Pokémon UNITE
Pokémon UNITE

Pokémon UNITE v1.5.1.1 APK (Hileli) indir 2022


Pokémon UNITE, güçlü Pokémonlar arasında yoğun ve ilgi çekici savaşların yolunu açar. Her Pokémon size ilgili öğeleri kullanarak ve donatarak geliştireceğiniz potansiyeller, beceriler verir.

Android Android Aksiyon
5 ( 912 puan )
Fiyat: $0
İsim Pokémon UNITE
Yapımcı The Pokemon Company
Tür Aksiyon
Boyut 466M
Versiyon 1.5.1.1
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Pokémon UNITE is the most famous version in the Pokémon UNITE series of publisher The Pokemon Company
Mod Version 1.5.1.1
Total installs 10,000,000+

İndir (466M)

Pokémon UNITE, oyuncunun bir Pokémon’u kontrol ettiği ve 5vs.5 bir maça girdiği bir MOBA oyunudur. Rakibin kulesini yok etmeye ve kaybetmelerini sağlamaya çalışacaksınız. Aynı zamanda, etkileyici sayıda Pokémon ile, şüphesiz ki maçı kazanmak için doğru yoldaşı bulacaksınız.

Pokémon BİRLEŞTİR

YENİ BİR SAVAŞÇI VE DERİLER YAYINLANDI

Pokémon UNITE’de oyuncular kimsenin görmezden gelemeyeceği iki yeni unsur bulacaklar. Özellikle, oyuncular yakın dövüşe yatkın yeni bir Pokémon bulacaklar ve çok yönlü, Tsareena olarak kabul edilebilirler. Maça gelişmemiş formda Bounsweet ile başlayacaksınız ve zamanla onun güzel formunu görebileceksiniz. Karakter, rakibini alt ederken çarpıcı efektlerle hücum tarafında takdir ediliyor.

Bu oyunda ayrıca yeni bir unsur ortaya çıkıyor: Greedent için yeni bir Holowear. Holowear, karakter için bir cilt olarak anlaşılır. Greedent, VIII. nesil bir Pokémon’dur ve sevimli bir görünüme sahiptir, bu nedenle Holo Wear’ıyla karşılaştığınızda bu karakterden etkileneceksiniz.

Pokémon BİRLEŞTİR

POKÉMON TAKIM ARKADAŞLARIYLA MOBA SAVAŞLARI

Bir Pokémon aşığıysanız, Pokémon UNITE mükemmeldir. Siz ve takım arkadaşlarınız, MOBA tarzı 5’e 5 savaşta diğer oyunculara karşı karşıya geleceksiniz. Aynı zamanda, her Pokémon türünün benzersiz becerilerini bulabilecek ve tamamen benzersiz saldırı stratejileri oluşturabileceksiniz ve bu oyundaki kurallar aynı türdeki bazı oyunlara kıyasla biraz yeni.

Rakibiniz yenilgiyi kabul edene kadar kulelerini yine de yok edeceksiniz ve saldırılarınızı bu kulelere kullanmayacaksınız. Her karakterin, çevredeki vahşi Pokémon’a saldırarak toplanan kendi topları vardır. Oradan sepet şeklindeki kulelere gideceksiniz ve sahayı başlatmanız birkaç saniyenizi alacak. Kulenin HP’si de sıfıra ulaştığında azalır ve yok edilir.

Oyunun bu kuralının, her iki taraf da puan toplamaya ve rakibin kulesini yıkmaya çalıştığında tamamen eğlenceli ama eşit derecede stresli unsurlar getirdiği söylenebilir. Aynı zamanda çatışmalar tamamen kaçınılmazdır ve becerileri ve benzersiz Unite Moves’u doğru bir şekilde kullanacaksınız. Ayrıca bazı karakterler, orijinal oyundakine benzer şekilde, belirli bir seviyeye ulaştıklarında görünüşlerini tamamen değiştirebilen birçok evrimsel forma sahiptir.

Pokémon BİRLEŞTİR

POKÉMON SAYISI TAMAMEN FARKLIDIR

Pokémon UNITE’ı deneyimlediğinizde, kaçınılmaz olarak tamamen etkileyici Pokémon dünyasına gireceksiniz ve sayıları daha da artacak. Aynı zamanda, becerilerin, ekipmanların, savaş eşyalarının ve tutulan eşyaların kullanımıyla bu karakterlerin gücünü tamamen optimize edebilirsiniz. Tamamen anlaşılabilir çünkü bu, her karakterin potansiyelini ortaya çıkarmak için elinizden gelenin en iyisini yapacağınız bir MOBA oyunu. Böylece her Pokémon size oynamanın yeni bir yolunu getirecek.

Pokémon BİRLEŞTİR

Pokémon arasındaki MOBA savaşları size birçok heyecan verici şey getiriyor

– Etkileyici güçlere ve görünüme sahip Pokémon sayısı, herhangi bir oyuncuyu deneyimlemeye çekebilir.
– Seviye atlayarak Pokémon’un değişimini göreceğiniz bu oyunun içinde evrim sistemi de ortaya çıkıyor.
– Becerilerin ve öğelerin çeşitliliği, oyuncuların seviyeyi kazanmak için yararlanabilecekleri çeşitli stratejiler sunar.
– Her oyuncu skoru takımın genel başarısına katkıda bulunabileceğinden kazanma kuralı değiştirildi.
– Yeni çıkan bir savaşçı karakter ve Holowear, kesinlikle ilginizi çekecek ve onlara sahip olmak isteyecektir.


İndir (466M)

Artık indirmeye hazırsınız Pokémon UNITE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir