Police Station Cop Inc
Police Station Cop Inc

Police Station Cop Inc: Tycoon v1.4 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Police Station Cop Inc'de oyuncular, küçükten ciddiye tüm vakaları çözecek olan bir şehir polis karakolu yöneticisi rolünü üstlenecekler. Vakaların tatmin edici bir şekilde çözülüp çözülmediği ve şehrin barışçıl olup olmayacağı ve genellikle işleyip

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 506 puan )
Fiyat: $0
İsim Police Station Cop Inc
Yapımcı Ararat Games
Tür Strateji Oyunları
Boyut 140MB
Versiyon 1.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Police Station Cop Inc is the most famous version in the Police Station Cop Inc series of publisher Ararat Games
Mod Version 1.4
Total installs 10,000+

İndir (140MB)

Police Station Cop Inc’de oyuncular, küçükten ciddiye tüm vakaları çözecek olan bir şehir polis karakolu yöneticisi rolünü üstlenecekler. Vakaların tatmin edici bir şekilde çözülüp çözülmediği ve şehrin barışçıl olup olmayacağı ve genellikle işleyip işlemeyeceği, yönetim yeteneğinize bağlıdır.

Polis Karakolu Cop Inc: Tycoon Polis Karakolu Cop Inc: Tycoon

ŞEHİR POLİS İSTASYONUNU ÇALIŞTIRIN

Polis Karakolu Cop Inc. şehri, soygun, kavga vb. gibi birçok olaya ve hatta insan kaçakçılığı, adam kaçırma, uyuşturucu vb. gibi ciddi vakalara sahiptir. Oyuncu, bir vaka olduğunda şehir polis karakolunun operatörü olacaktır. meydana gelmek; ciddiyetine bağlı olarak, çözmek için oraya bir veya daha fazla polis göndereceksiniz.

Vakaları bildiren kişiler şehrin sakinleridir ve onlar aynı zamanda karakolunuzun mükellefleridir. Yani tüm telefonlarına cevap vermek zorundasın, birkaç sahte arama var, ancak çoğu ihbar araması. Derhal çözmesi için doğrulamanız ve birini göndermeniz gerekiyor!

Polis Karakolu Cop Inc: Tycoon Polis Karakolu Cop Inc: Tycoon

HER POLİS HER DURUM İÇİN FARKLI ŞEKİLDE UYGUNDUR

Karakolunuzda çok sayıda polis var ve her birinin farklı yetenekleri ve iş tecrübesi var. Bu nedenle, oyuncuların her polisin kapasitesine uygun olanı seçmesi gerekir: daha az deneyimle, soygun, kavga vb. küçük vakaları, uyuşturucu, insan kaçakçılığı vb. gibi büyük vakaları çözebilirler.

SUÇLARI ÇÖZME YETENEĞİNİ ARTIRMAK İÇİN POLİS KOLUNU YÜKSELTİN

Şehirdeki her başarılı sorun çözümünden sonra, karakol bir bonus alacak. Bu parayı, daha fazla polis alarak, tutuklama, sorgulama vb. diğer özellikleri genişleterek güçlendirme öğeleri satın almak veya polis karakolunu yükseltmek için kullanabilirsiniz.

Polis Karakolu Cop Inc: Tycoon Polis Karakolu Cop Inc: Tycoon
  • İşinizi organize etme yeteneğinizle birlikte karakolun akıllı bir yöneticisi olalım!
  • Sakinleri etkileyen davaları ele almak için memurlar atayarak şehir polis karakolunu çalıştırın, insanlardan gelen tüm aramaları almayı unutmayın
  • Her polisin farklı yetenekleri ve iş tecrübesi vardır, lütfen her kişi için buna göre bölün, gerekirse polisleri ekipler halinde birleştirebilir
  • Her başarılı problem çözümünden sonra şehir sakinlerinden ikramiye alın; sorun ne kadar ciddiyse, alınan miktar o kadar önemli
  • Polis karakolunuzu geliştirmek için daha fazla polis ekipmanı satın alın veya yeni polis memurları kiralayın
  • Herkese barış ve normal yaşam getirmek için şehrin sorunlarını çözmek bu oyunun en önemli görevidir.


İndir (140MB)

Artık indirmeye hazırsınız Police Station Cop Inc ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanArarat Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir