Poweramp
Poweramp

Poweramp Music Player 939 APK MOD (Premium) 2022


Bugün sizlere tanıtılan uygulama, birçok etkileyici Poweramp Müzik Çalar işleviyle istediğiniz gibi müzik dinlemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Kendi yarattığınız renkli ve hayranlık uyandıran bir müzik dünyasına girebilirsiniz. Ek olarak, dinle

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 289 puan )
Fiyat: $0
İsim Poweramp
Yapımcı Max MP
Tür Müzik ve Ses
Boyut 11MB
Versiyon 939
MOD Premium
Orjinal Google Play
Poweramp is the most famous version in the Poweramp series of publisher Max MP
Mod Version 939
  • Tam Sürüm Unlocker (Yamalı)
  • EQ ve Ton Çalışması

Bugün sizlere tanıtılan uygulama, birçok etkileyici Poweramp Müzik Çalar işleviyle istediğiniz gibi müzik dinlemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Kendi yarattığınız renkli ve hayranlık uyandıran bir müzik dünyasına girebilirsiniz. Ek olarak, dinleme deneyiminizi diğer platformlardan daha keyifli hale getirmek için ekleyebileceğiniz birçok unsur vardır.

ETKİLEYİCİ ARAYÜZ KULLANICILARI ÇEKİYOR

Tamamen yeni Poweramp Music Player APK deneyimi, her kullanıcının seveceği eğlence öğeleri sunar. Bu uygulamada ne olduğunu kavramak için zaman alacaklar ve bilmeleri gereken ilk işlev, uygulamanın temasını değiştirmek. Spesifik olarak, uygulamanın varsayılan teması hayranlık uyandırıcıdır, ancak zamanla ilk başta sıkılırlar veya hoşlanmazlar ve bu işlev bunu çözebilir.

poweramp apk indir modkiwi com 3

Bu işlevi ayarlarda kolayca bulabilirsiniz ve listenin başında olduğu için görmek kolaydır. Farklı temalar arasından seçim yapabilir ve uygulama deneyiminin sorun olmaması için bunu yapmak için çok zaman harcayabilirsiniz. Bu nedenle, ayarlama süreci tamamlandıktan sonra, müziği birçok farklı kullanıcı için tamamen uygun hale getirmek için bu uygulamanın daha ilginç ve karakteristik olan diğer deneyimlerine gitmeye başlıyoruz.

MÜZİĞİ KENDİ ŞEKİLİNİZDE DİNLEYİN

Poweramp APK birincil işlevi, kitaplığın sağladığı müzikle her yerde ve her zaman müzik dinlemenize yardımcı olmaktır. Ayrıca, kitaplığınızı taramak tamamen hızlıdır ve ardından en sevdiğiniz şarkıyı bulmak için arama veya filtreleme işlevlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, kullanım sırasında, bu işlevler temel olduğundan ve herhangi bir uygulamada mevcut olduğundan, uygulama işlevlerine anında erişebileceksiniz.

Herhangi bir kullanıcının seveceği benzersiz bir unsur, favori şarkılarınızın eksik olduğu şarkı sözlerini manuel olarak güncelleyebilmenizdir. Bu, yalnızca müzik dinleyemediğinizde değil, aynı zamanda hatırlamasanız bile en sevdiğiniz şarkılara eşlik edebildiğinizde çok mantıklı geliyor. Ancak kitaplığınızdaki şarkıların sözlerini kontrol etmek ve aramak için zamana ihtiyacınız olacak ve gözlemlerinize uygun görünebilecek metnin özelliklerini ayarlamak için zamana ihtiyacınız olacak.

poweramp apk indir modkiwi com 4

ŞARKININ BAZI ELEMANLARINI KENDİNİZ AYARLAYIN

Poweramp Music Player APK ‘da kullanıcılar en sevdikleri şarkıları dinlemekte ve kesinlikle seveceğiniz tamamen etkileyici bir arayüz deneyimi yaşamakta özgürdürler. Ancak deneyim sırasında, kesinlikle herhangi bir kullanıcı, sevdiğiniz bir şarkı olmasına rağmen şarkıdaki ses öğelerinin bazen size uymadığıyla karşılaşacaktır. Böylece uygulama, sevdiğiniz şarkının bazı öğelerini ayarlamanız için size bir denetleyici verir.

Birçok farklı kontrolü olan bir fonksiyona gireceksiniz ve bunun altında dinlediğiniz şarkı ve özellikleri yer alıyor. Beğeninize göre ayarlayabileceksiniz ve şarkıyı birçok faktör etkilediği için bu adımın tamamlanması biraz zaman alacak. Bu nedenle, sizin için doğru olan sürümü bulmak için onu tekrar tekrar dinlemeniz gerekecek. Ardından değişikliklerinizi kaydedin ve yeni ayarladığınız şarkıyı deneyimlemeye devam edin.

BİRÇOK FARKLI SES DOSYA TÜRÜ DESTEKLENİR

Sevdiğiniz şarkıları deneyimledikten sonra, Poweramp Music Player APK ‘da ne tür ses dosyalarını kullanabileceğinizi bilmeniz gerekir. Spesifik olarak, herhangi bir kullanıcının kullanacağı iki özellikli ses dosyası mp3 veya mp4’tür. Ancak bu uygulamada, opus, Ogg, WMA ve diğer birçok ses dosyası türü gibi dosyaları da çalabildiğiniz için destek listesi burada bitmiyor. Ancak genel olarak, yine de iki ana ses dosyası kullanacaksınız.

poweramp apk indir modkiwi com 5

UYGULAMAYI KULLANMANIN FAYDALARI

Bunlar, sevdiğiniz şarkıyı deneyimlemek için kullanabileceğiniz öne çıkan işlevlerden bazılarıdır. Ayrıca, Chromecast’i destekleyen uygulamalar olan birçok kullanıcının beğeneceği bazı yardımcı programlar olacaktır. Özellikle, konu bu öğeye geldiğinde onlarla ne yapacağınızı bileceksiniz. Uygulamayı TV gibi başka bir platformda daha büyük ekran boyutunda deneyimleyebilirsiniz ve müzik çalma, herkes zevk aldığında daha etkileyici hale gelir.

Bu işlev, parti için fazla hazırlanmak istemiyorsanız, evde başkalarıyla birlikte eğlenmek veya evde karaoke yapmak için kullanılabilir. Ek olarak, uygulamanın temaları harika olduğunda, daha büyük bir ekrandaki deneyim yine de genellikle tercih edilir, çünkü onları değiştirmek için zaman ayırdınız. Yani, gerçekten de bu, heyecan verici müzikler dinlemenize yardımcı olan ve eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayan bir uygulamadır.


İndir (11MB)

Artık indirmeye hazırsınız Poweramp ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanMax MP

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir