Fantasy Raid
Fantasy Raid

Fantasy Raid v1.0.0 MOD APK (Ücretsiz Ödüller) indir 2022


Polygon Fantasy, oyuncuların bir açık dünya macerasıyla eşleştirilmiş eski tarz hack-n-slash'ın keyfini çıkarabilecekleri yeni bir manzara. Bu ilgi çekici ve heyecan verici oyunda kaderinizi belirlemek size kalmış.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 858 puan )
Fiyat: $0
İsim Fantasy Raid
Yapımcı Alda Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 87MB
Versiyon 0.50.3
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Fantasy Raid is the most famous version in the Fantasy Raid series of publisher Alda Games
Mod Version 0.50.3
Total installs 100,000+

Oyuncular rahatlıktan ve hızlı tempodan hoşlanıyorsa, gerçek zamanlı aksiyon veya hack-n-slash her zaman tercih edilen seçimdir. Fantasy Raid de bu seçeneklerden biri ve tamamen popüler Diablo serisinden ilham alarak insanlara en üst düzeyde heyecan ve tatmin yaşatıyor. Ayrıca, heyecan verici ortamlarda sürekli savaşan insanların hislerini geliştirmek için çok daha canlı grafik öğeleri içerir.

Polygon Fantasy: Diablo benzeri Aksiyon RPG

ETKİLEYİCİ EYLEM DOLU RPG OYUNU

Fantasy Raid, oyuncunun geçtiği her yerde canavarların veya karmaşık zorlukların olacağı hack-n-slash ile ilgilidir. Ayrıca, dövüş sistemi savaş odaklıdır ve oyuncular kombo yapmak için becerileri veya normal saldırıları belirli ritimlerde birleştirebilir. Bu yüzden her bir çatışmanın temposu zengindir, herkes için çeşitli ortamlar yaratır veya duygular uyandırır.

ÇOKLU KARAKTER SINIFLARI VE İŞLERİ

Yüksek tempolu ve canlandırıcı oyunun yanı sıra, karakterlerin çeşitliliği de herkesin heyecanını çeşitlendirmek için harika bir ektir. Her sınıfın kendine özgü dövüş stilleri ve beceri efektleri vardır, ancak çeşitli zindanlarda veya zorluklarda tek başlarına oynayabilirler. Her kişinin tarzına bağlı olarak, karakteri belirli bir dereceye kadar geliştirebilir ve karakterin seviyesini yükseltmek için birçok yönergeyi takip edebilirler.

Polygon Fantasy: Diablo benzeri Aksiyon RPG

DERİNLİKTE BECERİ AĞACI VE İSTATİSTİK GELİŞTİRME

Fantasy Raid, seçilen karakter sınıfına bağlı olarak yeteneği veya kombo sistemi sayesinde zamanla her şeyi daha benzersiz hale getirecek. Oyuncunun seçtiği her yön, ritimler veya her bir hedefin mesafesinden nasıl yararlanılacağı da dahil olmak üzere dövüş tarzında önemli bir değişikliğe sahip olacaktır. Ayrıca, becerilerin etkileri veya gücü de ekipman tarafından yankılanacak ve ekipmanın yapımını her zamankinden daha karmaşık hale getirecektir.

Polygon Fantasy: Diablo benzeri Aksiyon RPG

EPİK VE GÜÇLÜ PATRONLARA KARŞI MÜCADELE

Patronlarla savaşlar, onları potansiyel düşman yapan birçok etkileyici özelliğe sahip oldukları için her zaman heyecanın zirvesidir. Ayrıca oyuncu için birçok sürpriz yapma olasılıkları daha yüksektir ve bazıları farklı bir atmosfer yaratabilir. Hepsinden iyisi, patron ödülleri tamamen rastgele, ancak oyuncunun belirli alanlara devam edebilmesi veya girebilmesi için görev öğelerini bırakacaklar.

BÜYÜLEYİCİ HİKAYE GELİŞTİRME

Her bir ana karakter sınıfı arasındaki en önemli fark, acıların, zaferlerin ve trajedinin yaşandığı geçmişlerinden gelen hikayelerdir. Sonunda, tüm kaderler bu zorlu ama umut verici yola çıkar ve Polygon Fantasy’de sıklıkla daha fazla yeni hikaye veya gelişme ortaya çıkacaktır. Her olayla veya dünyadaki olaylarla etkileşim sayesinde, birçok unutulmaz an veya güç, oyuncunun dövüş yeteneklerini daha da derinleştirmesini sağlayacaktır.

Polygon Fantasy: Diablo benzeri Aksiyon RPG

HER KAYNAK VE ÜRÜNÜ KULLANIN

Oyundaki tüm öğelerin, oyuncunun bireysel amacına bağlı olarak, kullanmak veya geri dönüştürmek için çok fazla değeri vardır. Başka bir deyişle, yeni şeyler satın almak veya zanaat, yükseltme ve daha pek çok şey için kullanmak için gelir elde etmenin veya ekstra para kazanmanın birçok farklı yolu vardır. En iyi yanı, yapım malzemelerinin oyuncuların açgözlülüğünü tatmin etmek için asla yeterli olmadığı derinlemesine silah hazırlama sistemidir.

Polygon Fantasy, Diablo benzeri bir oyun ve kontrollere sahiptir, ancak içeriği ve arsa geliştirmeleri başarılıdır. Her şeyden önce, kontrol mekanizması, mobil platformun, göz alıcı ve tatmin edici hareket ve beceriler için tüm eylemleri koordine ederken oyuncular için gizli potansiyeli genişletmesi için pürüzsüz ve esnektir.

Polygon Fantasy: Diablo benzeri Aksiyon RPG

ÖZELLİKLERİ

  • Ana faktör olarak hack-n-slash ile sarhoş edici aksiyon dolu RPG oyunu.
  • Çeşitli oyun tarzlarına sahip çeşitli karakter sınıfları ve işler.
  • Yüksek tempolu momentum ve çevre ile sürükleyici savaş mekanizması.
  • Unutulmaz dövüşleri ve fethedilecek senaryoları olan destansı patronlar.
  • Efsanevi eşyalar yapın ve sınırların ötesine geçin.


İndir (87MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fantasy Raid ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanAlda Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir