Poppy Playtime Chapter 2
Poppy Playtime Chapter 2

Poppy Playtime Chapter 2 v2.1 APK indir (Chapter 2 Mobile Son Sürüm) 2022


Poppy Playtime Chapter 2 APK & Mod – Önceki çalışmanın ötesindeki korku ve gizem eğlenceli! Sihirli el benzeri hilelerle bir oyuncak fabrikasının kalıntılarını araştıran bir korku oyunu.

Android Android Rol Oyunu
4 ( 154 puan )
Fiyat: $0
İsim Poppy Playtime Chapter 2
Yapımcı MOB Games
Tür Rol Oyunu
Boyut 565MB
Versiyon 2.1
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Poppy Playtime Chapter 2 is the most famous version in the Poppy Playtime Chapter 2 series of publisher
Mod Version 2.1
Mod Menüsü: 1. Düşmanı Dondur 2. Zıplama 3. Oyunun tüm içeriğini deneyimleyebilirsiniz.

İndir (565MB)

Poppy Playtime Chapter 2 Mobile APK

Eşsiz unsurlara sahip yeni korku oyunları konusunda tutkulu musunuz? Eğer öyleyse, Poppy Playtime Chapter 2 Mobile APK bir izlenim yaratmak için yeni kişilikler komik hikayeler getirme sözü verecek. Bu korku macerasına tek başınıza katılacaksınız ve karanlık köşede birçok gizemi keşfedeceksiniz. Oyun, bu korkunç gerçekleri ortaya çıkarabilmeniz için size bir dizi pratik özellik sunuyor. Tüm zorluklara göğüs geren ve oyunun gereksinimlerini karşılayan cesur bir savaşçı olun.

Haşhaş Oyun Zamanı Bölüm 1

Poppy Playtime KARANLIK ODAYA ​​GİRİN

İlk olarak, Poppy Playtime 2 Mobile APK size oyunun getirdiği sanal açılışı ve eğlenceyi gösterir. Oyuncular ayrıca bu oyunda görsellere şaşıracaklar ve benzersiz özellikler yaratacaklar. Oyuncak firmasında etkili bir kişi olacaksınız ve oyunda çalınan oyuncakları bulmaya çalışıyorsunuz. Kötü adamlar, o eşyaları terk edilmiş evde sakladığınızda sanki sizinle dalga geçmek istiyorlarmış gibi dururlar ve gelip onları bulmanız gerekir.

Bu oyuncaklar faaliyetinizin meyvesidir ve yeni bir fiyat kazanmanız gerekir. Ancak zorluk, gizemiyle bilinen o terk edilmiş ev tarafından gündeme getirildi. Kimse gelip içeriyi keşfetmeye cesaret edemedi çünkü karanlık odalar ortaya çıkacak ve kimse içlerinde ne olduğunu bilmiyor. Ancak, yetenek ve cesaretle oraya adım atmaya ve yarattığınız değerli eşyaları bulmaya cüret edersiniz.

Haşhaş Oyun Zamanı Bölüm 1

ZORLUKLARI VE İSTENEN GÖREVLERİ AL

Sizin için zorluk, karanlık odaları keşfetmek ve şirketin ihtiyaç duyduğu kadar oyuncak toplamak. Bu görev zorlu, ancak Poppy Playtime Chapter 2 Mobile APK ‘nın coşkulu desteği ve arkadaşlığı nedeniyle içiniz rahat olsun. Oyuncular ayrıca o odaya girmeye cesaret etmek için gerekli eşyaları hazırlamalıdır. O çilelerden geri dönüp dönemeyeceğinizi kimse önceden bilmiyor ve hayatınızın sizi nereye götüreceğini bilmiyorsunuz.

Haşhaş Oyun Zamanı Bölüm 1

O odanın kapısını açtığınızda aniden etrafınızda siyah gölgelerin belirdiğini göreceksiniz. Size zarar vermiyorlarsa onlardan uzak durmalı ve uzaklaşmalısınız. Ancak size saldırmak isterlerse, yok etmeniz gereken silahları kullanmalısınız. Ayrıca süper güçlü bir el feneri kullanabilir ve onları korkutmak için parlatabilirsiniz. Ayrıca el fenerini kullanarak görevi tamamlamak için en sevdiğiniz oyuncakları bulmanız gerekiyor.

YENİ ODALARA Poppy Playtime APK indir ADIM ATIN

Oyuncular ayrıca, Poppy Playtime Chapter 2 Mobile APK ‘da en çok ihtiyaç duyduğunuz hazine oldukları için lambayı yükseltmeli ve şarj etmelidir. Ayrıca, odanın yaşam alanlarını da hızlı bir şekilde bulabilir ve daha önemli bilgi alanlarına ulaşabilirsiniz. Bu oyundaki amacınız bilgileri kazıp önemli gerçekleri ortaya çıkarmaktır.

Haşhaş Oyun Zamanı Bölüm 1

Oyuncuların ayrıca hayatlarını kazanmak için oyundaki hayaletlerle savaşmaları gerekiyor. Saldırıya uğrarsanız, insanları kurtarmaya göndermek için oyunu hemen oyuna bildirmelisiniz. Bununla birlikte oyun, en gerekli durumları önlemek için size destek özellikleri de verecektir. Ayrıca yeni bir odaya girilecek ve bir sonraki keşif dizisine başlayacaksınız. Oyun her zaman tüm aksiyonda seni takip edecek ve oyuncular için en güvenli bağlantıları yaratmana hevesle yardımcı olacak.

Objektif görüşler oluşturmanıza yardımcı olmak için her zaman Poppy Playtime’da heyecan ve drama vardır. Oyuncular, oyunun ortaya çıkardığı zorlukların yanı sıra ilgili hikayeler tarafından her zaman şaşırırlar. Ayrıca, sesin güçlü bir izlenimi olduğu için oyunda görünen hayaleti de görebilirsiniz. Daha spesifik olarak, bu odadaki gizemi keşfettikten sonra, çok daha ilginç bir oda açmanıza da izin verilecek.

Haşhaş Oyun Zamanı Bölüm 1

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyunun belirlediği ve tamamen çözmenizi gerektirdiği büyük görevleri almak için ana binadaki gizemli odalara adım atın.
  • Evin her yerinde karanlık gölgelerle karşılaşacaksınız ve sizi tehdit etmenin yollarını arıyorlar, onları yok etmek için sıradan bir el feneri kullanın.
  • Soruşturmanızı engelliyor gibi görünen canavarları ve şeytanları yok etmek için beraberindeki silahları kullanın.
  • Ara odaya girin ve gizli bilgileri alın ve aradığınız oyuncakları alın.
  • Bu büyüleyici macera oyununun kendine özgü izlenimini yaratmak için hareket kabiliyetinizi ve şekil değiştirmenizi yükseltin.


İndir (565MB)

Artık indirmeye hazırsınız Poppy Playtime Chapter 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir