PoMelo File Explorer
PoMelo File Explorer

PoMelo File Explorer v1.7.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


PoMelo Dosya Gezgini, uygulamanın birçok yönünü ayrıntılı olarak yönetmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Bulunan dosyaların listesini farklı kategorilere göre düzenli bir şekilde bulabilirsiniz. Aynı zamanda, değerli özellikler performansı artırma

Android Android Araçlar
4 ( 172 puan )
Fiyat: $0
İsim PoMelo File Explorer
Yapımcı Android Does Team
Tür Araçlar
Boyut 25MB
Versiyon 1.7.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
PoMelo File Explorer is the most famous version in the PoMelo File Explorer series of publisher Android Does Team
Mod Version 1.7.0
Total installs 10,000,000+

PoMelo Dosya Gezgini, uygulamanın birçok yönünü ayrıntılı olarak yönetmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Bulunan dosyaların listesini farklı kategorilere göre düzenli bir şekilde bulabilirsiniz. Aynı zamanda, değerli özellikler performansı artırmayı ve gereksiz dosyalardan boş alan boşaltmayı kolaylaştırır. Uygulamayı ilgili paylaşım yöntemleriyle de kolayca paylaşabilirsiniz.

PoMelo Dosya Gezgini – Dosya Yöneticisi ve Temizleyici

CİHAZINIZDAKİ DOSYALARI KOLAYCA YÖNETİN

PoMelo Dosya Gezgini ile kullanıcılar, yardımcı dosya yönetimi özelliklerini tam olarak bulabilir ve cihazlarının kullanılabilirliğini artırabilir. Bu dosyalar aranacak ve zamanınızı keşfetmek için harcamak için farklı dosya türlerinde toplanacaktır. Bu nedenle, belirli bir dosyayı aramak gibi birçok farklı durumda yardımcı olacağından, özelliğini kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Ayrıca birçok farklı sekmeye ayrıldığında arayüzüne kolayca ulaşabilirsiniz.

KONFİGÜRASYONU OPTİMİZE EDİN VE GEREKSİZ ŞEYLERİ TEMİZLEYİN

Her sekme, PoMelo Dosya Gezgini’ndeki simgesi aracılığıyla tanıyabileceğiniz bir özelliğe sahip olacaktır. Ulaştığınız ilk sekme, çeşitli özelliklerle cihazınızın kullanımını optimize etmenize yardımcı olacak ToolKit’tir. Özellikle, uygulama tarafından tanımlanan gereksiz dosyaların sayısını öğrenebilir ve bunları cihazınızdan hızla silebilirsiniz. Ayrıca, arka planda hangi uygulamaların çalıştığını bilerek telefonunuzun performansını optimize eder ve pil gücünden biraz tasarruf edersiniz.

PoMelo Dosya Gezgini – Dosya Yöneticisi ve Temizleyici PoMelo Dosya Gezgini – Dosya Yöneticisi ve Temizleyici

DOSYALARI FARKLI KATEGORİLERE BÖLÜN

PoMelo Dosya Gezgini’nin ikinci sekmesi Dahili Depolama olacaktır ve bu, size cihazın içinde ne olduğuna dair bir genel bakış sunacağınız yerdir. Her türün farklı özellikleri vardır ve araştırmanızı yapmanız ve ihtiyacınız olmayan veya önemli hissetmediğiniz şeyleri bulmanız için uzun bir liste olarak görünecektir. Bu nedenle, yer imleri özelliği, temel öğeleri işaretlemenize yardımcı olan özellik olacak ve bunlar bir liste olarak sunulacak.

DOSYALARI İYİ YÖNETİN VE ONLARI İŞLEMİN YOLLARINI ÖNERİYİN

PoMelo Dosya Gezgini’ni kullanırken faydalı bulacağınız bir nokta, sakladığınız dosya türlerinin özelliklerini ve boyutlarını bilmenizdir. Oradan, uzun süredir bilmediğiniz yer kaplayan bu tür dosyaları silmeyi düşünebilirsiniz. Aynı zamanda bu özellik kullanmakta olduğunuz uygulamalara da müdahale etmektedir. Yönetici, uygulamaları yedekleme, kullanma ve gerekirse silme özelliği sağlar.

CİHAZINIZI KORUYUN

Bir uygulama yöneticisi kullanırken, cihaz performansını azaltan ve bazı riskler oluşturan faktörleri bulabileceğiniz için güvenlik her zaman en yüksek önceliktir. Böylece bazı gereksiz öğeleri kaldırmanın yanı sıra bazı kötü amaçlı yazılımların girmesini de engellemiş olursunuz. Virüslerin zararlı olabilecek Truva atlarına girmesini önleyebilirsiniz. Uygulamanın özelliklerini kullanırken kendinizi güvende hissedeceğiniz söylenebilir.

PoMelo Dosya Gezgini – Dosya Yöneticisi ve Temizleyici PoMelo Dosya Gezgini – Dosya Yöneticisi ve Temizleyici

FARKLI CİHAZLAR ARASINDA DOSYA PAYLAŞIN

Uygulama, dosyaları üç farklı şekilde göndermek için yararlı bir özellik sunar. Her biri belirli sayıda izleyici ve internet koşulları için geçerlidir. Örneğin ilk yol, aynı Wi-Fi bağlantısına ve türüne sahip iki cihaza uygulanabilen Wi-Fi paylaşımıdır.

Uygulamada bulabileceğiniz özelliklerin sayısı tamamen çeşitlidir, örneğin:

  • Kullanıcılar, kullanıcı dostu bir arayüze sahip bir uygulama ile cihazlarının içindeki öğeleri kolayca yönetebilirler.
  • Uygulamanın hazırladığı kategorileri bulabilecek ve içinde neler olduğunu keşfederek yeniden düzenleyebileceksiniz.
  • Önemli şeyler, uygun arama için işaretlenebilir veya cihazda yer açmak için silinebilir.
  • Cihazı güçlendirerek, pilden ve diğer birçok kullanışlı özellikten tasarruf ederek ve cihazı daha kararlı hale getirerek uygulamanın performansını artırabilirsiniz.
  • Cihaz virüslerden, Truva atlarından tamamen korunabilir ve birçok yöntemle dosyalarını diğer cihazlarla paylaşabilir.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız PoMelo File Explorer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanAndroid Does Team

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir