Pony City
Pony City

Pony City v13.38 APK indir (Sınırsız Mücevher) 2022

Pony City, oyuncuları ejderhaları kontrol edebilen sihirbazlara dönüştürdükleri büyülü bir dünyaya götürür. Sevimli ejderhalarla renkli toprakları inşa edin ve keşfedin ve büyümelerine yardımcı olun.

Android Android Rol Oyunu
5 ( 650 puan )
Fiyat: $0
İsim Pony City
Yapımcı Tap Pocket
Tür Rol Oyunu
Boyut 105MB
Versiyon 13.38
MOD Sınırsız Mücevher
Orjinal Google Play
Pony City is the most famous version in the Pony City series of publisher Tap Pocket
Mod Version 13.38
Total installs 100,000+

Pony City, kendinizi sevimli ve eğlenceli ejderhalar diyarına kaptıracağınız ama özellikle onları kontrol edebilen bir kişi haline geleceğiniz bir yer. Aslında ünlü Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filmini de bir süredir tanıyorsunuz ve bir gün ejderhalarınıza da sahip olabilmeyi diliyorsunuz. Uzağa gitmeye gerek yok çünkü sadece bu oyunla ejderhalar dünyası hakkında en iyi deneyime sahipsin.

midilli şehri

EJDERHAN İÇİN ARAZİ İNŞA ET

Çok eski zamanlardan beri insanlar yüzlerce yıl önce ejderhaların ortaya çıktığını duydular, ancak şimdiye kadar hepsinin nesli tükendi ve hiçbir iz kalmadı. Nasıl göründüklerini kimse tam olarak bilmese de, birçok film hala ejderhalardan ve bu gizemli yaratığın en ayrıntılı incelemesinden ilham alıyor. Pony City’ye gelince, ejderhaların sevimli görüntüleri garip değil ama tanıdık My Little Pony çizgi filmi bize ilham veriyor.

Ejderhaların ikameti ve gelişimi olarak da bilinen efsanevi bir dünyada, insanlarla uyum içinde yaşarlar. Burada, ejderhaları ve bu toprakların hükümdarını kontrol etmek için yetenekli bir sihirbaz olacaksınız. Onlar evcil hayvanlarınız gibidir, bu yüzden kendinize iyi bakın ve farklı olanaklara sahip iyi bir yer inşa edin. Ejderhalarınızın eğlenmesi veya özgürce yemek yemesi için bazı alanlar yaratmanız gerekecek.

midilli şehri

EJDERHALARA ÇOK SEVGİ VERİN

Hayvan ne olursa olsun, sahiplerinin sevgiye ihtiyacı vardır çünkü kendilerini yalnız ve sıkılmış hissetmek istemezler. Ejderhalarınızı da öyle yapın, bu yüzden neye ihtiyaçları olduğunu bilmek için her zaman onlara göz kulak olun. Her ejderha ayrı bir birey olacak, bu nedenle hem görünüm, hem renk hem de yetiştirme şekli farklı, bu yüzden kızmalarını istemiyorsanız asla kafalarını karıştırmayın.

Ek olarak, Ateş Habitatı, Su Habitatı, diğer adıyla taşınabilir kafesler gibi bazı benzersiz yerler inşa etmeniz gerekiyor, çünkü bunlar ejderhalarınızı yetiştirmenize yardımcı olmak için oldukça uygun. Kimse evcil hayvanının hasta görünmesini istemez, bu yüzden bunlar küçük ejderhalar için doğru yerler olacak ve onların gün geçtikçe büyüdüklerini göreceksiniz. Kazandığınız altın paralar, hızlı büyümek ve birçok konuda size yardımcı olmak için en güçlü ejderhaları yükseltmek için kullanılabilir.

midilli şehri

YOĞUN SAVAŞLARA KATILIN

Araziniz nispeten huzurlu olsa da, bazen dışarıdan birkaç canavar hala ejderhanın yerini işgal etmeye ve saldırmaya çalışıyor. Onları yenmek için sağlam ve eşit bir orduya sahip olmanız gerekir, bu nedenle ejderhalarınız savaşa girmeden önce birçok eğitimden geçmelidir. Sıra tabanlı bir savaş mekanizması olduğu için hız da yavaş olacak ama yine de oyuncuya heyecan verici bir his verecek.

Sizin tarafınızdan zaferden emin olmak için, ejderhalarınızın saldırılarının düşmana önemli hasar vermesini gerektirir, böylece savaşmaya devam etmek için çok fazla kanları kalmaz. Kanı biten taraf ilk kaybedene kadar bu şekilde dönmeye devam edin, bu yüzden seçici olun ve maçlara büyük güce sahip ejderhalar getirin. Kazananın ödülü de arzu edilir çünkü altın paralara ek olarak yeni bir ejderha türü de alabilirsiniz.

midilli şehri

ANA ÖZELLİKLER

  • Ejderhaları kontrol etme konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahip yetenekli bir büyücüye dönüştürülmek.
  • Burada yaşayan renkli ve büyülü ejderhalar diyarını keşfedin.
  • Ejderha resimleri, birçok farklı şekil ve renk ile çok sevimli bir şekilde tasarlanmıştır.
  • Bölgenizi canavarların saldırısına karşı savunmak için sıra tabanlı dövüşlerle yoğun savaşlara katılın.
  • Ejderhaları, çok fazla altın kazanmanıza yardımcı olabilmeleri için yükseltin.


İndir (105MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pony City ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTap Pocket

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir