Poker World
Poker World

Poker World v1.8.20 MOD APK (Sınırsız Çip) indir 2022


Poker World, Poker'in getirebileceği en iyi duyguları simüle edebilen bir oyundur. Dünyanın en ünlü kumarhanelerine İnternet olanaklarının kısıtlamaları olmadan tamamen ücretsiz katılın.

Android Android Kağıt
5 ( 499 puan )
Fiyat: $0
İsim Poker World
Yapımcı Youda Games Holding B V
Tür Kağıt
Boyut 67MB
Versiyon 1.8.20
MOD Sınırsız Cips
Orjinal Google Play
Poker World is the most famous version in the Poker World series of publisher Youda Games Holding B V
Mod Version 1.8.20
Total installs 1,000,000+

Poker World, Offline TX Holdem, oyuncularına heyecan verici ve dramatik bir oyun sunabilecek benzersiz bir oyun olacak. Kart oyunu Poker’e aşina bir oyuncuysanız, bu, oyun koleksiyonunuzda bulunmadan edemeyeceğiniz mükemmel bir oyun olacaktır. Bu oyunda devasa bir Poker dünyasına katılacaksınız, ancak indirmesi tamamen ücretsiz olacak.

Poker Dünyası, Çevrimdışı TX Holdem

EN BÜYÜK POKER ŞEHRİNE KATILIN

Poker türüne özel ilgi duyan oyuncular için dünyanın en büyük Poker şehirlerini bilmemek kuşkusuz imkansız. Ve kesin olan bir şey var ki, bu oyuncular da oyuna katılmak için bu şehirleri ziyaret edebileceklerini hayal ettiler. Ancak bu hem finansal olarak hem de dünyayı dolaşmak açısından yapılması en zor şey gibi görünüyor.

Oyuncuların benzersiz tercihlerini anlayan üreticiler artık sizi ünlü Poker şehirlerine götürmek için özel bir ortam olacak. Bu oyunun Macau’daki mekanlarına veya Monako’daki epik kumarhanelere ve hatta Amerika Birleşik Devletleri’nin son derece ünlü Las Vegas’ına katılın. Hepsi, oyuncuların hayallerini gerçekleştirebilmeleri için Poker World, Offline TX Holdem tarafından çok ayrıntılı olarak simüle edilecektir.

Poker Dünyası, Çevrimdışı TX Holdem

HER ZAMAN, HER YERDE EN İYİ OYUNCULARLA OYNAYIN

Oyuncuların dünyanın en ünlü kumarhanelerine katılabilecekleri gerçeğinin yanı sıra oynadıkları oyun da dikkat çekici bir nokta olacak. Oyuncular, bilinen oyunculara veya uzun süredir oyunculara çok aşina olan kurallarla bir Poker oyununa katılacaklardır. Ve özellikle yeni oyuncular için arzu edilen oyun modları ile entegrasyon da kolay olacak.

Oyunlarının başlangıcında, oyuncular kesinlikle Poker World tarafından düzenlenen en iyi turnuvalara hemen çekileceklerdir. En dikkat çekici şey, oyuncuların dünyanın en iyi 10 oyuncusuyla karşılaştıklarında nihayetinde dünyanın en iyi Poker oyuncuları olabilecekleri olacak. Ve en önemlisi, oyun başlamak için ağ erişimi gerektirmez, bu nedenle oyununuzu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde başlatabileceksiniz.

Poker Dünyası, Çevrimdışı TX Holdem

ANA ÖZELLİKLER

– Dünyanın en çekici kart oyunlarından birine katılmak, olağanüstü derecede tanıdık ve ünlü Poker’dir.
– Birleşik ve ünlü olan oyun ve kurallarla, yani yeni başlayan veya uzun süredir oynamış olsanız da oynayabileceksiniz.
– Las Vegas veya Macau gibi dünyanın en büyük profesyonel kumarhanelerinin atmosferini deneyimleyin.
– Dünyanın en iyi 10’unu kazanırken en iyi oyuncu olmanın yanı sıra, katılabileceğiniz birçok farklı oyun türü.
– Oyununuza internet erişimi olmayan herhangi bir yerden başlayın, ancak grafik kalitesi yine de en üst düzeyde garanti edilecektir.


İndir (67MB)

Artık indirmeye hazırsınız Poker World ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir