PortraitAI
PortraitAI

PortraitAI – AI Portrait v1.5.8 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


PortraitAI, kullanıcıların geçen yüzyıldakilere benzer görüntüler oluşturabilecekleri, AI destekli bir görüntü düzenleme uygulamasıdır. Herhangi bir kullanıcı kolayca yaklaşabilir ve istediği özelliği seçebilir.FOTOĞRAFLARINIZI GEÇEN YÜZYILIN RESİMLE

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 466 puan )
Fiyat: $0
İsim PortraitAI
Yapımcı PortraitAI
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 9.7M
Versiyon 1.5.8
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
PortraitAI is the most famous version in the PortraitAI series of publisher PortraitAI
Mod Version 1.5.8
Total installs 1,000,000+

PortraitAI, kullanıcıların geçen yüzyıldakilere benzer görüntüler oluşturabilecekleri, AI destekli bir görüntü düzenleme uygulamasıdır. Herhangi bir kullanıcı kolayca yaklaşabilir ve istediği özelliği seçebilir.

FOTOĞRAFLARINIZI GEÇEN YÜZYILIN RESİMLERİNE DÖNÜŞTÜRÜN

Kullanıcılar, PortraitAI’de bir fotoğrafı, konturlar ve geçmiş yüzyıllara ait içeriklerle bir resme dönüştürmeyi buluyor. Oyunda sadece belirli sayıda jest ile bu işleri direkt olarak gerçekleştireceksiniz. Ayrıca uygulamaya ekleyebileceğiniz kaynaklar, kitaplığınızdan görüntüler veya hızlı bir özçekim olabilir.

PortreAI – Yapay Zeka Portresi

FOTOĞRAFLARINIZI KOLAYCA DÜZENLEYİN

PortraitAI içinde gerçekleştirebileceğiniz işlemler basit ve uygulamanın işlenmesi sadece birkaç dakika sürüyor. Yapmanız gereken ilk adım, galeriden bir resim seçmeniz veya kendiniz bir resim çekmeniz gerekecek. Seçildikten sonra uygulama görüntüyü tamamen işleyecek ve sadece birkaç saniyelik bekleme ile fotoğraf filtrelerden işlenip size gönderilecektir. Tabii ki, görüntü ile neyin değiştiğine tamamen şaşıracaksınız.

FOTOĞRAFIN ANLATIMINI SEÇİN

PortraitAI’nin işlenmesi tamamlandıktan sonra, ürünlerinizi saklama ve görüntüleme konusunda size kolaylık sağlamak için uygulamanın bazı işlevlerini gerçekleştirmeye başlayacaksınız. Görüntünün sunulma şeklini değiştirmek istiyorsanız, sağ taraftaki kare simgesi olan özelliği seçmeniz gerekecektir. Her bir görüntüyü ayrı ayrı mı yoksa bir çerçevede dört görüntü olarak mı ele alacağınızı seçebileceksiniz. Her görüntüleme yöntemi, istediğiniz görüntüyü seçmenize yardımcı olacak faktörlere sahip olacaktır.

PortreAI – Yapay Zeka Portresi

SİZİ GÜZEL HİSSETTİREN GÖRSELLERİ İNDİRİN

Her görüntünün kendi filtre öğesi vardır, bu nedenle PortraitAI’de istediğiniz görüntüyü seçeceksiniz. Orijinal görüntünün varyasyonunu bulmak için yan yana koyduğunuzda veya her bir görüntüyü kaydırdığınızda bunları karşılaştırabileceksiniz. Buradan, istediğiniz görüntüyü kaydetmeye devam etmek için görüntüyü seçmeniz ve kaydet düğmesine basmanız gerekir. Siz fotoğrafın konusunu değiştirdikçe ve kendinize güzel bir iş çıkardıkça, saklanan fotoğraf sayısı artmaya devam edecek.

KULLANMAK İSTEDİĞİNİZ DOSYA TÜRÜNÜ SEÇİNİZ

Uygulamanın sahip olduğu temel özelliklerin yanı sıra, ekranın alt kısmında her bir bulut sunucusu tipinin diğer özelliklerini de bulabilirsiniz. Portre, portre pro ve portre videosu içerir. Aynı zamanda her birinin ilginç noktaları var ve versiyonu değiştirdiğinizde fark edeceksiniz ve elbette portre videosuna çok dikkat edeceksiniz. Bu özellik, sürekli olarak gösterilen görüntüleri göreceğiniz bir slayt gösterisine benzer.

PortreAI – Yapay Zeka Portresi

EĞLENCE ÖZELLİKLERİ YÜKSEK UYGULAMALAR

Resminizi değiştirmek için bu uygulamayı kullandığınızda, her değiştirdiğinizde uygulamanın sunduğu şeylerle ilgili yepyeni bir deneyim yaşarsınız. Birçok farklı nesneyi değiştirdikten sonra sonuçlarınızı merak edeceksiniz. Bu yüzden uygulama kullanıcılar için oldukça eğlencelidir.

Uygulama, göz ardı edemeyeceğiniz, aşağıdakiler de dahil olmak üzere değerli özelliklere sahiptir:
– Uygulamanın arayüzü, kullanıcıların alışması için temel özelliklerle birlikte basit ve kullanımı kolaydır.
– Düzenleme için kullanılan görseller, kullanıcılar tarafından kolayca seçilebilmesi için kitaplıktaki görseller veya hızlı selfie görselleri olabilir.
– Görüntü işleme yalnızca kısa bir zaman alır ve görüntünüzün birçok varyasyonunu görürsünüz.
– Gözlem yöntemi seçiminin, beğendiğiniz görüntüleri bulma konusunda da belirli faydaları vardır.
– İlgili türlerin seçilmesi de kullanabileceğiniz özellikleri değiştirecek ve yeterli eğlence süresi sağlayacaktır.


İndir (9.7M)

Artık indirmeye hazırsınız PortraitAI ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir