Poppin Icon Pack
Poppin Icon Pack

Poppin icon pack v2.2.0 APK MOD (Yamalı) indir 2022


Poppin simge paketi, etkileyici vuruşlarla tasarlanmış simgelerle uygulamaların simgelerini değiştirmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Uygulama arayüzü, herhangi bir kullanıcının kullanabileceği basittir ve ayrıca, onu kullanmak için ilgili bir ba

Android Android Araçlar
5 ( 503 puan )
Fiyat: $0
İsim Poppin icon pack
Yapımcı Bludocs
Tür Araçlar
Boyut 125MB
Versiyon 2.2.0
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Poppin icon pack is the most famous version in the Poppin icon pack series of publisher Bludocs
Mod Version 2.2.0
Total installs 10,000+

İndir (125MB)

Poppin simge paketi, etkileyici vuruşlarla tasarlanmış simgelerle uygulamaların simgelerini değiştirmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Uygulama arayüzü, herhangi bir kullanıcının kullanabileceği basittir ve ayrıca, onu kullanmak için ilgili bir başlatıcı yüklemeniz gerekir. Ayrıca, sürekli güncellenen bir miktarla, uygulamaların görünümü ve cihazdaki hissiyatınız her zaman taze kalacaktır.

Cihazınızda sahip olduğunuz tüm uygulamaları elle çizilmiş simgelere dönüştürme özelliği ile tamamen yeni deneyimlere ve tercihlerinize göre seçim yapma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Uygulamanın arayüzü de kullanımı kolaydır ve herkes tarafından erişilebilir.

– Poppin simge paketinin yeni güncellenmiş sürümünde, desteklenen simgelerin sayısı nihayetinde artırıldı ve beğendiğiniz bir şeyi kolayca bulacaksınız.
– Uygulama arayüzü, kolayca kullanabileceğiniz ve uygulamanın sağladığı simge değiştirme özelliklerini bulabileceğiniz farklı sekmelere ayrılmıştır.
– Simgeler sekmesi için bir dizi farklı kategori bulacaksınız ve konuya göre arama yapmanız veya her güncellemeden sonra yeni eklenen öğeleri güncellemeniz için bir filtre özelliği ile birlikte geliyor.
– Elle tasarlanmış simgelerle, bunları birçok farklı duvar kağıdına uygulayabilirsiniz ve birçok kullanıcı için de mükemmel şekilde uygundur.
– Uygulamada bulduğunuz simgeler yüksek kalitede tasarlanmıştır, bu nedenle boyutunu küçültmek veya büyütmek sahip oldukları güzelliği etkilemeyecektir.
– İnternet bağlantısı hakkında çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak, böylece onları çevrimdışı ve resim kitaplığınıza benzer şekilde kullanabilirsiniz.
– Bu uygulamayı kullandığınızda, başlatıcının kullanımı da dahil olmak üzere belirli yönergelere de uymanız gerekir.
– Diğer simge değiştirici uygulamalara benzer şekilde, başlatıcı, uygulamalarınızın yeni görünümünü değiştirmeniz için önemli bir unsurdur.
– Bu uygulamanın desteklediği başlatıcıların bir listesini resmi sayfada veya uygulamanın kendisinde bulacaksınız.
– Uygulamanın yerleşik özelliği, bu operatör uygulamasının simgesi tamamen netleştiğinde, kullanmak için doğru başlatıcı uygulamasına sahip olup olmadığınızı size bildirecektir.


İndir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız Poppin icon pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir