Pool Live Pro
Pool Live Pro

Pool Live Pro v2.7.1 MOD APK (Menü/Uzun Satır) indir 2022


Pool Live Pro 8-Ball 9-Ball, bilardo severlerin tutkularını evde sadece bir cep telefonu ile tatmin etmelerine yardımcı olur. Diğer oyunculara karşı yarışın ve profesyonel bir oyuncu olun.

Android Android Oyun
4 ( 149 puan )
Fiyat: $0
İsim Pool Live Pro
Yapımcı GameDesire
Tür Oyun
Boyut 91M
Versiyon 2.7.1
MOD Menü/Uzun Hat
Orjinal Google Play
Pool Live Pro is the most famous version in the Pool Live Pro series of publisher GameDesire
Mod Version 2.7.1
Total installs 1,000,000+

İndir (91M)

Pool Live Pro 8-Ball 9-Ball, bilardo sporunu sevenler için mükemmel bir seçim olacaktır. Başlangıçta, bilardo hala bir spor olarak kabul edilir çünkü oyuncuların zihinlerini ve fiziksel egzersizlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Çoğu zaman, dışarıda birçok bilardo dükkanı bulmak kolaydır, ancak yeni başlıyorsanız ve herhangi bir beceriniz yoksa endişelenmeyin; bu oyun size yardımcı olacaktır.

Pool Live Pro ? 8 Top 9 Top Pool Live Pro ? 8 Top 9 Top

BU KONUYU DENEMEK KOLAY

Pool Live Pro 8-Ball 9-Ball, en iyi oyun deneyimi ve daha kolay uygulama için gerçek hayattaki bilardo masalarını yeniden yaratır. Nasıl oynanacağına yavaş yavaş alışabilmen için oyunun başlangıcından itibaren her zaman ayrıntılı talimatlar olacak. Bir bilardo masasında, 1’den 15’e kadar numaralandırılmış bir isteka topu ile 15 hedef top vardır ve her iki taraf da birer kişi tarafından yedi top ile eşit olarak bölünecektir.

Beyaz top, diğer adıyla isteka topu, kalan toplara değmesi ve doğru olması için deliğe düşmesi için sopayla topa vurmanız gereken konum olacaktır. Noktayı vurmazsanız veya isteka topuna vurmazsanız, rakip bir sonraki tura dönecektir. 8 numaralı siyah top ile daha önce diğer sayılar tamamlandıktan sonra son deliğe sokmanız gerekmektedir.

BİRKAÇ OYUNDAN SONRA DAHA PROFESYONEL OLUN

Pool Live Pro 8-Ball 9-Ball çok zor değil, ancak tüm kurallarını anlamadığınız ve tüm durumlarla başa çıkmak için püf noktalarınız olmadığı sürece tamamen kolay değil. Sonucu tahmin etmek imkansız olacak, ancak aklınızı nasıl gözlemleyeceğinizi ve kullanacağınızı biliyorsanız kazanabilirsiniz. Arkadaşlarla yarışmak veya dünya çapında birçok oyuncuyla bir bilardo turnuvasında yarışmak gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı oyun modu vardır.

Seviyeleri geçtikten sonra alacağınız ödül altın paradır ve onları daha heyecan verici başka yerlerin kilidini açmak için kullanacaksınız. Bilardo oynarken önemli olan sopalardır, bu nedenle oyun çeşitli bilardo sopaları sağlamıştır. İsterseniz, parayı daha dostça ve daha güçlü çubuklar satın almak için kullanabilir veya mevcut çubuklarınızı yükseltebilirsiniz.

Pool Live Pro ? 8 Top 9 Top Pool Live Pro ? 8 Top 9 Top

ANA ÖZELLİKLER

– Oyun aracılığıyla dijital platformda simüle edilmiş son derece profesyonel bir bilardo oyununa katılın.
– Arkadaşlarla oynamak veya diğer çevrimiçi oyuncularla oynamak gibi seçim yapabileceğiniz birçok farklı bölümle başlayın.
– Oyun, oyuncuların bilardonun sıcaklığını hızlı bir şekilde hissedebilmeleri için tamamen simüle etmek üzere tasarlanmıştır.
– Tarzınıza göre birçok bilardo kulübü ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı masa türleri var.
– Oyunun grafikleri, bilardo oyununun kendisini nasıl doğru bir şekilde sunduğunu açıklamak için profesyonelce oluşturulmuştur.


İndir (91M)

Artık indirmeye hazırsınız Pool Live Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir