Pokémon GO
Pokémon GO

Pokémon GO v0.239.0 APK + MOD (Teleport/Joystick) indir 2022

Pokémon GO, en sevdikleri Pokémon'la her yerde, hatta efsanevi Pokémon'la tanışabilecekleri unutulmaz bir yolculuk sunuyor. Gördükleri Pokémon'u yakalayabilir, güçlü rakiplerle savaşabilir ve efsanevi Pokémon'a karşı baskınları fethedebilirler.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 625 puan )
Fiyat: $0
İsim Pokémon GO
Yapımcı Niantic Inc
Tür Macera Oyunları
Boyut 217MB
Versiyon 0.239.0
MOD Işınlanma/Joystick
Orjinal Google Play
Pokémon GO is the most famous version in the Pokémon GO series of publisher Niantic Inc
Mod Version 0.239.0
Total installs 100,000,000+
 • Işınlanma
 • Oyun kolu
 • Favoriler
 • Gelişmiş Atış
 • Karşılaşma/Envanter IV
 • yakalandı Önizleme
 • Yürümek/Teleport için dokunun
 • 100 IV Besleme
 • Yakın Radar

Pokémon GO, oyuncuların farklı Pokémon’larla karşılaşacakları ve Pokédex’i tamamlamak için onu yakalayacakları bir GPS oyunudur. Etkileyici sayıda Pokémon ile, onlarla karşılaşmaktan kesinlikle vazgeçemeyeceksiniz. Aynı zamanda, güç maçları her zaman olacak ve oyuncuları katılmaya teşvik edecek.

ETKİLEYİCİ ETKİNLİKLERLE YENİ SEZONA KATILIN

Pokémon GO’nun yeni versiyonunda oyuncular Season of Heritage adlı tamamen yeni bir sezona gelecekler ve her sezon oyuncuları deneyimlemeye teşvik edecek farklı özelliklere sahip. Bu sezonki yeni ödüllerin yanı sıra, Stardust Challenge gibi devam eden etkinlikleri de bulacaksınız. Her dönüm noktasına karşılık gelen öğeleri almak için bu Stardust öğelerinden birkaç tane toplamanız gerekecek.

Pokémon GO

OYUNCU EĞİTMENİ OLMA YOLCULUĞU

Pokémon GO’yu deneyimlediğinizde, nihayetinde bir eğitmen olabilecek ve birçok farklı türde Pokémon ile karşılaşma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca, bu bir GPS oyunudur, dolayısıyla bu oyunun doğru çalışması için bir internet bağlantısına ve GPS’e ihtiyacınız olacak. Bir Pokémon’un görünümünü göreceksiniz ve işiniz onları yakalamak için Pokéball’ları atmak. Şansınıza bağlı olarak, Dratini gibi bazı nadir Pokémonlar bulacaksınız.

Bu Pokémon’u yakalama yöntemi, onları ekranda ve bir Pokéball’da gördüğünüzde basittir. Önünüzdeki Pokémon’a doğru uçmak için bu topu kaydırmanız gerekiyor. Aynı zamanda bu işlem bazen ilk deneyimde karmaşık olacaktır.

Pokémon GO

POKÉMON ÇEŞİTLİLİĞİ VE POKÉDEX VERİLERİNİN KİLİDİNİ AÇMA

Pokémon GO dünyasına girdiğinizde, birçok farklı türe, türe ve yıldıza bölünmüş Pokémon’lardan kesinlikle etkileneceksiniz. Ayrıca farklı Pokémonlar arasında bir karşı özellik özelliği de buluyorsunuz ve bu, karşılaştığınız maçlar için mükemmel.

Herhangi bir eğitmenin bu oyunu deneyimlerken isteyeceği bir nokta, yakalayabileceğiniz Pokémon çeşitliliğidir. Sayıları oldukça fazla olduğu için yolculuğunuz çok uzun olacak ve her birini yakaladığınızda güncellenmiş Pokédex verilerini görebileceksiniz. Bu nedenle, mümkün olduğunca çok Pokémon güncellemek, eğitmenlerin her zaman hedeflediği bir rüyadır ve farklı savaş türlerinde dövüş yeteneklerini çeşitlendirmelerine yardımcı olur.

Pokémon GO

POKÉMON’UNUZU GÜÇLENDİRİN VE GELİŞTİRMEK İÇİN ONLARI İTTİ

Bir Pokémon yakaladığınızda, gelecekteki ziyaretlerinizde kullanabileceğiniz belirli miktarda deneyim ve eşya alacaksınız. Aynı zamanda oyun sırasında bulduğunuz deneyim, kadroyu çeşitlendirmek istediğiniz Pokémon’u bulup yakalamaktır. Elbette güçlü düşmanlarla karşılaştığınızda buna karşılık gelen bir güce de sahip olmanız gerekiyor ve takım arkadaşlarınızın gücünü artırmak için şeker gibi eşyaları kullanacaksınız.

Pokémon GO’daki herhangi bir Pokémon’un bilgilerine eriştiğinizde, bir sonraki seviyeye geçmek için ihtiyacınız olan kaynakları bulacaksınız. Tabii ki, takım arkadaşınız gelişebiliyorsa, bir sonraki seviye için kaynağın altındaysa, gelişmesi için harcamanız gereken miktar budur. Elbette, takım arkadaşlarınızın sahip olduğu etkileyici bir evrimsel ara sahne göreceksiniz. Yani güç hazır olduğunda, birçok farklı Pokemon türüyle güvenle savaşacaksınız.

Pokémon GO

GÜÇLÜ POKÉMON’UN AŞINMASI

Spor salonu savaşları ve hatta efsanelerle yüzleşme şansı gibi bulabileceğiniz birçok maç türü olacak. Özellikle spor salonu maçı için, tamamen farklı rakiplerle karşılaşacak ve biri yenilene kadar sürekli olarak güçlü saldırılar başlatacaksınız. Ayrıca, Pokémon’unuz yenilirse, başka bir spawn göreceksiniz ve savaş sonuçları aynı zamanda oyundaki hazırlığınızı da gösteriyor.

Göz ardı edemeyeceğiniz bir diğer maç türü de baskınlardır ve bu, birçok farklı nedenden dolayı en çok antrenörün katıldığı maç olarak kabul edilebilir. Kritik sebep ise efsanevi Pokémon ile karşı karşıya gelme fırsatına sahip olmaları ve efsanevi hedefleri yakalama mekanizmasının sadece bu mekanizmada ortaya çıkmasıdır. Aynı zamanda bu savaşı tamamlamak için bir raid pass ve arkadaşlarınıza da sahip olmanız gerekiyor. Elbette, baskının başladığı anı kaçırmayacaksınız.

Bu oyun aracılığıyla Pokémon dünyasına baktığınızda seveceksiniz çünkü:

 • Birçok farklı Pokémon türünü görme ve dilerseniz onları yakalama şansına sahipsiniz.
 • Pokédex’teki çeşitli veri miktarıyla, kesinlikle herkes mümkün olduğunca çok Pokémon toplamak ister.
 • Pokémon’un güçlendirmelerinin ilerleyişine kendiniz karar vereceğiniz için savaş sistemi ve güçlendirmeler oyuncuyu tamamen büyüler.
 • Her Pokémon, herhangi bir oyuncuyu büyüleyebilecek farklı özelliklere ve gelişmelere sahiptir.
 • Yeni güncellenen sezonda her zaman yeni efsanevi Pokémon ve ödüllerle karşılaşma fırsatına sahip olacaksınız.


İndir (217MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pokémon GO ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir