Polarr
Polarr

Polarr v6.1.8 APK MOD (Premium) indir 2022


Polarr, tamamen çeşitli özelliklere sahip bir düzenleme uygulamasıdır ve düzenleme için uygundur. Tam ayrıntılı renk düzeltme özellikleri, görüntülerinizi istediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda paylaştıkları QR kodları aracılığ

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 356 puan )
Fiyat: $0
İsim Polarr
Yapımcı Polarr
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 32MB
Versiyon 6.1.8
MOD Premium
Orjinal Google Play
Polarr is the most famous version in the Polarr series of publisher Polarr
Mod Version 6.1.8
Total installs 10,000,000+

İndir (32MB)

Polarr, tamamen çeşitli özelliklere sahip bir düzenleme uygulamasıdır ve düzenleme için uygundur. Tam ayrıntılı renk düzeltme özellikleri, görüntülerinizi istediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda paylaştıkları QR kodları aracılığıyla başkalarının düzenleme parametrelerini de kullanabilirsiniz. Böylece, kullanıcının gözleri önünde sınırsız bir düzenleme potansiyeli açılabilir.

ETKİLEYİCİ FOTOĞRAF DÜZENLEME DENEYİMİ

Polarr ile denemeler yaparken, resimlerinizi çarpıcı kılan düzenleme özellikleri bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda, her parçanın kendi sekmeleri vardır, böylece renkleri ayarlamak, karşılık gelen katmanları, filtreleri ve diğer birçok özelliği eklemek için ilgili işlevi kolayca seçebilirsiniz. Bu özelliklere, kullanmak üzere herkes tarafından kolayca erişilebilir ve zamanla, doğru şekilde çalışması için belirli deneyimlere sahip olacaklardır.

Görüntüye hayranlık uyandıran bir renk getirirken, temel düzenleme uygulamaları aynı türden olanlara benzer. Uygulama tarafından sağlanan filtreyi kullanacaksınız ve filtreyi her değiştirdiğinizde karşınıza yeni bir renk çıkacaktır. Ayrıca, parlaklık, pozlama ve diğerleri gibi öğelerle renkleri daha ayrıntılı olarak düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, görüntüyü daha da benzersiz kılmak için bir bindirmeyi denemekten çekinmeyin.

 

Kutup Kutup

SİZİN İÇİN DOĞRU KOD TÜRÜNÜ SEÇİN

Birçok Polarr APK kullanıcısının seveceği bir özellik, düzenlemek için kod kullanılmasıdır. Farklı amaçlar için idealdir. Yeni başlayanlar için önceden düzenlenmiş renklere erişimleri var ve elbette dengeleme öğeleri konusunda endişelenmeleri gerekmeyecek. Uygulamayı uzun süre kullananlar, sonuçta her an kullanılabilecek etkileyici miktarda kod biriktireceklerdir.

Peki kod nedir? Kod, kullanıcılar tarafından yayınlanan bir resim olarak anlaşılır ve bu resmin içinde bir QR kodu olacaktır. Bu QR’lerin çalışması, beraberindeki görüntünün düzenleme parametrelerini içerecektir. Bu nedenle, kullanıcıların işi basittir: bu kod görüntülerini birçok farklı platformda bulacaklardır. Sevdikleri birçok fotoğrafı seçtikten sonra QR Kodunu İçe Aktar’a tıklamaları gerekiyor ve hemen ardından değişikliği fark edecekler.

Kutup Kutup Kutup

SINIRSIZ DÜZENLEME POTANSİYELİ

Yukarıda bahsedildiği gibi, kullanıcılar web’de doğrudan Polarr APK kodlarını bulabilir ve hayranlık uyandıran fotoğraflar oluşturmak için bunları kullanmaktan çekinmezler. Ayrıca benzer görseller de geliştirebilir ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Uygulama, ürünlerinizi tamamen akıcı bir şekilde dışa aktarmanıza olanak tanır ve QR koduna sahip olup olmama arasında seçim yapmakta özgürsünüz. Böylece QR kodları arkadaşlarınızla paylaşmanıza yardımcı olacaktır.

Arkadaşlarınızın takip etmesi için kullandığınız parametreleri listelemeniz gerekmez, ancak onlar yalnızca fotoğrafınızı alır. Ayrıca, yaptığınız düzenlemeleri, renkleri favoriniz ise kaydetmenizi de mümkün kılar. Aynı zamanda kodsuz görseller ile onları en sevdiğiniz sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilecek ve izleyicilerinizi onlardan tamamen etkileyebileceksiniz.


İndir (32MB)

Artık indirmeye hazırsınız Polarr ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPolarr

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir