Portal Kingdoms
Portal Kingdoms

Portal Kingdoms v1.6.1 APK indir (Sınırsız Enerji) 2022

Portal Kingdoms, krallığın barışını korumak için şiddetli savaşlar yoluyla bir dizi olağanüstü kahramanla kötülüğe karşı savaşır. En güçlü kahramanlar bu savaşta kartlardan toplanarak toplanır. Düşmanı durdurmak için hamle yapmak için, oyuncuların üç

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 390 puan )
Fiyat: $0
İsim Portal Kingdoms
Yapımcı MYTONA
Tür Strateji Oyunları
Boyut 666MB
Versiyon 1.6.1
MOD Sınırsız Enerji
Orjinal Google Play
Portal Kingdoms is the most famous version in the Portal Kingdoms series of publisher MYTONA
Mod Version 1.6.1
Total installs 10,000+

Portal Kingdoms, krallığın barışını korumak için şiddetli savaşlar yoluyla bir dizi olağanüstü kahramanla kötülüğe karşı savaşır. En güçlü kahramanlar bu savaşta kartlardan toplanarak toplanır. Düşmanı durdurmak için hamle yapmak için, oyuncuların üç dikey veya yatay bulmacayı çözme görevini yerine getirmeleri gerekir. Her oyunda ortaya çıkan yeni bir canavar olacak. Yetenekleriyle sizi her zaman şaşırtırlar, bu yüzden dikkatli olun!

Portal Krallıkları: 3'lü Eşleştirme RPG'si

Portal Krallıkları: 3'lü Eşleştirme RPG'si

SIKÇA OYNAMAK KOLAY NASIL OYNANIR

Yapbozların geliştirilmesinden kaynaklanan Portal Kingdoms, her kullandığınızda bir yığına sahip olmanızı sağlar. Blok kırma seviyesi, hareketin gücünü belirleyecektir, bu nedenle blok düzenlemesinden yararlanmak için akıllı bir strateji her zaman bir endişe kaynağıdır. Takımınızın canavarları her zaman sağlığınızı ve mananızı daha hızlı düşürür; hayatta kalmak için yeni hamleler bul!

Karşınızda en asi ejderhalar var. Belirli bir boyuttan gelirler ve bir zafer elde ettiğinizde takım arkadaşlarınıza bir odak sinyali göndermeye başlarlar. Yani verilen tüm zorlukların üstesinden gelmediğinizde hikaye asla bitmez.

Portal Krallıkları: 3'lü Eşleştirme RPG'si

Portal Krallıkları: 3'lü Eşleştirme RPG'si

KRALLIĞIN BARIŞINI KORUYUN

Portal Kingdoms’da kahraman ekip, krallığı kontrol eden tanrılardır. Kale ve çevresi ile burası çok anıtsal bir noktadır. Çeşitli hareketleri ve silahları araştırarak kahramanın çabalarına yardımcı olurlar. Bu topraklar dışarıdan tehdit edildiğinde, onu temel maskotlar koruyacaktır. Özel eşyaların kullanılmasını gerektiren hayvanları üretin ve onları oyunun ödüllerinde bulun ve toplayın.

Yapılar, kahraman ekibi için her zaman çok önemlidir çünkü daha fazla kırmızı elmas, madeni para ve deneyim puanı kazanmalarına yardımcı olabilirler. Her bina aktif olacak ve daha fazla kazanabilmek için sürekli olarak yükseltilecektir. Krallık, en güçlü kahramanların koruması altında bir kez daha gelişecek.

KAHRAMAN TAKIMI SATIŞI

Kahramanları Portal Krallıklarının geniş arenaları ve kana susamış canavarlarıyla dolu başka bir dünyaya taşıyan gizemli bir portal. Toplamda 5 farklı kahraman var, ancak her maçta oyuncular sadece üç kişiyle eşleşebiliyor. Bu nedenle, her türlü zorluğa hazır olmak için kendinize seçkin bir ordu kurun.

Günlük görevleriniz posta kutusundan gönderilecek; canavarlarla yüzleşmeye katılırken, kartlarla kahramanları çağırmanız gerekir. Her kart, seviyeleri, güçleri ve birikmiş yıldızların sayısı hakkında açıkça bilgi ile doldurulacaktır. Takım oluşturmadan önce kapsamlı bir araştırma, size arzu edilen bir kadro verecektir. Karşılık gelen renklere sahip bulmacalar, onların doğaüstü güçlerinin kaynağını temsil edecek!

Portal Krallıkları: 3'lü Eşleştirme RPG'si

Portal Krallıkları: 3'lü Eşleştirme RPG'si

OYUN OYUNLARI İLE TEMEL

Portal Kingdoms APK bir güç savaşından daha fazlasıdır; ve aynı zamanda müreffeh krallığınız için adalet için bir savaş. Barışı koruma görevi hala her gün şiddetli savaşlarla sürdürülmektedir, değerli ödüller almak için katılım almayı ve tamamlamayı unutmayın. Süper kahraman ekip planları meyvelerini vermek üzere; güçlü ol ve ejderhaları kovala! Geri bildiriminizi aldığımızda güncellemeye gerekli eklemeleri yapacağız!


İndir (666MB)

Artık indirmeye hazırsınız Portal Kingdoms ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMYTONA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir