ihtiyacını karşılamak için bir Tap Boost açın. Şimdi, performans endişelerinizi sizden uzaklaştıracağız.

Güçlü Temizleyici Pro

SICAKLIK UYARISI GÖNDER

Güçlü Temizleyici Pro, belirli bir günlük üzerinden kolay görüntüleme için cihazın ısı okumalarını bir eğri grafiğinde görüntüler. Alarmlar izniniz ile aktif hale gelecek ve cihazlarındaki sıcaklık sorunları ile ilgili tüm kullanıcılara hatırlatma ve uyarılar gönderecektir. O zamandan beri, PIN kullanımının yönetimi de daha kolay hale geldi; CPU’nun ısısı da aşıldığında güvenli bir seviyeye kadar kontrol edilir.

WINDOWS’DA ÖNEMLİ BİLGİLERİ GÖSTERİN

Doğrulanmış bilgiler için, kayan pencereler açarak uygulama arayüzünü, CPU sıcaklığı, PIN sıcaklığı tablolarını ve ayrıca cihazın aktif olması gereken zaman dilimlerini ayrı pencereler açarak göstermeye hazırız.

Güçlü Temizleyici Pro

WIDGET’DAN BİLDİRİMLERİ GÖRÜNTÜLE

Çok fazla bilgiyi yönetmeniz gerekiyorsa ancak tüm uygulamaları gözden geçirmek için zamanınız yoksa, Powerful Cleaner Pro harika bir seçimdir. Widget’ın zaman çerçeveli bildirim alımını ve toplama faaliyetlerini destekliyoruz. Widget’lar, sosyal ağlardan eğlenceye ve işe kadar her tür bilgi için akıcı bir düzenlemeye sahip olacak. Desteğini bu performans yönetimi uygulamasında alacaksınız.

İSTEDİĞİNİZ KONUYU SEÇİN

İlki aydınlık, ikincisi karanlık olmak üzere iki ana tema ele alınacaktır. Kurulum dizininde bulunabilirler. Varsayılan olarak parlak bir tema seçtik. Bilgiler, geleneksel renklerde veya renklerin bir kombinasyonunda sunulacaktır. Bunları tamamlayın ve seçimlerinize göre sonuçları uygulamanın kullanıcı arayüzünde gözden geçirin!

Güçlü Temizleyici Pro

PROFESYONELİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Powerful Cleaner Pro, çalışma performansı, ısı seviyesi ve hatta diğer önemli bilgilerle ilgili bilgileri yönetmelerine izin vererek tüm kullanıcıların hızı, ilerlemeyi destekler ve memnuniyetini sağlar. Artık bildirimleri aramak için fazla zaman harcamadan kolayca kavrayabilirsiniz. Ayrıca, zamanında uyarılar almak, cihazınıza erişirken daha güvenli hale getirecektir. Bu olağanüstü performans yönetimi araç setini deneyimleyin ve güncellemeyi iyileştirmemize yardımcı olacak bir inceleme bırakmayı unutmayın.

ANA ÖZELLİKLER

– Bilgi deposunun genişliğini oluşturarak daha fazla tasarruf etmenizi ve kullanılmayan içeriği kaldırmanızı sağlar.
– RAM ile ilgili olarak temizleme faaliyetlerine izin verilir ve performans iyileştirmeye odaklanılır.
– Aletlerin, CPU’nun, PIN’in sıcaklığını gözlemleyin ve çalışma şeklini değiştirmenize yardımcı olmak için zamanında cihaz uyarıları gönderin.
– Akıllı bir düzenleme sayesinde pencere çubuğunda veya widget’ta farklı bildirimleri hızlı ve kolay bir şekilde gözden geçirin.
– Temayı aydınlatma koşullarına veya çalışma konumuna uyacak şekilde değiştirin ve kontrol panelinden metnin rengini gözden geçirin.


İndir (7.4M)

Artık indirmeye hazırsınız Powerful Cleaner Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSystem monitor tools lab - Cpu Ram Battery

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir