Police Sim 2022
Police Sim 2022

Police Sim 2022 v1.9.5 b169 APK indir (Sınırsız Para/Ölümsüzlük/Yakıt) 2022

Police Sim 2022 Mod APK simülatör oyunumuzu oynayın. Yakalayana kadar şüphelinin arabasını takip edebilir ve vurabilirsiniz. Ekibinizin şüpheli arabaları durdurmasına yardımcı olmak için polis eskortunu veya barikat görevini deneyin. Park ve Radar gö

Android Android Simülasyon
5 ( 396 puan )
Fiyat: $0
İsim Police Sim 2022
Yapımcı Ovidiu Pop
Tür Simülasyon
Boyut 1.2G
Versiyon 1.9.5 b169
MOD Sınırsız Para/Ölümsüzlük/Yakıt
Orjinal Google Play
Police Sim 2022 is the most famous version in the Police Sim 2022 series of publisher Ovidiu Pop
Mod Version 1.9.5 b169
Total installs 100,000+
MOD V1 Menü Modu sınırsız para Ölümsüzlük Sınırsız Yakıt
MOD V2 sınırsız para

Police Sim 2022, şehrinizde heyecan verici bir polis oyunudur ve burada yetenekli bir polis olabilirsiniz. Birçok muhteşem senaryo ile oyuncular, şehirlerindeki birçok yeri keşfederken birçok farklı rakibe karşı yarışma fırsatına sahip olacaklar. Kendiniz için pistte size eşlik edecek favori bir araba seçin ve ayrıca verilen görevleri mümkün olduğunca çabuk gerçekleştirin.

Polis Sim 2022

FAVORİ ARACINIZI SEÇME ÖZGÜRLÜĞÜ

Police Sim 2022’ye gelen oyuncular, kendilerini en rahat hissettikleri yarış arabasını seçme özgürlüğüne sahip olacaklar. Aralarından özgürce seçim yapabileceğiniz benzersiz stil ve renklere sahip yüzlerce araba modeli olacak. Günlük hayatta hareket etmeye oldukça elverişli onlarca sıradan araba ile yol arkadaşınız olarak seçebilirsiniz. Ya da çok enerjik ve heybetli görünen polis arabaları, düşmanın yakalanmasını en uygun şekilde kolaylaştırmak için en yüksek hızda çalışabilir. Ya da çeşitli renklerde süslü süper arabalar. Ayrıca, malları en uygun şekilde taşımak için sıradan kamyonları da kullanabilirsiniz.

Polis Sim 2022

ATANAN TÜM GÖREVLERİ İYİ TAMAMLAYIN

Police Sim 2022’ye katılırken, oyunculara dayanıklılıklarını ve azimlerini test etmek için birçok farklı görev verilecek. Bir polis olarak insanları güvende tutmalı ve soyguncuları yakalamalısınız. Aktif olun ve onları en verimli şekilde görmek için hızla sonuna kadar takip edin. Belki bir sürüş tutkunusunuz ve aynı zamanda profesyonel bir ipek şoförüsünüz. Topladığınız kanıtlarla birliklerinize bu şüpheli kişileri bir an önce bulmak için sonuna kadar gitmelerini emrettiniz.

Polis Sim 2022

BÜYÜK ŞEHİRLERİ KEŞFEDİN

Police Sim 2022, bu güzel şehre daha fazla göz kazandıracak. Geldiğiniz her şehir size bambaşka bir kapı açacak, güzelliği en güzel şekilde hissetmenize yardımcı olacak. Daha önce katıldığınız heyecan verici kovalamacalar sayesinde, şehirdeki birçok ilginç ve güzel yere hayran kalma ve onları tanıma fırsatınız var.

Polis Sim 2022

SEZONA GÖRE YAPILAN GERÇEK GRAFİKLER

Bu oyunun yapımcısı yaratıcılık ve grafik tasarım konusunda tutkulu. Her görüntü zengin, güzel ve son derece dikkat çekici olarak sunulur. Farklı mevsimler boyunca oyun en uygun arayüz ekranlarına sahip olacaktır. Ayrıca, ayrı alanlar yaratan olağanüstü hava efektleri de var. Oyuncuları cezbeden belirli bir vurgu oluşturarak yağmura veya yoğun sise hayran olabilirsiniz.

Polis Sim 2022

TRAFİK SİSTEMİ SİPARİŞ EDİLİR VE DAĞITILIR

Police Sim 2022’ye katılırken oyuncular arabalar, motosikletler veya hafif bisikletler gibi birçok popüler araçla şehir trafiğini baştan sona seçebilirler. Ayrıca serbest ve özgürce yaya trafiği vardır. Ayrıca trafik kurallarına uymalı, yetenekli bir polis olmalı ve birçok uyuşturucu bağımlısı ve hırsızı hızla tutuklamalısınız. Başarılı bir insan olmak için önce özgüven ve bazı yumuşak beceriler kazanmanız gerekir. Bu büyüleyici oyunda öğrendiğiniz faydaları paylaşmayı unutmayın. Oynadıktan sonra, çok değerli hikayelerden çok fazla deneyim ve değerli dersler alacaksınız.

ÖZELLİKLERİ

 • İnanılmaz çeşitli arabaların yanı sıra farklı polis memurları.
 • Devasa şehirleri keşfedin (öncesinden 4 kat daha büyük).
 • Şu anda 8 görev türü var ve daha fazlası yolda!
 • Gerçekçi kontroller (eğimli direksiyon, düğmeler veya sanal direksiyon).
 • Gerçekçi araba mekaniği ve özelliklerinin yanı sıra görsel özelleştirme seçenekleri ve polis kruvazörü iyileştirmeleri
 • Şaşırtıcı yeni nesil grafikler, hava efektleri, yağmur ve sis ile ultra gerçekçi şehir trafiğini (arabalar, kamyonetler, kamyonlar, motosikletler, bisikletler) içerir.
 • Yaya trafiği şehre hayat verir.
 • Kariyer, Serbest Dolaşım ve Çok Oyunculu modların yanı sıra kilometre taşları ve zorluklar, taze ve heyecanlı tutmak için düzenli olarak güncellenen polis simülatörü oyunumuza dahildir!
 • Yepyeni görevler ve polis arabaları 2022’de kullanıma sunulacak ve sosyal medya kanallarımızdan ek araçlar veya özellikler talep edebilirsiniz.


İndir (1.2G)

Artık indirmeye hazırsınız Police Sim 2022 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOvidiu Pop

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir